Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.1 1017 10
Sex Studio 824396
Γενική βαθμολογία
 
7.2
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Πηγα σημερα στην πρωτευουσα μετα απο αρκετο καιρο κι επισκεφθηκα το εν λογω στουντιο.
Πηρα δυο φορες στο βασικο προγραμμα την Αλικη.
Αρκετα εμφανισιμη, αδυνατουλα, σα μικρη γατουλα Έρωτας λιγο κοντυτερη απο εμενα (1.80 εγω).
Ο χωρος καθαρος, σφραγισμενη πετσετα με σφραγισμενες παντουφλες κι αντισηπτικο μαντηλακι. Ολα τα κομφορ δηλαδη.
Ενα πολυ θετικο της γατουλας ειναι οτι συμμετεχει με τον πελατη. Παρλαραμε συνεχως!
Δε με πιεσε να τελειωσω. Την πρωτη φορα καθισαμε μιση ωρα με 35 λεπτα!
Μου εκανε Ισπανικη αρχικα. Τα μπαλακια τα πιπιλιζε το μικρουλακι Ντροπή και με κοιταζε με τα καστανα ματακια της Money Mouth
Μακρυ ισιο ξανθο μαλλι.
Δημιουργησα την καταλληλη ατμοσφαιρα (με διαλογους και συμπεριφορα) κι ετσι το Αλικακι εκσπερματωσε στα 4 μετα απο ενα πενταλεπτο σεξ. Αρχικα ειχε καθισει γυρω στα 2 λεπτα επανω μου κι εκανε διαλειμμα να ξαναρουφηξει τα μπαλακια ωστε να τρελλαθει λιγακι Μεγάλο χαμόγελο
Δοκιμασμενη η συνταγη με τη Νταρια (εχω αλλη κριτικη για δαυτηνε).
Το Αλικακι οταν της ζητησα να φερει εξω εντελως το στενουλι μουνακι της Λύπη ωστε να εχω πληρη ελεγχο κινησεων με εμπιστευθηκε. Βεβαια ελεγχα οχι μονο τις κινησεις αλλα και την εισχωρηση. Μονο οταν ηταν ετοιμη να χυσει (και με προειδοποιησε) εισηλθε ο πολιορκητικος κριος (τετοιο κριαρι που ειμαι) ολακερος οχι αποτομα και εγινε μουσκιδι το προφυλακτικο (το αλλαξε).
Στο δευτερο γυρο αφου ξεκουραστηκα και πηρα λιγες θερμιδες το Αλικακι ετριψε την σουφριτσα της πανω στις ιντσες μου (χωρις σκουφι) και με εγλειψε γυρω απο την επιμαχη περιοχη. Μετα εβαλε προφυλακτικο τον πηρε για λιγο στο στομα και καθισε ενα περιπου λεπτο επανω μου. Με αγχωσε ρε γαμωτο Λύπη ειναι στενουλα για τα δεδομενα μου κι ετσι μου ζητησε να εκσπερματωσω (ελευθερο στοματικο δεν κανει) στο προφυλακτικο. Εγω φυσικα δεν ειχα αντιρρηση ενω παραλληλα με την πεοληχεια ειχαμε αγκαλιτσες, φιλακια παντου και ναζακια Χαμόγελο
Αυτα που θελω τρομαρα μου Χμμμ;
Το Αλικακι ομως ενω βυζαινε τη ντουντα μου (εξ ου και Ντουνταρας) εγω εβαζα εξωτερικα δαχτυλακι στο μουνακι της κατα διαστηματα και στη σουφριτσα.
Ξαφνικα το μουνακι της κοκκονας εβγαλε παλι υγρα.....
Ωρε τι στο διαολο, γκομενο με εχεις της λεω???
Γελασαμε κι οι δυο, συνεχισε την πεοληχεια και τελειωσα.
Καθισε 5 λεπτα περιπου ειπαμε τα προσωπικα μας, με φιλισε στα χειλη απαλα, εγω στο μετωπο και χωρισαμε.
Αυτα.....

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 03, 2013
Όνομα κοπέλας
Αλίκη
Υπηρεσίες
N
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 messinia, Glikoula, ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού