Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 224 10
Γενική βαθμολογία
 
5.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
5.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Εχοντας κανει τη σωστη προετοιμασια για τα Στούντιο των Βορείων προαστείων που παντα περιλαμβανει αναγνωση των κριτικων για ολα τα κοριτσια στη βαρδια κατεληξα στη Βικυ στο Στουντιο 12. Οπως ειχα διαβασει η πρόσβαση και το παρκινγκ πολυ καλο, το σαλονι μεγαλο και "σχετικα" καλόγουστο. Η αλλοδαπη τστσα ευγενική με κέρασε εσπρεσσακι περιμενοντας να δω τις δυο κοπέλλες. Πρωτη εμφανίστηκε η Σελίνα που εμφανισιακα δεν έλεγε τίποτα. Και μετα η Βίκυ! Απο μακρυα με το μπικινακι της κούκλα στο σωμα και προσωπο καλο. Επιβεβαίωσα την προτίμηση μου στην τσατσα, πληρωσα τα 80 και μπηκα για ντουσακι. Το δωματιο πολυ μεγαλο, αρκετα φωτεινο (θελω να βλεπω τι κανω....), πεντακαθαρο. TV με τσοντα περιμενοντας.
Η Βικυ μπηκε λιγο φουριόζα, αλλα χαρηκε και παραξενευτηκε που της μιλησα αγγλικα και πηγα εκει ειδικα γι αυτην. Την παρακαλεσα να μην βιαζεται και ηρεμησε αρκετα. Γδυθηκε και εδειξε ενα σωμα με πολυ καλες αναλογιες μικρο αλλα ομορφο βυζακι αλλα καπως μαλακο. Ξεκινησε την περιποίηση του Ντικ μου χωρις πρφυλακτικο. Ανω του μετρίου σαφώς. Οταν αποφασισα να ανταποδωσω τη περιποιήσεις της αρχισε η εκπληξη. Το μουνακι της ηταν σκετη γλυκα και αρχισε να υγραιεται απο μονο του ενω τα ματια της Βίκυς κυτταζαν το ουρανο, στομα μισανοιχτο και ανασες....μετα απο λιγο αρχισε να κουναει και να μου δειχνει ετσι τι ηθελε να της κανω....μειναμε πολυ ωρα ετσι μεχρι που συνήλθε και ειπε οτι ειναι σειρα της. Επεμεινα και το γυρίσαμε στο 69. Παλι ενα ονειρο και φανηκε οτι με αυτο που της εκανε δεν μπορουσε να συγκεντρωθει στο γλυψιμο. Αποφασισα οτι αρκετα μεχρι εδω, φορεσα το προυλακτικο και την ξεκίνησα στα τέσσερα με το χέρι μου να της χαιδευει την κλειτορίδα. Αριχσε να τιναζεται και με δυσκολια εμενα μεσα της. Το γυρισαμε στο ιεραποστολικο. Οσο πιο δυαντα εσπρωχνα τοσο εσφιγγε το μουνακι της μεχρι που τελειωσα. Την ευχαρίστησα της εδωσα μερικα φιλακια στο λαιμο και της ειπα οτι θα της δωσω μπόνους. Εκεινη προτεινε να μου επιστρεψει τα λεφτα μου γιατι περασε καλα μαζι μου. Προφανως επαγγελματικο αλλα οπως και να το δεις ειναι ευχαριστο να βλεπεις οτι το κοριτσι δεν εκανε αγγαρία. Θα την ξαναδω σίγουρα.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Οκτωβρίου 27, 2013
Όνομα κοπέλας
Βίκυ
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
9 Σεπ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
3
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
29 Οκτωβρίου, 2013
Περίεργο πλάσμα η Βικη αλλά και εσύ περίεργα μας τα λες! Μας λες οτι της ζητησες να της δωσεις μπονους και αυτη σου ειπε να σου δωσει πισω τα λεφτα? Αυτο και αν ειναι περιεργο! Εξιγησε μας καλυτερα. Υπαρχει πουτανα που δινει πισω λεφτα??? Και δεν τα πηρες? Χα! Χα!Μεγάλο χαμόγελο
29 Οκτωβρίου, 2013
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Αφού σου εξήγησε ρε φίλε ότι η κοπέλα πέρασε καλά μαζί του, αφού έχυσε κιόλας, να μη του δώσει τα λεφτά πίσω του ανθρώπου;Μεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελο

Οπότε όσοι ξέρετε να κάνετε πουτάνες να χύνουν σπεύσατε, θα σας έρθει τσάμπα.Μεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελο
lsh
lsh
29 Οκτωβρίου, 2013
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Χα! Χα! Α! Πες τό ετσι! Τα λεφτα όμως τα πήρε πίσω???
(Updated: 31 Οκτωβρίου, 2013) 30 Οκτωβρίου, 2013
Αυτές είναι σωστές πουτάνες! Την κάνεις να χύνει, σου επιστρέφει τα λεφτά σου!
Όχι σαν κάτι σι τζις που χύνανε περισσότερες φορές από εμένα και όταν τους έλεγα "Δηλαδή τώρα μάλλον να με πληρώσεις εσύ πρέπει" γελούσανε σαν χαζές σαν να λέγανε "Ωραίο το αστείο σου, αλλά πέφτε το χρήμα τώρα!"

Και να σκεφτεί κανείς πως από τα 80 (το οποία προφανώς τα είχε πάρει η τσατσά, διότι η κάθε κοπέλα στο τέλος της βραδυάς πιάνει λεφτά στα χέρια της) τα 40 ήταν της κοπέλας, τα άλλα 40 του "σπιτιού". Οπότε προφανώς θα έβαζε κι από την τσέπη της.

Τί θα ακούσουμε ακόμα...
30 Οκτωβρίου, 2013
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Έλα ντε! Τι άλλο θα ακούσουμε!!! Μάλλον του τό είπε για να νιώσει ''Ο ΓΑΜΙΑΣ" Σιγά μην του τα έδινε πίσω αν έλεγε αυτός φέρτα! Τότε ποιος ο λόγος να κάνει η πουτανα αυτη την δουλειά και να ονομαζετε πουτανα! Περιεργο πλασμα και ο τυπος!Εμμμμ
5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5