Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.1 1017 10
Sex Studio 824511
Γενική βαθμολογία
 
9.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
10.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Η τελευταια μου συνευρεση με τη δεσποινα χρονολογειται γυρω στους 5 μηνες πισω...Παντα περνουσα υπεροχα με το ρομαντικο despinoid αλλα καποια μικρη παρεξηγηση μας οδηγησε σ ενα καλοκαιρι "εχθροπραξιων" κι εμενα να μην πλησιαζω στο 104 για τα ματια της...Τελικα πανω που ειχα παρει αποφαση οτι μαλλον δεν θα ξαναπερασω σε δωματιο μαζι της υπηρχε μια προσεγγιση,δοθηκαν καποιες εξηγησεις ιντερνετικα και το πεδιο φανηκε ξανα προσφορο...

Η βολτα προς το 104 αρχικα δεν ειχε πονηρους σκοπους....Ενιωθα οτι επρεπε να περασω απο εκει.να λυσουμε ΟΛΑ τα θεματα με το δεσπινοιντ ωστε να μην υπαρχουν περαιτερω παρεξηγησεις και η πορτα του "παραδεισου"(η της κολασης αν σκεφτουμε τη διαρυθμιση του δωματιου 4)να ειναι ανοικτη...Ετσι λοιπον εφτασα στο 104 οπου μετα απο μια μικρη αναμονη εμφανιστηκε η δεσποινα μεσα σ ενα ροζ συνολακι με λουλουδια,σκετη κολαση...Μαυρισμενη απιστευτα με τα σημαδια απο το μαγιο στο στηθος εμφανη να την κανουν ακομα πιο σεξυ και τουλαχιστον στα δικα μου ματια απο την τελευταια μας συναντηση 5 μηνες πριν αδυνατισμενη..(εκεινη το αρνηθηκε)...

Συζητησαμε λοιπον για καμια ωρα περι της παρεξηγησης κι ευτυχως με χαρα ειδα οτι ολα ειχαν λυθει και ηταν διατεθειμενη ν αφησουμε τα παλια στο χρονοντουλαπο της ιστοριας....Εκει ειχε μπει ομως και το μεγαλο διλλημα....Οκ καναμε τη συζητηση...Ολα καλα...Πως αντιστεκεσαι σ εναν τετοιο πειρασμο οπως παρουσιαζοταν μπροστα μ το μαυρισμενο δεσποινακι?Η απαντηση ειναι οτι αν και προσπαθησα αρκετα να το ελεγξω και να περασω αλλη μερα,ΔΕΝ ΕΛΕΓΧΕΤΑΙ...

Εδωσα λοιπον το εισητηριο και περασα στο δωματιο 4(που αλλου ρε ατακτο δεσπινοιντ)....Μετα απο 5 λεπτα ηρθε και το μωρακι με το μαλλι πιασμενο κοτσιδα(την προτιμω με το μαλλι κατω αλλα τι να κανουμε) και ειχαμε ενα ακομα συντομο σοσιαλ πιο πολυ με καλαμπουρια και αστειακια καθως αποχωριζομασταν τα ρουχα μας...

Καθισαμε στα γονατα στο κρεβατι κι αρχισαμε να χαιδευουμε ο ενας τον αλλο ενω πεσανε και τα πρωτα φιλια...η δεσποινα ασχοληθηκε με το στηθος μου και τον λαιμο μου και με τη σειρα μου εγω με το δικο της υπεροχο φυσικο στηθος...Ηταν η ωρα για δραση...Η δεσποινα ξαπλωσε...Σαστισμενος εκατσα και την κοιταζα λιγο οταν μ εκανε νοημα να την περιποιηθω...συγκεκριμενα η ατακα της ητα "τι μονο εγω θα σε περιποιηθω...δεν παιζεις δικαια"...

Ανοιξα τα ποδια της κι αρχισα να γλυφω το γατακι της με μανια κοιτωντας την ανα διαστηματα να κανει παιχνιδια με το προφυλακτικο στο στομα..συνεχισαμε στο ιδιο μοτιβο για αρκετη ωρα μεχρι που με σηκωσε στα γονατα μου περασε προφυλακτικο κι αρχισε ενα εξαιρετικο και βαθυ στοματικο χωρις χρηση χεριου αλλα και με μπολικο σαλιο....ξεχωριστη περιποιηση στα @@@ και ξανα στοματικο με πονηρες ματιες....Μ εφτασε στα ορια μ κοινως....Αλλα ακομα δεν ειχα δει τπτ...

Σηκωνται απο το κρεβατι και μ ζηταει να την ακολουθησω στον παγκο....Στηνεται βαζοντας το ενα ποδι πανω σε αυτον και με προκαλει κοντα της..Δεν αργησα να βρεθω μεσα της και να της γαμαω το μουνακι με μανια,χουφτωνοντας ταυτοχρονα ποτε τα στητα κολομερια της και ποτε το στηθος της που παλοταν...

Στη συνεχεια με περιμενε μια μινι εκπληξη,αφου θυμοταν ποσο πολυ μ αρεσε το σεξ στην κοκκινη πολυθρονα του δωματιου...Αφου μ ζητησε λοιπον να παω στην "θεση μου" γονατισε κι αρχισε να περιποιεται ξανα τον μικρο mamba κοιτωντας με διαρκως στα ματια οσο "εργαζοταν"...Η σταση που προτιμησαμε στην καρεκλα ηταν με το δεσπινοιντ πλατη σε μενα και ελεγχο του ρυθμου απο μερους της....Εξαιρετικη αισθηση της διευσδυσης και ακομα πιο ομορφη η επαφη με την λεια επιδερμιδα της...

Τριτη και τελευταια σταση η κλασικη στο κρεβατι..Η δεσποινα ξαπλωσε και γρηγορα βρεθηκα μεσα της...Ποτε με τα ποδια ορθανοικτα,ποτε με τα ποδια στους ωμους μου,ποτε αργα και βαθια ,ποτε πιο γρηγορα αναλωσαμε σιγουρα αρκετη ωρα στη συγκεκριμενη σταση εμπλουτιζομενη με ενοντες ματιες,προστυχολογα κι απο τις 2 μεριες και εντονα φιλια....Μοναδικη αισθηση το γρατζουνισμα στην πλατη οσο καρφωνομουν μεσα της....

Νιωθοντας το τελος να πλησιαζει,θυμηθηκε και τον αγαπημενο μου τροπο τελειωματος και μου υπενθμισε να μην τελειωσω μεσα της....Αφου με πηρε στο στομα της ξανα για λιγο,αφαιρεσαμε το προφυλακτικο και αρχισα "δουλεια" για ν αδειασω στο υπεροχο φυσικο της στηθος...Η βοηθεια της με προστυχολογα,χαδια και φιλια ηταν σημαντικη κι εται ενα ΗΔΟΝΙΚΟ τελος ηρθε σε λιγο πανω στις βυζαρες της....

Παροτι το aircondition δουλευε στο φουλ οταν τελειωσα ημουν μουσκεμα απο τον ιδρωτα,συνεπεια μια ακομα εξαιρετικης εμπειριας με αυτο το μελαχρινο μωρο που ξερει να τα δινει ΟΛΑ στο κρεβατι...

Λιγο μετα το τελος εγινε ενα μαλλον "αστειο" συμβαν που το κραταω για μενα και το δεσπινοιντ που ειχε λυθει στα γελια....

Μπανακι,ντυθηκαμε και αφου κουβεντιασμα λιγο ακομα στο σαλονι,πηρα τον δρομο της επιστροφης..

Συμπερασματικα..Μια εξαιρετικη εμπειρια.Με μια κοπελα που μονο αγνωστη δεν μου ειναι φυσικα και που καταφερε μετα απο τοσο καιρο να μου προσφερει ενα δωματιο κυριολεκτικα,ΣΑΝ ΝΑ ΜΗΝ ΠΕΡΑΣΕ ΜΙΑ ΜΕΡΑ απο την προηγουμενη συνευρεση μας....

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 12, 2013
Όνομα κοπέλας
Δέσποινα
Σεβαστός
Εγγραφή:
13 Φεβ 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
21
Likes:
0
Πόντοι:
1.997
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού