Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.1 1017 10
Sex Studio 824410
Γενική βαθμολογία
 
5.7
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
2.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
2.0
θα ειμαι πολυ συντομος λογω ελλειψης χρονου.
η τσατσα στην εισοδο μετα βιας μιλουσε και κοιτουσε περιεργα.
πηρα τη Μαρινα με 40 ευρω λογω προσφορας της ημερας.
δεν προσφερθηκε κανενα ποτο απο το μπαρ.
η κοπελα ειναι αρκετα ομορφη και πολυ ευδιαθετη.
δυστυχως δεν μπορω να πω οτι εμεινα ικανοποιημενος καθοτι η κοπελα καθησε λιγοτερο απο 10 λεπτα προσφεροντας μια ωραια πιπα για 2 λεπτα και ενα πισωκολλητο για 4-5 λεπτα μεχρι που τελειωσα.
θεωρω πως το 20αρικο που ειχα δωσει μια ωρα πιο νωρις στο φυλης 56 σε αλλη κοπελα επιασε τοπο.
το σιγουρο ειναι οτι δεν θα επισκευθω ξανα το στουντιο οριενταλ

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 18, 2013
Όνομα κοπέλας
Marina
Μέλος
Εγγραφή:
6 Φεβ 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
7
Likes:
612
Πόντοι:
96
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
19 Σεπτεμβρίου, 2013
Βρε φίλε, το σκέφτηκες καλά πριν ανεβάσεις αρνητική κριτική για την εν λόγω επιχείρηση; Χμμμ; Τώρα θα πέσουν τα γεράκια να σε κατασπαράξουν. Πας γυρεύοντας κι εσύ Κεφάλι σε τοίχο!
19 Σεπτεμβρίου, 2013
Η μόνη λύση, χρονοχρέωση.

Με 40 ευρώ αγοράζεις quickie των εγγυημένων 15 λεπτών με προκαταρκτικά, τσιμπούκι και μία εκτόνωση.
Με 60 ευρώ το ίδιο μισής ώρας.
Από προγράμματα των 40-45 λεπτών και πάνω δικαιούσαι δύο εκτονώσεις.

Πρωκτικά, CIM, κοπρολαγνείες και άλλες αρρώστιες εξτρά.

Όπως Γκεγμανία του Σόιμπλε.
19 Σεπτεμβρίου, 2013
Καλησπέρα και απο μένα ! Φυσικα και δεν πρόκειται κανεις να το παιδί .. Ο καθένας εχει δικαίωμα να λέει ανοιχτά τις εντυπώσεις του κάτι που ειναι κατανοητό και αποδεκτό ακόμα και για αυτούς που ειναι φαν μας τα επανομαζομενα γεράκια δηλαδή Γλώσσα
Ως Μαρινα ωφειλω να πω οτι λυπάμαι που ο p
900 δεν είχε την εμπειρία που περίμενε μαζι μου , ίσως δεν υπολογισα και εγω οτι θα έρθει το τέλος τόσο νωρίς και έπρεπε να το πάω αλλιώς ποιος ξέρει ... Τεσπα, ίσως δεν υπήρξε κατάλληλη χημεια στην τελική. Θεωρώ λάθος αν εχει σταμπαρει κάποια άλλη κοπέλα απο εμάς να την απορρίψει επειδη δεν πέρασε καλα μαζι μου και να μην επισκεφτεί πάλι το μαγαζι.. Οχι μόνο σε εμάς γενικα φυσικά για όλα τα μαγαζιά . Αυτά απο εμένα φιλουδια σε όλους !!!!ΈρωταςΈρωτας
20 Σεπτεμβρίου, 2013
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

πολύ σωστός!
21 Σεπτεμβρίου, 2013
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Γνώμη μου κοπελιά μου όμως ειναι, να του προτεινεις να ξαναερθει σε σένα εφοσον εσύ του άρεσες και να του δείξεις οτι αυτη ήταν μια κακιά στιγμή!
5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5