Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 89 10
Sex Studio 177169
Γενική βαθμολογία
 
5.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
2.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
4.0
Βραδυνή επισκεψη στο πορνοδρόμιο της Κασσάνδρας με σκοπό μια εμπειρία σε πιό γρήγορους ρυθμούς.Δεν ειχα κατι συγκεκριμμένο στο μυαλό μου οπότε κατα το πέρασμά μου από το 8 ,όταν ανοιξε η ιδια η Νικολλέτα δεν χρειάστηκε να το σκεφτώ πολύ.Παραλίγο να την πάρω κατ ευθείαν στο δωμάτιο ξεχνώντας την συνηθισμένη διαδικασία .Ξανθεια (οχι φυσική) με εντονη θηλυκότητα ,βλέμμα αυτό που θέλει κάθε άντρας,κανονικό σώμα με ενισχυμένο στήθος είναι μερικά από τα χαρακτηριστικά της.Η πρώτη εντύπωση (εμφάνιση - επικοινωνία ηταν ακρως θετική και δεν προμύνηε σε τίποτα την συνέχεια η οποία αποδείχτηκε κατω του μετρίου και πολύ κατω των προσδοκιών μου.Να επισημάνω οτι ημουν ήδη ετοιμος (με την σημαια της επαναστασης να εχι σηκωθεί για τα καλά)Με το που εμφανίζεται ξεκινάει κατ ευθείαν ο αγώνας αλλα μέ πολύ έντονο το στοιχείο της ψευτικής pse συμπεριφοράς .Ελάχιστα προκαταρκτικά , περασμα σκουφου και προτροπή από μερους της για σκίσιμο. Οκ σε αυτο ειναι καλή .Αρκετη ενέργεια ,δεν δυσανασχετεί ,αλλάζει στάσεις χωρις προβλημα αλλά ολα αυτά με μία θεατρικη πορνοσταρική συμπεριφορά που προσωπικά με ξενερώνει .Επίσης ολες οι κινησεις ήταν μηχανικες (ο ρυθμός οτι και να γινόταν έπαιζε στις ιδιες στροφές) κμαι αγχωτικές.Το στοματικό που μεσολαβησε δύο φορές ηταν κι αυτό μονότονο και αγχωτικό ενω ενδίαμεσα έπαιξε και φραπές για μεθυσμένους.Επίσης στο ενδιάμεσο η υπηρεσία κάτι ειπε χτυπώντας την πόρτα οποτε και η νικολλέτα έκανε ενα διάλειμμα πεταχτηκε έξω ,κατι ειπε και ξαναηρθε μέσα (επικό σκηνικό ,πηδημα με διάλλειμα για πασατέμπο δεν ειχα ξανακάνει)Το τέλος δεν ερχόταν με τίποτις μιας και ειχα αποσυντονιστεί οποτε έπειξε χειροκίνητο προγραμμα με προσπάθεια και των δύο ωπου στεφθηκε και απο επιτυχία .Με το που ηρθε το τέλος η Νικολλέτα μεταμορφωθηκε σε φυσιολογικό άνθρωπο ,ειπαμε ενα δυο φυσιολογικές κουβέντες και εφυγε.Για να μην κουράσω δεν θελω να αναφερθώ σε λεπτομέρεις που ολες μαζί συνηγορουν σε ενα αρνητικό αποτέλεσμα αλλα περιληπτικά θα πω τα εξης
Εχει δυνατότητες αλλα μέχρι εκει. Θα ξαναπώ οτι άλλο ειναι οι μικροί σε ηλικία που δεν έχουν πολλές απαιτήσεις ,αλλο οι μεθυσμένοι ,αλλο όσοι έχουν εμπειρίες και θελουν κατι παραπάνω.Η συμπεριφορα και η αξιολόγηση της καταστασης παιζει πολύ σημαντικότερο ρόλο από μια ομολογουμένως ωραία εμφάνιση.Επίσης αν υπάρχει πρόβλημα χρόνου με τις βαρδειες μη βαζετε κοσμο μέσα .Ειναι προτιμότερο απο μιας και για να τα παρετε νια φορά χανετε πολλά περισσότερα Ενδεχομένως μια επόμενη επισκεψη να ειχε καλύτερα αποτελέσματα αλλα η εμπειρία μου λεει πως τα στανταράκια γίνονται απο την πρώτη φορά και οχι απο τις επόμενες.Τον όμιλο θα των ξαναεπισκευτώ ,την ιδια δεν νομίζω .
Η υπηρεσία απλά απαραδεκτη. Αφου διέκοψε δυο φορές ,την τριτη μπηκε μεσα ενω ντυνόμουν
Ο χωρός καλός αλλα λιγο δαιδαλώδης Ειναι γεμάτος πόρτες και δεν ξερεις ποια να χτυπήσεις (μπας και πεταχτει ο Ζογκ).Το δωμάτιο καθαρό με ολα τα παρελκόμενα
Παρκιγκ απεριόριστο με το πορνοδρόμιο εντελώς αδειο απο κινηση η κόσμο
Το πορνοπρόγτραμμα ξεκινάει πλέον απο 40 σε ολα τα ιδρύματα του ομίλου

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Οκτωβρίου 23, 2013
Όνομα κοπέλας
Νικολέτα
toshmagic
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
8 Αυγ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
97
Likes:
69
Πόντοι:
230
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού