Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 138 10
Sex Studio 155495
Γενική βαθμολογία
 
9.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
επισκεψη πρωινη στην μαντονα η τυπισσα ειναι θεα (φτιαγμενη βεβαια εννοω sillicon αλλα προσωπαρα ματαρες ωραιο μακρυ μαλλι φτιαγμενο (τοστιερα σπαστο ετσι το λεω εγω)Παιρνω το προγγραμμα 69 αν και δεν το ανεφερε η τσατσα (το κανει επιλεκτικα) ...Ερχεται ο κοριτσαρος με τις γοβουλες της και το διχτιωτο της εσωρουχο .Ευχαρης χαμογελαστη λεμε δυο κουβεντες και ξεκιναει με ενα ρουφιχτο φιλι (βγαζει γλωσσα ανοιγει τα χειλια και ρουφαει τα δικα σου)συνεχεια καραμελωμα και πεταει εξω το τεραστιο στηθος της γλυψιμο στις ρογες της και την βαζω για στοματικη περιποιηση εδειχνε να της αρεσει φοβερο ανοιγμα ποδιων και ανασκελα και πλαγιαστα .Μετα απο καμποση ωρα μου λεει σειρα μου,περασμα προφυλακτικου με το στομα και πιπα τελεια ρουφηγματα βαθια γλυψιματα τα παντα ολα.Γυρισμα λιγο σε 69 και στην συνεχεια λεει πως με θες λεω απο πανω ανεβαινει και αρχιζει το cow girl
Φερνει στο στομα μου τις ρογες τις για γλυψιμο υπεροχη αισθηση.Μετα γυρναεει για πισωκολητο τουρλωνει τον κολο της προς τα πανω και μπαινω μεσατης ανοιγει με τα χερια την κολω...δα της πολυ καλα στησιματα και μετα απο εντονο σφυροκοπημα ερχεται το τελος οπου συνεχιζει να κοπανιεται ενω εχω τελειωσει περρισσοτερο μαλλον για να ευχαριστησει εμενα.Τελος γυρου μου σκαει φιλι χαμογελο και αποχαιρετιομαστε.Περιττο να πω οτι μετα απο ενα τεταρτο ηθελα να ξαναπαω
πολυ καλη και ανετα θα στεκοταν ως cg αν και μπορει να το κανει ηδ απο τα λεγομενα καποιονΜεγάλο χαμόγελοΚατσικογάμης

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Οκτωβρίου 31, 2013
Όνομα κοπέλας
Μαντόνα
Μέλος
Εγγραφή:
11 Δεκ 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
15
Likes:
5
Πόντοι:
11
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
02 Νοεμβρίου, 2013
το εξασκεί το cg επιλεκτικά.
οι βάρδιες στα studio είναι για να βρίσκει καλούς πελάτες.
μόλις βρεθεί κάποιος ή κάποιοι "κατάλληλοι" εξαφανίζετε από τα studio και έχει την δική της πελατεία .
άμα πέσει το πληθος της "πελατείας" και δεν βγαίνουν τα φράγκα , εμφανίζετε ξανά προς ανεύρεση νέων αγαπούλιδων .
αυτή είναι γνωστή τακτική , το κάνουν και άλλες , και αλλοδαπές και Ελλεηνίδες .
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1