Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 69 10
Sex Studio 188880
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Η Τσέχα έχει ύψος 1.75 χωρίς τακούνι. Ωραίο κορμί, βυζούνια άνευ σιλικόνης μικρουλάκια σα λεμόνια για βύζαγμα Έρωτας
Μακριά κατσαρά καστανά μαλλάκια, αν είχε και καστανά μάτια θα έμοιαζε πολύ με εκείνη που με έχει φλιπάρει Κεφάλι σε τοίχο!
Της έβγαλα τα εσώρουχα και την πήρα αγκαλίτσα Χαμόγελο
Μετά χαμήλωσα και μου κάθισε επάνω στις ποδάρες μου, ο σκαρμούτσος ακούμπαγε το κωλαράκι της.
Το βασικό πρόγραμμα κάνει. Όχι @@ρούφηγμα, ακάπ πίπα, όσο για πίσω πόρτα πάλι δε δίνει.
Πιάσαμε ένα δίλεπτο την πάρλα. Ξεκίνησε καλή πίπα στον σκεπασμένο ντούντο.
Μου έτριβε τα βυζούνια στη γύρω επικίνδυνη περιοχή, ωραία γλυκά φιλάκια στο στήθος, στο μάγουλο, μέχρι και στο μέτωπο με φίλησε το άτιμο Ντροπή
Βάζει λίγο λιπαντικό στη μουναρίτσα αλλά λιγότερο από τη Ντάρια.
Τη ρώτησα αν αφήνει να τη χαιδέψω εξωτερικά στα εργαλεία και δεν αρνήθηκε. Η φάση της προετοιμασίας και των προκαταρκτικών ήταν ένα πεντάλεπτο.
Η ερωτική περίπτυξη κράτησε 10 λεπτά, στήθηκε στα 4 κοιτώντας τον καθρέφτη. Τα βυζάκια της κουνιόντουσαν υπέροχα και κατά διαστήματα με κοίταζε.
Βέβαια δεν έχυσε η Κοκκόνα, αλλααααααααααα (Μπόλο για σένα το λέω ρε μινάρα!!!!!) οι ρώγες είχαν φουσκώσει εντελώς, σα μπιζέλια!
Η Φρίντα έδειξε ότι το απολαμβάνει και στήθηκε καλά στα 4 δείχνοντάς μου απόλυτη εμπιστοσύνη. Εύγε κορίτσι μου Σπασίκλας
Μου έβγαλε το προφυλακτικό και σκούπισε τη βούρτσα, τέτοια χάδια αν μου κάνουν οι γυναίκες μου τρώνε όλα τα φράγκα Money Mouth
Μιλήσαμε για λίγο, χαιρετηθήκαμε και μου χαμογέλασε.
Πήγα να της δώσω ένα δωράκι και το αρνήθηκε. Κι επέμεινα τρεις φορές!
Μπράβο της και πάλι. Απλά ήθελα να την ευχαριστήσω, πες να την κεράσω έναν καφέ. Γιατί μετά την άτυχη περίπτυξη τις προάλλες με τη Λάιμα, ένοιωσα άλλος άνθρωπος.
Βγαίνοντας έξω μίλησα με τη madam Merkel και της είπα ότι ήταν όλα υπέροχα.
Φριντάκι μου, ας τα λέμε κι εδώ Έρωτας

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 09, 2013
Όνομα κοπέλας
Φρίντα
N
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 messinia, Glikoula, ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
09 Σεπτεμβρίου, 2013
Το εχεις παρει με αποκλειστικοτητα το studio. Μετοχο θα σε βαλει η glikoulaΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελο
10 Σεπτεμβρίου, 2013
Εάν καθόμουν ένα μήνα ακόμη, σίγουρα θα ήμουν ο beta tester των κοριτσιών!
Γιατί θα τις δοκίμαζα και τις υπόλοιπες!
Η Φρίντα έχει πολύ ωραίο βλέμμα, όταν σε κοιτάζει στη διάρκεια των φιλιών είτε της πιπίζας ανεβαίνεις στην 4η διάσταση! Σπασίκλας
Βγάζει συναίσθημα το κορίτσι.
Μακάρι να συνεχίσει τη λειτουργία του το studio της Καλαμάτας και να πάει καλύτερα, ώστε στις διακοπές μας στην πατρίδα να το επισκεπτόμαστε. Γιατί είναι βολικότατο από την άποψη της πρόσβασης ειδικά.
N
Ntountaras
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2