Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.6 198 10
Sex Studio 161872
Γενική βαθμολογία
 
5.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Η ημερομηνια ειναι στο περιπου,παντος καπου εκει ειναι 1-2 πριν η μετα.
Η γνωστη σε ολους Τσεχα Μαρια,ξανθια με βυζαρες που εχουν γινει σα μασταρια αγελαδας,το μονο καλο στην πρωτη φαση ειναι οτι αδυνατησε.
50ε παιρνει ακομα για γυμνο τσιμπουκι (σε περιοδο κρισης) Χμμμ;
Ο λογος που την επελεξα αν και ηξερα οτι ειναι ξεπετα απο παλια μου εμπειρια,ειναι το θεεικο τσιμπουκι που κανει και δευτερον λεω δε μπορει θα εχει βαλει μυαλο και θα εχει κοψει τις ξεπετες.Μαλακία
Μπαινω στο δωματιο και μπανιαριζομαι,μετα απο λιγο σκαει μυτη και η εν λογο.
Μου ειπε κανα δυο γλυκολογα και με τη μια τσιμπουκι,μετα απο 3' παει να μου βαλει καποτα,της λεω γιατι βιαζεσαι?
Η απαντηση της ηταν,γιατι τι θα κανουμε? στραβωμα νουμερο 1 Κεφάλι σε τοίχο!
Λεω συνεχισε και θα δουμε τι θα κανουμε μετα.
Τελος παντων ηρθε η ωρα για την καποτα(αρκετα το χαρικα)μου λεει ελα,λεω τι ελα?
Εσυ ανεβα,α μου λεει δεν κανω απο πανω!!!
Λεω πλακα μας κανεις εξω αλλα ελεγε η τσατσα,οτι κανεις ολες τις στασεις.
Ναι αλλα ξερεις ποναω και σχετικες μαλακιες. στραβωμα νουμερο 2 Κεφάλι σε τοίχο!
Μετα πολλα με τα λιγα καναμε 2-3 στασεις και της ειπα ελα να σε χυσω με πιπα και μου λεει με προφυλακτικο εννοεις(λεω απο μεσα μου,γιατι δεχτηκες ολα τα αλλα και εδω κολλας?)
Εφυγε απο το δωματιο τρεχοντας με ενα ευχαριστω.
Μπανακι και δρομο και γω,εξω δεν υπηρχε κανεις να μου πει εστω ενα ευχαριστω η αν μου αρεσε Μαλακία
Μου φαινεται θα την εκδικηθω με τον τροπο του Δημητρη,με το σχετικο χαπι.Γερο-μύστης

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 30, 2013
Όνομα κοπέλας
Μαρία
azazel
Τιμημένος
Εγγραφή:
20 Ιουν 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
215
Likes:
17.218
Πόντοι:
35.697
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 mallias20, mad_max, topscorer

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
03 Σεπτεμβρίου, 2013
gia εξηγα φιλε τι ειναι αυτο το χαπιΜεγάλο χαμόγελο κανενα βιαγκρα πρωτου μπεις στο δωματιο ή ξυλοκαινη για να μην ερεθιζεται η ψωλη ή ταυτοχρονα και τα δυο για ξεσκισμα
04 Σεπτεμβρίου, 2013
κατι ενδιαμεσο φιλε στην μπουρδελοκατασταση ενας Δημητρης το εχει αναφαιρει,δες λιγες σελιδες πισω και θα καταλαβεις.
06 Σεπτεμβρίου, 2013
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

που πισω ρε φιλε το φορουμ εχει απειρεσ σελιδες
και στις κριτικες με την μαρια δεν υπαρχει κανεις δημητρης που να εχει γραψειΧμμμ;
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3