Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 255 10
Sex Studio 267094
Γενική βαθμολογία
 
7.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Κάποιες απογευματινές δουλειές με έφεραν στη περιοχή του Παγκρατίου.Η διάθεσή μου ανεβασμένη για κάποια συνεύρεση αλλά οι επιλογές στη περιοχή λίγες...Παρκάρισμα λίγο πιο πάνω στη πλατεία και μοναδικός στόχος το παραπάνω στούντιο,το οποίο είχα να επισκεφτώ καιρό.Οι κοπέλες όπου εργάζονται το τελευταίο διάστημα δεν μου προξενούν το ενδιαφέρον για κάποια συνεύρεση εκτός από τη Λίλυ την οποία είχα βάλει σαν στόχο εδώ και καιρό αλλά το μόνο που με σταματούσε στην περαιτέρω γνωριμία μου ήταν τα πολλά τατουάζ που διακοσμούν το σώμα της...
Χωρίς να γνωρίζω αν θα εργάζεται κατευθύνθηκα προς το στούντιο με μόνη συντροφιά τη τύχη μου στο αν θα δουλεύει εκεί...Για να είμαι ειλικρινής θυμόμουν πως κάνει κάποιες απογευματινές βάρδιες κυρίως Δευτέρα και Πέμπτη αλλά αυτά αλλάζουν από μέρα σε μέρα.

Ανέβηκα τις σκάλες του ιδρύματος και με υποδέχτηκε η υπηρεσία.Αφού με ενημέρωσε όπως κάνει πάντα για τα προγράμματα μου παρουσίασε τη Λιλύ.Για όσους δεν την γνωρίζουν πρόκειται για μία ξανθιά κοπέλα από τη Τσεχία με όμορφο σώμα με πεταχτά οπίσθια,μικρό στήθος,απαλή επιδερμίδα και μέτριο πρόσωπο.Να σημειώσω αν και το έχουν αναφέρει και άλλοι συναγωνιστές πως δεν μιλάει Ελληνικά αλλά ούτε και καλά Αγγλικά πράγμα που κάνει τη συνεννόηση κάπως δύσκολη...
Αποφασισμένος πως θα περάσω κατευθύνθηκα προς το δωμάτιο με την επιλογή του απλού προγράμματος.Ένα ντουζάκι στο κοινόχρηστο μπάνιο ήταν απαραίτητο για να με χαλαρώσει λίγο από το τρέξιμο της ημέρας...

Μπήκα στο στο δωμάτιο και ενώ ακόμη σκουπιζόμουν η Λιλύ ήρθε κοντά μου για να ξεκινήσουμε.Στήθηκε στα τέσσερα κάνοντας μου ένα ναζιάρικο "σήμα" στο να την πλησιάσω.Με κάποια τριψίματα αλλά και γλωσσόφιλα ξεκίνησαν τα προκαταρκτικά.Να σημειώσω πως στην πορεία δυσανασχετούσε για τα γλωσσόφιλα και έγινε "αντικατάσταση" με πεταχτά φιλάκια...Αρκετή ώρα πιπίλισα το στήθος της το οποίο έδειχνε να απολαμβάνει.Σειρά τώρα είχε η δική της περιποίηση με φιλιά στο λαιμό,το στόμα,αλλά και περιποίηση της ευρύτερης περιοχής με καραμέλωμα για ώρα...Πέρασμα του προφυλακτικού και έναρξη στοματικού.Αρκετά καλό χωρίς χρήση χεριού και όπως είπα με περιποίηση στα α@@@κια!

Έναρξη στο σεξ με τη Λίλυ να στήνεται από μόνη της στο κάτω μέρος του κρεβατιού για ιεραποστολικό,όπου και σπαταλήσαμε λίγα λεπτά.Μικρή διακοπή για κάποια πεταχτά φιλιά ενώ έπαιζα και λίγο με το γατάκι της πράγμα το οποίο έδειχνα να την ευχαριστεί καθώς κάποια αληθοφανή βογγητά πήραν μέρος.Συνέχεια με πισωκολλητό στο οποίο το στήσιμο της ήταν άψογο,έτσι μετά από λίγα λεπτά δυνατού σφυροκοπήματος μας βρήκε το τέλος...

Αμέσως σηκώθηκε από το κρεβάτι πήρε τα εσώρουχά της με ευχαρίστησε και αποχώρησε, χωρίς να υπάρχει social time.Αυτό βέβαια δεν το κατηγορώ καθώς η κοπέλα δυσκολεύεται με τη γλώσσα μας αλλά και με τα Αγγλικά.

Συμπερασματικά όπως έγραψαν και κάποιοι συναγωνιστές που την επισκέφτηκαν είναι πολύ καλή στο δωμάτιο και αρκετά σέξυ.Το μόνο που έχει υπερβολικό πάνω της είναι τα τατουάζ που ανέφερα και παραπάνω μίας και αρκετοί δεν την έχουν γνωρίσει στα ενδότερα γι'αυτό το λόγο.Κάποιος βέβαια που το ξεπερνάει αυτό είμαι σίγουρος πως θα περάσει καλά μαζί της,αν βέβαια του αρέσουν και οι pse καταστάσεις τότε μιλάμε για την καλύτερη επιλογή που μπορεί κάποιος να κάνει.

Αυτά για την γνωριμία μου με την Λίλυ,τώρα κάποιοι μπορεί να έχουν διαφορετικοί άποψη!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 02, 2013
Όνομα κοπέλας
Λίλυ
ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ
Τιμημένος
Εγγραφή:
31 Δεκ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
736
Likes:
51.825
Πόντοι:
36.618
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 dourosladers, n.smirni76, John.Greek και 2 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού