Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 164 10
Sex Studio 142991
Γενική βαθμολογία
 
8.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Επισκεψη στο εν λογω καταστημα και καταθεση μετα απο αρκετο καιρο υστερα απο βετο δικο μου ηξερα οτι ηταν η σοφια και ηθελα να δοκιμασω περναω μεσα και μου λεει η τσατσα το μπουρου μπουρου τις λεω οτι εχω καιρο να καταθεσω στο μαγαζι λογω μη εγκαιρων προβλεψεων κοπελιων και υστερα απο ολιγο βλεπω την κοπελα οπως και στις φωτο περναω μεσα με απλο 30 ερχεται μεσα η κοπελα αφου περιμενα να τελειωσει με τον αλλον συναγωνιστη και αρχιζει ενα μπαλαμουτη στο κρεβατι με κατι πεταχτα γλωσσοφιλα φτιαχτηκα φιλακια σε ολο μου το κορμι με εκανε ενα ωραιο αρχιδογλυψιμο το γουσταρα περασμα καποτας και εκει επεσαν τα γκουρλωματα χτυπησα αμυγδαλες πιεζοντας την πουτσα οσο ποιο δυνατα μπορουσα τελειοοοοο σταση απο επανω κρατησε λιγο και μετα μπρουμητα απο το γουσταρε τρελα και με εσπρωχνε η πουτσα χτηπουσε συνεχεια μητρα για κανα δεκαλεπτο στο ιδιο μοτιβο η τυπισσα πρεπει να εχυσε δυο φορες καθε φορα που εχυνε με εσπρωχνε τοσο δυνατα τον πουτσο που κοντευα να τα ξυλωσω ολα μεσα της στο τελος περνουσε η ωρα και την εχυσα στα τεσσερα μεσα σε πληρη ευτυχες παροξυσμο σηκωθηκε μεσα σε πληρη ευτυχια αφου μου εβγαλε την καποτα την πεταξε ντυθηκε αφου ελληνικα δεν γνωριζει ειπαμε λιγα στα αγγλικα μερικα πραγματα φιλακι στο μαγουλο και εφυγε χαμογελαστηΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελο


Υ.Γ:Ηταν ενα δυνατο γαμηση υστερα απο πολυ καιρο ισως να βοηθησε και η τσατσα που την ειπα οτι ειχα καιρο να καταθεσω στο εν λογω μαγαζι και μου εκανε παραπανω η κοπελα για να με κερδισουν για πελατη θα δειξει στο μελλον σειρα η Ιζαμπελλα!!!!!!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 30, 2013
Όνομα κοπέλας
Σοφία
Υπηρεσίες
johnys77777
Σεβαστός
Εγγραφή:
28 Ιουν 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
18
Likes:
160
Πόντοι:
1.250
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
04 Σεπτεμβρίου, 2013
Ωραιος.!
Κουπονακι πηρες.?? ...αντε αλλες 7 καταθεσεις και μετα εκπτωση 15€.........
04 Σεπτεμβρίου, 2013
βάλε και καμιά τελεία στο κείμενο τύπε
04 Σεπτεμβρίου, 2013
Άξιος Μεγάλε !!!!
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3