Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 164 10
Sex Studio 142985
Γενική βαθμολογία
 
9.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Ιζαμπέλα ή Μπέλα, νεαρή κοπέλα εξ Ουκρανίας μελαχρινή, κορμοστασιά λυγερή με θεσπέσιο κωλαράκι, σαλοναρίζεται κάνοντας ένα καυλωτικό χορευτικό γύρω απ΄ τον στύλο του σαλονιού, σε κοιτάζει με λάγνο βλέμμα, και σου γνέφει με το δάκτυλο της να την ακολουθήσεις, δεν άντεξα και εγώ και πέρασα μέσα με συνοπτικές διαδικασίες δίνοντας το αντίτιμο των 30 ευρώ.Γλώσσα

Δεν άργησε να μπει στο δωμάτιο και ήρθε αμέσως στην αγκαλιά μου, την χάιδεψα αχόρταγα σε όλο της το κορμί, τη φίλησα σε λαιμό και λοβούς και φάνηκε να το απολαμβάνει, πέσανε και κάποια φιλάκια με υποψία γλωσόφιλου, Γλώσσα και ενώ είμαστε ακόμη στα όρθια μου γυρνάει πλάτη, παίρνει το δάκτυλο μου και το βάζει στο στόμα της και στη συνέχεια το κατεβάζει στη κλειτορίδα της ενώ ταυτόχρονα ο πούτσος της έτριβε τα κωλομέρια της. Γλώσσα

Συνέχεια στο κρεβάτι με πίπα βαθιά και υγρή, με περιποίηση στις μπάλες και στη συνέχεια ανέβηκε από πάνω μου και καρφώθηκε δυνατά πάνω στον πούτσο μου χωρίς να αφήσει ούτε χιλιοστό από έξω ενώ πήρε και τα διό μου χέρια, τα έβαλε στα βυζιά της και με προέτρεψε να της ζουπάω δυνατά. Γλώσσα

Το φινάλε ήρθε με ξαπλωτό πισωκολλητό ενώ είχε προηγηθεί ένα άψογο στήσιμο στα τέσσερα, fuck me, fuck me, με προέτρεπε δυνατά, και εγώ την γάμησα δυνατά όπως ήθελε και όπως ήθελα και εγώ, μέχρις ότου το πανηγυρικό τέλος ήρθε μέσα σε κραυγές. Γλώσσα

Αποχώρηση με χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο και υπόσχεση για σύντομη επίσκεψη στο κοντινό μέλλον, μου άφησε μια γλύκα αυτό το κορίτσι και σύντομα θα την ξανασυναντήσω, καλά να είναι. Έρωτας

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Οκτωβρίου 27, 2013
Όνομα κοπέλας
Ιζαμπέλα
GAMEOVER
Τιμημένος
Εγγραφή:
11 Οκτ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
223
Likes:
510
Πόντοι:
3.250
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
29 Οκτωβρίου, 2013
«Να περνάς πάντα έτσι καλά φίλε μουΧαμόγελο »

Και 'συ το ίδιο φίλε GAMEOVER!
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1