Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.1 1017 10
Sex Studio 824397
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Η επισκεψη στο συγκεκριμενο ιδρυμα πραγματοποιηθηκε στις 12-5-2013.οι κοπελες που ειχαν βαρδια εκεινο το απογευμα ηταν η μαρινα,η δεσποινα και η νανσυ.η κοπελα που αποφασισα να επιλεξω ηταν η μαρινα.για οσους δεν την γνωριζουν προκειται για μια νεαρη κοπελα 22-25 χρονων,ελληνιδα κατα δηλωση της με μαυριδερο σωμα ωραιο ναζιαρικο προσωπο με ενα πιρσινγκ πανω δεξια απ το ανω χειλο της,1-1.5 βυζι πεσμενο,αλλα με πολλα παραπανω κιλα στον κωλο της τα οποια δεν φαινοντουσαν τοτε στις φωτο που ειχε στο σαιτ του στουντιο.το προγραμμα που επελεξα ηταν το 69 με κοστος 60 ευρω.η βαρεμενη τσατσα με τοποθετησε στο δωματιο του ισογειου το οποιο ειναι ακριβως δεξια της εισοδου
Η καθαριοτητα του ηταν παρα πολυ καλη,πεντακαθαρα σεντονια υγρα μαντηλακια και ενα κλιματιστικο να δουλευει στο φουλ το οποιο το εσβησε η μαρινα μολις μπηκε στο δωματιο επειδη ξεπαγιασει.το μονο αρνητικο ηταν οτι δεν ειχε ντουζιερα
Μετα απο κανενα 5 λεπτο αναμονης ηρθε και η μαρινα στο δωματιο.αφου συστηθηκαμε και ανταλλαξαμε λιγες κουβεντουλες με διεταξε να αρχισω να γλυφω το καλοξυρισμενο μουνακι της για να καυλωσω.η παραπανω ενεργεια της ηταν το πρωτο φαουλ κατα την διαρκεια της πραξης,η ιεροδουλη ειναι υποχρεωμενη να κανει καποια προκαταρκτικα για να καυλωσει τον πελατη.εγω δυστηχως την ακουσα και αρχισα να την γλυφω,αυτη εβγαζε κατι ψευτικες κραυγουλες και χαζευε την τσοντα λες και ειχε ερθει για τουρισμο.αφου καυλωσα μου τοποθετησε σκουφο και αρχισε να μου παιρνει πιπα σε σταση 69.η πιπα της ηταν αρκετα καλη με καλα ντιπθροαντ και καραμελωμα αρχιδιων
Στα του σεξ η συμμετοχη της ηταν μετρια χωρις το κατι ιδιαιτερο,με υπερβολικα ψευτικες κραυγες.οι στασεις που αλλαξαμε κατα την διαρκεια του σεξ ηταν πισωκολλητο και αυτη απο πανω.το τελος με βρηκε να μου παιρνει πιπα,ενω σε καποιο σημειο μου εβγαλε τον σκουφο για να μου γλυψει τον κορμο και να καραμελωσει τα αρχιδια ενω εγω την επαιζα για να τελειωσω
Εν κατακλειδι πειστευω οτι η μαρινα ηταν κατωτερη των προσδοκιων,περιμενα να αποδωσει καλυτερα απ τα λεγομενα του λαγου που ειχαν προηγηθει στην κριτικη του...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαΐου 12, 2013
Όνομα κοπέλας
Marina
Υπηρεσίες
J
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

11 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
22 Σεπτεμβρίου, 2013
Τι θα μας πει τώρα η αξιολάτρευτη κορασίδα με το γλυκό όνομα Μαρίνα; Χμμμ;
22 Σεπτεμβρίου, 2013
Συγνωμη!Πριν καιρο δε συζηταγατε εδώ στo φορουμ ,και σου ειχε πει η Μαρίνα οτι δεν ειχες πάει ποτε απο εκει!Τι να πιστεψουμε ρε βασιαλιά μου !τι;

http://www.bourdela.com/forum/index.php?topic=3480.69975
22 Σεπτεμβρίου, 2013
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

αν δεν ειχα παει δεν θα εγραφα οτι εχει πιρσινγκ στο προσωπο της,πρωτα διαβασε την κριτικη και μετα φερε αποψη....
J
J_K
22 Σεπτεμβρίου, 2013
"να αποδωσει καλυτερα απ τα λεγομενα του λαγου που ειχαν προηγηθει": Πως το λέει ο νο1??"Αυτά για την εμπειρία μου με την Μαρίνα χωρίς να σημαίνει ότι πιθανή δική σας θα είναι απαραίτητα ανάλογη."....έπρεπε να το έχεις κατά νου...Κουλ
22 Σεπτεμβρίου, 2013
therion1985,τα έχουμε πει για τον κύριο. Όλες οι κριτικές είναι ψεύτικες.
22 Σεπτεμβρίου, 2013
Διαβάζοντας το κείμενό σου δεν προκύπτει ότι η εμπειρία σου με τη Μαρίνα ήταν κακή! Αυτό που βγαίνει είναι ότι ήταν μια αξιοπρεπής συνεύρεση στα πλαίσια ενός στούντιο, Τώρα, αν εσύ περίμενες περισσότερα, αυτό είναι και θέμα χημείας. Στο κάτω-κάτω, αν δεν σου άρεσε αυτό που σε "διέταξε" να κάνεις, ας μην το έκανες και ας της ζητούσες κάτι άλλο.
22 Σεπτεμβρίου, 2013
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Και που ξερει ρε τυπε η Μαρινα και η καθε Μαρινα αν ενα μελος εδω μεσα την εχει γαμησει ή οχι; Εκτος κι αν εχει γινει πια συνηθης πρακτικη να συστηνεστε στις κορασιδες με το νικ σας...
24 Σεπτεμβρίου, 2013
Malista..... King James..... Kata fantasian gamias pou thimithike meta apo 1,2,3......6 mines na anevasei Kai kritikhΜαλακίαΜαλακία
24 Σεπτεμβρίου, 2013
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Με ξέρεις προσωπικά και το λες αυτό??? Money MouthMoney Mouth
J
J_K
25 Σεπτεμβρίου, 2013
Χωρις να γνωριζο ποιος λεει αληθεια και ποιος ψεματα..η Μαρινα εχει ενα δικιο εισαι ενεργο μελος γιατι σε βλεπω στο φορουμ σχεδον καθε μερα online αρα γιατι δεν τα ειχες γραψει ολα αυτα νωριτερα? περιεργο μου φαινεται...Χμμμ;
11 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2