Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.1 1017 10
Sex Studio 824401
Γενική βαθμολογία
 
5.7
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
4.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
4.0
Τακτικος πελατης του εν λογω οικου δεν ειχε τυχει να παρω την Νανσυ στο παρελθον αλλα την ειχα στα αμεσα σχεδια μου. Καθως ενημερωθηκα και για την προσφορα των 40 Ευρω με 69 μεσω e-mail ειπα να κατηφορισω προς τα λιμερια της Φυλης κατα τις 2 το βραδυ. Οι κοπελες ηταν η Μπετυ και η Νανσυ. Επιλεγω δαγκωτο Νανσυ μιας και ειναι πολυ εντυπωσιακη απο κοντα. Η τσατσα (μελαχρινη παχουλη κυρια) μου εκανε τον κινεζο σχετικα με την εκπτωση και μου ειπε οτι η προσφορα ειναι με 50 στο 69 και οχι με 40. Αφου επεμεινα τελικα πηγε μεσα και το 'ξανακοιταξε' και μου ειπε οτι εχω δικιο. Με προβληματισε λιγο η συμπεριφορα της γιατι μου φαινεται δυσκολο η υπηρεσια να μην ξερει τα προγραμματα της βαρδιας της. Μπαινω στο δωματιο και περιμενω τη Νανσυ και μετα απο 5 λεπτα εμφανιστηκε, αλλα στις πρωτες μας κουβεντες μου φανηκε ξενερωμενη. Ωχ λεω αμα αρχισουμε ετσι δεν παμε καλα. Ευτυχως που η εμφανιση της ειναι τουμπανο και δεν σε αφηνει να χαλαρωσεις. Χαδακια για αρχη και μετα απο λιγο ξεκιναει η πιπα η οποια ηταν πολυ καλη ενω εγλυφα το μοσχομυριστο μουνακι της. Μετα ακολουθησε η μαχη στην οποια δεν ειχε και καποια ιδιαιτερη συμμετοχη παρολα αυτα η θεα του κωλου της με εκανε να καταθεσω. Μετα το τελειωμα εφυγε βιαστικα πραγμα που εδειξε οτι οντως ηταν ξενερωμενη γιατι εχοντας αρκετες εμπειριες με αλλες κοπελες του στουντιο προβλημα χρονου δεν υπηρχε ποτε. Εν κατακλειδι, στα μειον η συμπεριφορα της τσατσας που μου εκανε την ανηξερη, αλλα και της κοπελας. Στην τελικη αμα τη βαζετε την προσφορα και λετε οτι με αυτα τα λεφτα θα γινεται το ιδιο προγραμμα πρεπει να τηρειται αλλιως να μην μπαινει καθολου.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 27, 2013
Όνομα κοπέλας
Νάνσυ
Υπηρεσίες
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
26 Φεβ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
6
Likes:
114
Πόντοι:
280
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
07 Σεπτεμβρίου, 2013
αφου γραφεις και εσυ για την ασυνεπεια ακι την ελειψη επαγγελματισμου για την προσφορα οτι και καλα δεν ηξερε η τσα2 τοτε ισχυει διοτι και ο προηγουμενος φιλος εχει γραψει τα ιδια
ειναι δυνατον πχ ο πωλτης μια πιτσαριας να μην ξερει για την προσφορα 1+1 πιτσα δωρο?????????????????????????? μα οχι φυσικα
07 Σεπτεμβρίου, 2013
2 στις 2 σερι για τη Νανσυ. Κουκλαρα δε λεω, αλλα ισως χρειαζεται διακοπες για να κανει re-set.
07 Σεπτεμβρίου, 2013
Γενικά η Νάνσυ απ ότι θυμάμαι και στους γερμανούς παρόμοια θέματα συμπεριφοράς είχε άμα δεν γουστάρει το άθλημα μην το κάνει δεν λέω μουνάρα αλλά ώς εκεί αποψή μου πάντα θα έπρεπε να σέβεται τα 40-50 ευρώ που δίνει ο καθένας γιατι εμείς δεν τα βγάζουμε τόσο εύκολα όσο νομίζουν αυτές...
09 Σεπτεμβρίου, 2013
H Νάνσυ είχε πάντα θέματα συμπεριφοράς τα οποία φάνηκε να είχε λύσει στην τελευταία της θητεία στο 104. Τώρα αν ξαναρχίσει τα ίδια, θα δείξει...
lsh
lsh
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4