Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 155 10
Sex Studio 169812
Γενική βαθμολογία
 
8.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Η Αλίνα είναι μια καστανόξανθη μέσου ύψους με ωραίο σώμα και πολύ ωραία φυσικά βυζιά (μάλλον 2άρια τα βλέπω) και πολύ συνεργάσιμη ρώγα και γενικά ωραίο σώμα. Αν την έβλεπα έξω στο δρόμο σίγουρα θα γυρνούσα να τη προσέξω. Έχει σίγουρα ένα μικρό τατού λίγο πριν τον κώλο και ένα στην ωμοπλάτη, μπορεί να έχει και 1-2 ακόμη αλλά δε πρόσεξα. Έχει και πίρσινγκ στον αφαλό. Στο δωμάτιο μπήκα με το απλό των 30. κάνει και ακάποτο, νομίζω στα 50. ήρθε, φδύθηκε, ανέβηκε πάνω μου, πιάσαμε λίγη κουβέντα για να σπάσει ο πάγος, βυζοτρίψιμο και φιλιά παντού εκ μέρους της, χούφτωμα και ρούφηγμα ρώγας στις βυζάερς της εκ μέρους μου. Μου βάζει προφυλακτικό και ξεκινάει μια πολύ καλή πίπα στην οποία σχεδόν με κατάπιε. μετά ανέβηκε από πάνω με πολύ ωραία κίνηση, την έφερα από κάτω, στα 4 και ξανά από πάνω για τελείωμα. Στα 4 στήθηκε σωστά και στο ιεραποστολικό με έσφυξε πάνω της.

εν κατακλείδι, είναι αρκετα αισθησιακή γκόμενα, καλή περίπτωση για gfe, με ωραιό σώμα που κοσμείται από 2 υπέροχα φυσικότατα και λαχταριστά βυζιά (δεν μου αρέσουν καθόλου οι σιλικόνες).
σίγουρα μέσα στον επόμενο μήνα θα την ξανατιμήσω.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 29, 2013
Όνομα κοπέλας
Αλίνα
Μέλος
Εγγραφή:
6 Νοε 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
12
Likes:
0
Πόντοι:
10
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού