Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.1 1017 10
Sex Studio 824248
Γενική βαθμολογία
 
9.2
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Εδω και πολλες μερες σκεφτομουν οτι εχω να δω την δεσποινα πολυ καιρο και σημερα εκανα τις σκεψεις μου πραγματικοτητα.ξυπνησα το πρωι μες στις καβλες,εφαγα και ξεκινησα για την φυλης.οταν αρχισα να την διασχιζω κρατουσα ενα φρεντο και χαμογελουσα σαν χαζος με αποτελεσμα ο λιγοστος κοσμος να με κοιταει παραξενα.χτυπηα το κουδουνι μου ανοιξε η τσατσα και μου παρουσιασε την νεοφερμενη ντεμπορα και την δεσποινα.στο καπακι ξαναχτυπαει το κουδουνι και βλεπω τον ντιλιβερα με τους καφεδες.καταλαβα απ το βλεμμα της δεσποινας οτι πηγα πολυ πρωι και δεν εχουν ορεξη για πολλα.λεω δεν γαμιεται αφου ηρθα μεχρι εδω μπορει να γυρισει το χαρτι στο δωματιο,για καλη μου τυχη γυρισε.μετα απο ολιγολεπτη αναμονη ακουω την δεσπω ν ανεβαινει τραγουδωντα,κοιταει το καβλι μου,χαμογελαει και πεφτει στην αγκαλια μου.αρχιζει να με φιλαει παντου,να τριβει το εργαλειο στο στηθος της και με αριστοτεχνικο τροπο να μου βαζει καποτα για το ξεκινημα μιαςφανταστικης πιπας.οι στασεις αλλαζαν με κινηματογραφικο τροπο και το τελος με βρηκε να χυνω πανω στα κωλομερια της ουρλιαζωντας παρταααα.αφου τελειωσαμε την ρωτησα αν με θυμαται,μου απαντησε οτι μεχρι να φαει δεν επικοινωνει και οτι μολις με ειδε στο δωματιο θυμηθηκε.την ειχα γαμησει πριν 2 περιπου χρονια στο θησεως 40,,τοτε 19 χρονων κοριτσακι με κερδισε ο κωλος της,τα νιατα της και το ερασιτεχνικο τροπος που γαμιωταν.σημερα με κερδισε ο κωλος της και ο επαγγελματικος τροπος πο γαμιεται.πλεον ειναι πιο εμπειρη και σε παιζει στο δωματιο με οποιον τροπο σου αρεσει.ο χωρος πεντακαθαρος,προγραμμα απλο και χρονος παραμονης 25 λεπτα

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Οκτωβρίου 21, 2013
Όνομα κοπέλας
Δέσποινα
bk1981
Μέλος
Εγγραφή:
29 Σεπ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
14
Likes:
5
Πόντοι:
26
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
22 Οκτωβρίου, 2013
Aντικειμενικοτατος! Οποτε + απο μενα!
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1