Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 99 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Σάββατο πρωί και λόγω γενεθλίων αποφάσισα να κάνω ένα δώρο στον εαυτό μου! Είχα δει τις φωτογραφίες και πήγα κατευθείαν στο στούντιο 35, κοντά στις 12. Δύσκολο το παρκάρισμα,αναμενόμενο όμως καθώς η αγορά ανοικτή. Ο κύριος τσάτσος πολύ ευγενής, μου είπε πως δουλεύει η Βικτώρια και παρόλο που του είπα ότι το γνωρίζω μου είπε,οκ αλλά δες την ξανά να σιγουρευτείς. Χωρίς καν να έχω κάτσει στο σαλόνι σκαέι μύτη το ξανθό γένος, 1,65 κοντά στα 35 πιστεύω, το βλέμμα της όλα τα λεφτά. Μπαίνω με απλό καθώς από τις κριτικές ήμουν λίγο επιφυλακτικός .Στο ζουμί τώρα. Το στήθος φυσικό,2αρί το κόβω, δέρμα απαλό με πολύ διακριτικό άρωμα(δε μου αρέσει να μένει το άρωμα 3 ώρες πάνω μου μετά. Αν και όπως είπα είναι στα 35 περίπου,έχει κώλο πέτρα,γυμνασμένα πόδια και σε συνδυασμό με το βλέμμα φτιάχτηκα. Από περιποίηση έχω να πω τα καλύτερα, μου έδωσε γλωσσόφιλο,κάτι που μου αρέσει πολύ και με ανεβάζει,περιποιήθηκε δεόντως όλη την κάτω παρέα ακόμα και τα μπα....κια ενώ η πίπα ήταν όσο χρειαζόταν υγρή για να το απολαύσω. Πολύ περιποιητική γενικά μαζί μου. Ξεκινάμε στα 4 με θέα το φοβερό ταττού της(εντάξει ,τον κώλο κοιτούσα) και μετά από λίγο πέρασε το χέρι της στα μπαλάκια μου(ήθελα να με αποτελειώσει).Ευτυχώς συγκρατήθηκα (παρδόξως) και της ζήτησα ιεραποστολικό καθώς είναι πολύ όμορφη και ήθελα να την βλέπω τελειώνοντας.Μετά από λίγο ξαναέβαλε το χέρι της στις μπάλες μου για να με επιταχύνει. Πρέπει να πω ότι το περίμενα καθώς ήμασταν ήδη κανένα 20 διαδικασίας (βέβαια δεν υπήρχε ψυχή μέσα).Δε με χάλασε,το απλό πρόγραμμα είχα ούτως ή άλλως. Η συμμετοχή της με αναστεναγμούς αληθοφανής, όσο χρειαζόταν για να έρθει το αποτέλεσμα. Τελείωσα με το βλέμμα της να με καρφώνει,τις είχα πει ότι μου αρέσει αυτό για να τελειώσω.Social time 3 min πριν και κανένα 3λεπτο μετά με αρκετή διάθεση και χιούμορ. Βικτώρια ότι και αν έχω ακούσει θα σε προτιμήσω ξανά σίγουρα.Πιστεύω πως όταν είσαι περιποιημένος,καθαρός και δεν μπαίνεις στο δωμάτιο και στην κοπέλα σαν Ούνος σε εκστρατεία αλλά με χαλαρή διάθεση και πεις μια κουβέντα θα περάσεις πολύ καλά. Επαναλαμβάνω πως υπήρχε άνεση χρόνου λόγω ώρας ενώ και η υποδοχή δεν ''ενόχλησε'' με χτυπήματα,μουσική και τα γνωστά. Στα μείον μόνο ο χώρος που αν και καθαρός,με πετσέτα σφραγισμένη και παντόφλες,είναι παλιός και με μια είσοδο να κάνει μπαμ για όποιον μπαίνει.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Οκτωβρίου 19, 2013
Όνομα κοπέλας
Βικτώρια
Υπηρεσίες
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
16 Οκτ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
2
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού