Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 128 10
Γενική βαθμολογία
 
9.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Επίσκεψη αριθμός 9 στην πιπίνα Μπιάνκα, είχα να την δω κάνα δίμηνο περίπου, τα λίγα κιλάκια που είχε χάσει τελευταία ευτυχώς κάποια από αυτά τα ξαναπήρε, η κολάρα της ξαναέγινε busty και επανήλθε στα γούστα τα δικά μου, οπότε έδωσα συνοπτικά το 30ευρω και πέρασα στα ενδότερα.Μεγάλο χαμόγελο

Μου ήρθε χαμογελαστή στο δωμάτιο, την έφερα στην αγκαλιά μου για προκαταρκτικά χαδάκια στα όρθια και ανταποκρίθηκε, τη χάιδεψα τρυφερά σε όλο της το κορμί, την φίλησα αισθησιακά στην περιοχή γύρω από το λαιμό της και το κορμί της ρίγησε, δίνοντας μια απίθανη αίσθηση στην αφή μου, όταν χάιδευα το μπιμπικιασμένο κολαράκι της, η ρόγα από το σφριγηλό της στήθος σηκώθηκε κάγκελο και την πιπίλισα με μανία, ξαπλώσαμε, ξεκίνησε την πίπα ενώ την έβλεπα στον πανοραμικό καθρέπτη, και η θέα ήταν ωραία, στη συνέχεια ανέβηκε από πάνω, κουνήθηκε καλά αλλά έχει να μάθει ακόμη πολλά, και φινάλε στήνοντας τέλεια το κορμί της στα τέσσερα, η κολάρα της ήταν σαν όνειρο, μπήκα μέσα της βαθιά και ανέχθηκε το δυνατό μου σφυροκόπημα, που από τις πνιχτές κραυγούλες της κατάλαβα ότι φάνηκε να το απολαμβάνει, μέχρις ότου έλαβε μέρος το πανηγυρικό τέλος μέσα σε κραυγές.Γλώσσα

Λίγη κουβεντούλα και αποχώρηση από μεριά της το ίδιο χαμογελαστή όπως όταν μπήκε μέσα. Εγώ μετά έκανα το ζεστό μου μπανάκι μέσα στην πολυτελή ντουζιέρα του καταστήματος, σκουπίστηκα με την σφραγισμένη πετσέτα, και αποχώρησα ικανοποιημένος και ευχαριστημένος. Σπασίκλας

Τα όλο πακέτο των 30 ευρώ είναι πάρα πολύ καλό, αν αναλογιστείς τον πολυτελή χώρο και πεντακάθαρο χώρο, την πάρα πολύ καλή εμφάνιση της κοπέλας και τις αρκετά καλές υπηρεσίες της. Η κοπέλα βέβαια παρόλο που κλείνει ένα χρόνο στο επάγγελμα χρειάζεται σίγουρα μια μικρή καθοδήγηση, καθώς λίγη τεμπελιά τη βγάζει, που εμένα βέβαια προσωπικά δεν με χαλάει καθώς είναι πιστεύω ιδιοσυγκρασιακή, αλλά κάποιους άλλους ίσως, δεν κατέχει άριστα το θέμα της πίπας ή του από πάνω, δεν δέχεται δαχτυλιάσματα ή γλωσσόφιλα, αλλά στήνεται τέλεια στα τέσσερα και τον αρπάζει βαθιά και το γουστάρει, και καυλώνει όταν την φιλάς στο λαιμό, που είναι το κουμπί της πιστεύω. Γλώσσα

Εγώ προσωπικά θα την ξαναεπισκεφτώ για να κάνω και διψήφιο τον αριθμό των επισκέψεών μου σ΄ αυτή. Γλώσσα

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 15, 2013
Όνομα κοπέλας
Μπιάνκα
GAMEOVER
Τιμημένος
Εγγραφή:
11 Οκτ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
223
Likes:
510
Πόντοι:
3.250
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού