Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 190 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Περασα απο το villa erotica και ηταν η Σαρα δεν με αρεσε πολυ και ημουνα αποφασισμενος να παω στην Αντριαννα που την εχω και αδυναμια.Αρα γρηγορα στο villa prive.Στο σαλονι με λεει η τσατσα η Αντριαννα ειναι περιμενε να την φωναξω , την φωναζει και ερχεται η κοπελα προς τα πανω μου ντυμενη ομορφα με τα σεξυ εσωρουχα της Μεγάλο χαμόγελο με κοιταει , την κοιταω και χαμογελαει , ηξερε οτι θα περασω.Ετσι δινω τα λεφτα στη τσατσα και περναω στο δωματιο περιμενοντας την Αντριαννα .Βγαζω τα ρουχα μου και σε πεντε λεπτα ερχεται. Βγαζει το εσωρουχο της και το πεταει επανω μου , τι να πει κανεις παντως εχει πολυ ωραιο κορμι , απο τα ποδια της μεχρι το κεφαλι ειναι ολα τελεια , ποδια , μπουτια , κωλαρακι , στηθος perfect .Ξαπλωλει διπλα μου , παντως εχει ομορφο προσωπακι και ομορφα ματακια και αρχισουμε τα προκαταρτικα στη συνεχεια πιπα τελειαΈρωτας ισπανικο ολα ομορφα. Μετα παιρνει το προφυλακτικο και μου το βαζει , ρωταει πως το θελω και της λεω οπως θελεις εσυ , ετσι ανεβαινει απο πανω μου και αρχιζουμε , στη συνεχεια ιεροποστολικο και στο τελος οπως παντα απο πισωΚατσικογάμηςΚατσικογάμης που με αρεσει απο ολες τις στασεις πιο πολυ , γιατι η Αντριαννα εχει ενα ομορφο κωλαρακι , πισωκολλητο και τελος. Παντως δεν βιαζεται και εκτιμαει τα λεφτα που την δινεις.Για μενα η Ατριαννα ειναι νουμερο ενα σε αυτο το μαγαζι και δεν μπορει να την πιασει καμια κοπελα ουτε η Καντυ ουτε η Λαρα.Ολα ηταν οπως και την αλλη φορα σουπερρρρρρρρΈρωταςmakitoΧμμμ;Χμμμ;Μπραβο στην κοπελα!!!! Θα πουμε παλι συντομα kiss kissΝτροπήΝτροπή

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Νοεμβρίου 02, 2013
Όνομα κοπέλας
Αντριάννα
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
29 Οκτ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
2
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού