Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 163 10
Sex Studio 158543
Γενική βαθμολογία
 
5.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
2.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
2.0
Παρολο που δε περασε ενας χρονος απο την τελευταια μου κριτικη για τη Γιασμιν ξαναγραφω γιατι εκανε αναστροφη στην συμπεριφορα της.
Περιγραφη της δε ξανακανω,ειναι μουναρα και επειδη την εχω δει και στο φως του πορνοηλιου μοιαζει με αμερικανιδα πορνοσταρ.Τεταρτη επισκεψη στην Γιασμιν,με θυμηθηκε και ηλπιζα οτι ειχα ενα ακομα στανταρακι.
Μπηκε στο δωματιο πεταει τα εσωρουχα παω να πιασω στηθος τραβιεται.Περναει καποτα αμεσως και πιπα 30 δευτερολεπτων.Ανεβαινει για λιγο απο πανω και αμεσως γυρναει σε reverse.Μετα απο αλλα 30 δευτερολεπτα στηνεται στα 4 και μου λεει "ελα να γαμησεις να τελειωνεις".Εχυσα μονο και μονο επειδη ημουν φορτωμενος.Συνολικη διαρκεια ουτε 5 λεπτα.Στο τελος τη ρωτησα τι επαθε και λεει οτι αλλη φορα να παιρνω μεγαλο προγραμμα και οχι 30αρι.Μαλιστα ειχε και το θρασσος να μου πει οτι στα 120 ευρω θα κατσει μιση ωρα και προβλημα μου και παλι αν δε καταφερω να χυσω.
Δε θα μπω στη διαδικασια να τη θαψω με τους γνωστους χαρακτηρισμους γιατι φαινεται πως περναει ασχημα λουκια που την εχουν επηρεασει αρνητικα.Αυτα προς ενημερωση αλλων συναγωνιστων για να μη πεταξουν τα λεφτα τους.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 01, 2013
Όνομα κοπέλας
Γιασμίν
Blastbeat208
Τιμημένος
Εγγραφή:
20 Ιουν 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
201
Likes:
4.500
Πόντοι:
15.465
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 ZeroTolerance

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
18 Σεπτεμβρίου, 2013
πορνο+1 απο εμενα

...σου ειπε τετοιες μαλακιες και δεν της πεταξες την καποτα στο κεφαλι.?? πως κρατηθηκες.??
19 Σεπτεμβρίου, 2013
Παντα ετσι κανει η καριολα αν και ειναι οντως ωραιο κομματι
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2