Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 224 10
Γενική βαθμολογία
 
8.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Βλέποντας το όνομα της Αννιτας στο προγράμμα ο Διαμαντής έβαλε αυτόματο πιλότο και χωρίς πολλά πολλά βρέθηκα στο τεράστιο σαλόνι του ιδρύματος. Νομίζω ότι τα περί ιδρύματος-καθαριότητας -πάρκινγκ κλπ είναι γνωστά στους πιο πολλούς. Σταθερά μπροστά από σχεδόν όλα τα υπόλοιπα. ...είχα μια απορία πως θα ήταν η Αννιτα γιατί συνήθως όταν χάνονται καιρό η επιστροφή τους κρύβει εκπλήξεις,όμως όχι....το μωρό εκεί αεικινητο,ξανθο" καυλοραπανο" με ρωγες για "Όσκαρ" ,κωλαρακι ατιθασο και ολοστρογγυλο μα πάνω απ´ολα αυτό το κορίτσι βγάζει μια καυλα και μια πουτανια που εμένα προσωπικά με φτιάχνει "άσχημα". Στα της συνεύρεσης τώρα .... Η κοπέλα είναι champions league ,πιπα-στησιματα-συμμετοχή στα ίδια επίπεδα με την καθηγήτρια Λάουρα (sensuality)....Γι ´αυτο λέω ...το ξαναβρηκαμε το κορμί πατριώτες και εγώ σίγουρα θα το ξαναγλεντήσω. Στο επανιδείν λοιπόν φίλοι μου και μην ξεχνάτε ...ΓΑΜΑΤΕ ΓΙΑΤΙ ΧΑΝΟΜΑΣΤΕ!!!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 03, 2013
Όνομα κοπέλας
Ανίτα
fidaki o diamantis
Μέλος
Εγγραφή:
20 Μαρ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
14
Likes:
77
Πόντοι:
10
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
11 Σεπτεμβρίου, 2013
Πατριωτη κουκλα η Αννιτα, κουκλα και η κριτικη σου, αλλα στο ιδιο επιπεδο με τη Λαουρα;
Δε.Νομιζω.Τακη.....
Παντως +1 απο μενα
11 Σεπτεμβρίου, 2013
Εχεις ένα δίκιο στο σύνολο....παίζει δυνατά όμως το Πολωνεζακι...άμα γουστάρει και λίγο...
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2