Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.1 1017 10
Sex Studio 824458
Γενική βαθμολογία
 
9.2
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Με την επάνοδο της Αλίκης στα ερωτικά δρώμενα, δεν είχα καταφέρει να ξαναβρεθώ μαζί της στο δωμάτιο, για διάφορους λόγους, όπως τα ακατάστατα ωράριά μας, την πολυκοσμία κλπ...Βλέποντας όμως ότι είναι υπηρεσία στη βραδιά dream team, μου μπήκε η ιδέα. Τηλεφωνάκι από το σπίτι, για να μην τραβιέμαι και άδικα, συνεννόηση αρχικά με την ευγενέστατη Δέσποινα και στη συνέχεια με το Αλικάκι και σαν τον κεραυνό μετά από 45 λεπτά ήμουν έξω από την πόρτα ασφαλείας του 104.

Αυτό που γινόταν μέσα, δεν πρέπει να έχει προηγούμενο....Κόσμος, Κόσμος, Κόσμος....Παντού...Τα δωμάτια γέμιζαν, άδειαζαν, Πωλίνα, Κέλλυ, Βανέσσα, Άντζελα και Δέσποινα δεν προλάβαιναν να πάρουν ανάσα....Η Αλίκη σε χρέη υπηρεσίας με το ναυτικού τύπου ριγέ άπσρο μπλε φόρεμά της εκτελούσε άριστα τα χρέη της...Οπότε παίρνοντας το μήνυμα, άραξα καναπέ και περίμενα υπομονετικά τη σειρά μου....μιας και ήμουν εκτός προγράμματος...Γλώσσα

Η σειρά μου ήρθε στο τέλος της βάρδιας τελικά, οπότε βρέθηκα με την ξανθομαλλούσα στο δωμάτιο. Η τλευταία μας συνεύρεση με την Αλίκη χρονολογείται τουλάχιστον 2 χρόνια πίσω, οπότε το να είμαστε ξανά στα ιδιαίτερα ήταν περίεργο αλλά και όμορφο....Αποχωριστήκαμε τα ρούχα μας και αφού για αρκετή ώρα αναλωθήκαμε σε χάδια, μασάζ, φιλιά και κουβέντες για το διάστημα που μεσολάβησε, σιγά σιγά τα πράγματα πήραν το δρόμο τους...

Ξεκίνημα με μένα από πάνω να περιποιούμαι το όμορφο, φυσικό στήθος της, το λαιμό της, να την κοιτάω(το πρόσωπό της είναι πανέμορφο...), μέχρι που έφθασα στην επίμαχη περιοχή. Απαλό και βελούδινο αιδοίο, έτοιμο να το περιποιηθώ, μιας και γνωρίζω ότι και η Αλίκη είναι φαν...Για αρκετή ώρα, είχα "κολλήσει", μη χορταίνοντας τα όμορφα χειλάκια της, την παχιά της κλειτορίδα αλλά και τους μορφασμούς και τους αναστεναγμούς της με την ελαφρώς μπάσα φωνή της..Φυσικά τα υπέροχα πατουσάκια της δεν θα μπορούσαν να μείνουν παραπονεμένα, όμορφα δαχτυλάκια βαμμένα πορτοκαλί, μαλακό πέλμα...Η Αλίκη θεωρώ ότι είναι στο τοπ5 των κοριτσιών που ξέρουν πως να ικανοποιήσουν έναν άνδρα με τα πόδια τους...Μου γράπωσε το πέος με τα πατουσάκια της, ελαφριά και όμορφη footjob με πέρασμα και από τα @@, μέχρι που άρχισε να ασχολείται και η ίδια ακόμα πιο ενεργά με το στόμα της, αφού μου πέρασε αριστοτεχνικά με το στόμα της το προφυλακτικό...Το στοματικό της, χωρίς να είναι κορυφαίο, είναι ικανό να σε φτιάξει, να σε "ανεβάσει"....Είναι αργό, μακρόσυρτο, αρκετά βαθύ ενώ επιδιώκει και συνεχή κοιτάγματα με τον παρτενέρ...Η γλώσσα της δεν άφησε εκατοστό παραπονεμένο...

Για πρώτη στάση, ήθελα να ξεκινήσουμε με λωτό, για να την έχω αγκαλιά κοντά μου. Πολύ ωραία αίσθηση, τα κορμιά ενωμένα(και ιδρωμέναΛύπη), με καλή διείσδυση σε αργούς ρυθμούς. Ρυθμικό κούνημα από κείνη, να δείχνει τον τρόπο που θέλει... Την έσπρωξα μαλακά πίσω, για να συνεχίσουμε σε ιεραποστολικό και να χω την ευκαιρία να τη θαυμάσω εξολοκλήρου. Περιποιούμενος το στήθος της και τις όμορφες ρώγες της συνεχίσαμε για αρκετό διάστημα, ενώ δεν έχασα την ευκαιρία σε διάφορες παραλλαγές, να περιποιηθώ και τα υπέροχα δαχτυλάκια της. Γύρισμα στα 4, με καλό στήσιμο από κείνη και το κεφάλι της γερμένο στο κρεβάτι, οπότε το τούρλωμα ήταν απίστευτο και με προκάλεσε να την πλησιάσω. Συνεχίσαμε για κάμποσο σε αυξομειούμενο ρυθμό, μέχρι που επέλεξα να δώσω τέλος στην όμορφη συνάντησή μας , κάνοντάς μου η Αλίκη μια πανέμορφη ποδολαγνική επίδειξη των δυνατοτήτων της.

Ήταν μια συνάντηση εκτός προγράμματος, διαφορετική σαφώς από ότι έχω συνηθίσει με ένα κορίτσι που διαθέτω κάτι παραπάνω από οικειότητα μετά από τόσα χρόνια. Παρ'όλη την κούρασή της, μετά από το αδιάκοπο ανέβα-κατέβα ως υπηρεσία, είχε φυλάξει ενέργεια και όρεξη, συμπεριφέρθηκε αρχικά με τέλειο επαγγελματισμό και στη συνέχεια με αληθοφανή ερωτισμό και αισθησιασμό. Δεν θα μπορούσα να ζητήσω κάτι παραπάνω για να κλείσει ομορφότερα το βράδυ Παρασκευής μου....Τα 70 ευρώ που έδωσα όχι απλά έπιασαν τόπο, αλλά με την ανταποδωτικότητα της Αλίκης, απέκτησαν και υπεραξία...

Αυτά από μένα. Σας εύχομαι τα καλύτερα...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Νοεμβρίου 08, 2013
Όνομα κοπέλας
Αλίκη
Υπηρεσίες
lagonisian
Τιμημένος
Εγγραφή:
11 Ιουν 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
282
Likes:
12.425
Πόντοι:
25.846
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 geroksouras

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
09 Νοεμβρίου, 2013
Πάλι ζωγράφισες τρισμέγιστε Λαγέ ......... Προσκυνώ !!
09 Νοεμβρίου, 2013
To καλύτερο της κριτικής, ειναι πως τα 70 πιάσαν τόπο!!! Σπασίκλας
09 Νοεμβρίου, 2013
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

3 στους 10 θεώρησαν ότι τους βοήθησε αυτή η κριτική Χμμμ;Χμμμ;Χμμμ;Χμμμ;
10 Νοεμβρίου, 2013
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

billy τα χουμε ξαναπεί...δεν τους ενδιαφέρει τι λέει η κριτική...αλλά ποιος τα λέει...Εμμμμ
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4