Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 181 10
Sex Studio 173552
Γενική βαθμολογία
 
7.2
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Μου ηταν δυσκολο να σκεφτω τι να γραψω για την κορυφαια της πολης οτι και να πω τα λογια ειναι λιγα για να περιγραψουν την αφρουλα μια κοπελα που εχει γραψει ιστορια στην πολη και ειναι η μοναδικη που αντι να πεφτει η αποδοση της με τον καιρο ανεβαινει Έρωτας

Ετσι αποφασισα να γραψω επιτελους μια κριτικη κι εγω γιατι της το χρωστουσα και για να μαθαινουν οι νεωτεροι και να διαβασουν και οι επαγγελματιες του χωρου μπας και βαλουν μυαλο. Η επιλογη του τιτλου δεν ειναι τυχαια αλλα μια εκφραση που χρησιμοποιει η αφρουλα γιατι οντως σε μεταμορφωνει σε τουρμπο και το περιεργο ειναι οτι το καταφερνει χωρις εξτραδακια αλλα με μια χαλαροτητα και μια συμπεριφορα που δε θα την ειχε ουτε η γκομενα που τα εχετε χρονια.
Σεβεται και ενθαρυνει τα φετιχ της ποδοφιλιας και μποτοφιλιας δε βιαζεται ποτε και κανει αδιαμαρτυρητα οποια σταση της ζητησεις ενω κανει και φοβερο στοματικο τελειωτικο που μου χει κανει απειρες φορες και παντα με τελειωνει οσο κουρασμενος και να μαι. Δε ξερω τι αλλο να πω αλλα επειδη ξερω οτι μας διαβαζει που και που θελω να πω στην αφρουλα να συνεχισει ετσι δυναμικα με το χαμογελο στα χειλη να μας εξυψωνει στα ουρανια και να μας κανει παντα τουρμπος το εχουμε αναγκη, εισαι η βασιλισσα της καρδιας μας Έρωτας

Καπου εδω σταματω γιατι με πηραν τα ζουμια,μαλλον αρχισα να γερναω Γερο-μύστης

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 25, 2013
Όνομα κοπέλας
Αφροδίτη
Ανώτερος
Εγγραφή:
1 Οκτ 2005
Μηνύματα:
Κριτικές:
13
Likes:
199
Πόντοι:
6.055
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
27 Σεπτεμβρίου, 2013
με τέτοια κορίτσια θα έχουμε καλά γεράματα
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1