Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.8 231 10
Sex Studio 295166
Γενική βαθμολογία
 
8.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Τη λιζα την ειχα δει πολλες φορες σε τσαρκες μου , αλλα δεν εμπαινα μαζι της μαλακια μου με διεψευσαι με τις
υπηρεσιες της .
Καναμε ενα τσιγαρο στο σαλονι κ μπηκα δωματιο
ερχεται κ αρχισε το σοου κ πεφτει πανω μου με αγριες διαθεσεις φιλια ,χαδια χαμουρεμα και ετριβε το στηθος της
πανω μου με πολυ ερωτισμο καθως με γλωσσοφιλιαζε βαθεια κ ερωτικα.
Κατεβηκε προς τα @@@@@@@ μου κ αρχισε να τα ρουφαει με μαεστρεια κ μου φτυνε τη πουτσα την επαιζε κ μου εκανε μια πιπα αξεχαστη πολυ καλη πιπα θα ελεγα ενω μου χε φερει το μουνακι της στα μουτρα .
Συνεχισε ετσι μεχρι να με καβαλησει ενω εγω εγλυφα τα βυζακια της κ αυτη με γλωσσοφιλιαζε ερωτικα
κ μετα αρχιζει το σοου με σηκωσε ορθιο κ με τσιμπουκωνε γονατιστη κ μετα με τραβαει προς τον νιπτηρα
το ενα ποδι στον τειχο κ εγω να την γαμαω στα ορθια τα χα παιξει μ αυτα που μου κανε !!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Την πεταξα στο κρεβατι κ τη πηρα στα τεσσερα πολυ καλη κ σ αυτη τη σταση οπου δεν αντεξα κ εχυσα .
εξοδος απ το δωματειο φαγοποσεια κ ξανα εισοδος και την πηρα απ τη πισω τρυπα της ιεραποστολικα
και πισωκολλητα ,αλλα ηθελα να της γαμησω λιγο το στομα κ εγω να παιζω με το μουνακι της
αρχισε να μου γλυφει τ αρχιδια κ μου επαιζε την πουτσα κ αδειασα πανω στα βυζακια της.
μποντε φιλακια παρε λιγο μεζε να χεις κατι να λες τα φιλια μου σου στελνω.............
ΓλώσσαΓλώσσαΓλώσσαΓλώσσαΓλώσσαΓλώσσαΓλώσσαΓλώσσαΓλώσσαΓλώσσα

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 16, 2013
Όνομα κοπέλας
Λίζα
Errikos77
Μέγας
Εγγραφή:
21 Απρ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
99
Likes:
5.153
Πόντοι:
4.280
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 alpula

Σχόλια

25 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
06 Οκτωβρίου, 2013
ΜαλακίαΜαλακίαΜαλακία
ΜαλακίαΜαλακίαΜαλακία
06 Οκτωβρίου, 2013
Ερωτισμός είναι να χρησιμοποιείς ένα πούπουλο. Πορνογραφία είναι να χρησιμοποιείς ολόκληρο το κοτόπουλο.......Μεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελο
Περιμένω την κριτική με το club sandwich.....Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!


Υ.Γ. Το κοτόπουλο σκέτο φαγώθηκε....Χμμμ;Χμμμ;Χμμμ;Χμμμ;
Προσοχή μη σου δώσει καμιά κορασίδα "Αχινοσαλάτα"...θα σφυροκοπάς για κανένα μήνα...Μεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελο
06 Οκτωβρίου, 2013
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

καλα θα κανεις να μην ασχολεισαι μαζι μου κ να μην λες μλκς σε ατομα που δεν γνωριζεις
και να ακους ανακριβειες κ ψεμματα κ να γραφεις μλκς
06 Οκτωβρίου, 2013
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

γυαλιστερες προτιμω κ θαλασσινα για να ανεβαζω τις επιδοσεις μου καποιοι αλλοι τρωνε σοκολατες ιατι ειναι υποκαταστατο
06 Οκτωβρίου, 2013
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Τι θα πει "μποντε";
07 Οκτωβρίου, 2013
Errikos77.......... Καί έρωτώ !

Γιατί είναι άφιερωμένη ή κριτική στό bodo ??

Eχετε νέα διένεξη άποδεχόμενοι τήν άπολύτως άναγκαία σύμβαση τής συνύπαρξης ????ΈρωταςΈρωτας
07 Οκτωβρίου, 2013
ρε τύπε πες μου, να σου δανείσω μερικά λεφτά να πάς σε κάποιον δάσκαλο να σε μάθει να γράφεις???
ειλικρινά τώρα να σε βοηθήσω θέλω.
07 Οκτωβρίου, 2013
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Σε ενα κοσμο γεματο προβατα....
Οι λυκοι δε θα μεινουν ποτε πεινασμενοι.....''
07 Οκτωβρίου, 2013
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

ενας απιθανος τυπος ο ολιβερ κανν που εφαγε ποδι απο δω
08 Οκτωβρίου, 2013
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

ώπα ρε σμύρνη Ντοστογιέφσκι!!!!χαχαχαχα!!!1Γλώσσα
μάθε εσύ να βάζεις τελέιες και παραγράφους στα κείμενα σου και ύστερα πουλάς πνέυμα στον Ερίκκο
αν θές πάντως το σαίτ προσφέρεται να σας στείλει παρέα να κάνετε γραμματική σε φροντιστήριο Σπασίκλας
25 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2 3