Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 395 10
Sex Studio 328349
Γενική βαθμολογία
 
4.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
4.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
4.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
4.0
Πηγαινοντας στη Villa Erotica εχοντας στοχο την Αντριαννα αφου ελειπε για πολυ καιρο ειπα να καταθεσω.Μπαινω στο στουντιο ερχεται η τσατσα και μου λεει η Αντριαννα ειναι , σε λιγο ερχεται η κοπελα. Την βλεπω και αποφασιζω να μπω με χαλαρο προγραμμα 60 ευρο με μαζαζ. Μπαινω στο δωματιο καθαρο ειναι το δωματιο μετα σε λιγο ερχεται και η κοπελα. Βγαζει τα ρουχα και ξαπλωνει διπλα μου και λεει να σου κανω ενα μαζαζακι.Δεν ξερω γιατι αλλα το μαζαζ καρατησε δυο λεπτα γιατι η κοπελα ακουσε το κουδουνι να χτυπαει ειναι πολυ σπαστικο πραγμα αυτο το κουδουνι και την βλεπω να αγχωνεταικαι με μια αμηχανια να ρωταει να κανουμε σεξ.Τελος παντον ετσι και ετσι περασα καλα πιπα αλη λιγο γαμηση αλλα επειδη αγχωθηκε με ξεπεταξε γρηγορα ουτε 10 λεπτα δεν κρατησε η συναντηση που ειναι κριμα για 60 ευρο.Η εμΦανιση της Αντριαννας εχει αλλαξει πολυ πριν 7-8 μηνες ειχε ωραιο κορμι τωρα παρατηρω εχει κυτταριτιδα και μια μικρη κοιλιτσα , το αλλο στο δωματιο που παρατηρησα εχει ραγαδες αναμεσα στα μπουτια και στη μεση κριμα γιατι απο ολες τις κοπελες ειχε το πιο ωραιο κορμι η Αντριαννα αλλα τωρα τα εχουνε οι αλλες κοπελες οπως η Βικυ και η Καντυ στην Villa Erotica .Το αλλο θεμα που παρατηρησα 40 ευρο το απλο ειναι πολλα λεφτα γιατι στα αλλα μαγαζια ξεκινανε με 30 εγω πηρα 60 ευρο με μαζαζ και περασα ετσι και ετσι.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Οκτωβρίου 25, 2013
Όνομα κοπέλας
Αντριάννα
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
25 Οκτ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
3
Likes:
12
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
27 Οκτωβρίου, 2013
παρατηρησες οτι το απλο εχει 40 ενω οι αλλοι το εχουν 30, αλλα το 60αρι το εσταξες...Κεφάλι σε τοίχο!
27 Οκτωβρίου, 2013
ειπα και εγω μια φορα το αξιζω να παρω ενα προγραμμα καλο , αλλα το θεμα ειναι οτι αυτο το στουντιο και το πριβε το εχει ακομα 40 ενω τα αλλα το εχουν κατεβασει.αλλο θεμα ειναι αυτο.Μεγάλο χαμόγελο
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2