Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 224 10
Γενική βαθμολογία
 
8.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Μετά απο ένα σύντομο καφεδάκι στη νέα Κηφισιά στο μυαλό μου γύριζε το στρογγυλό Έρωταςκό.....κι της μπαρμπι.γυρισμα λοιπόν πίσω και εκληπτη η υπηρεσία με ρωτάει τι ξέχασα και γύρισα πάλι .αφου τα είπαμε λίγο Με κρέμασε ουισκακι και πέρασα δωμάτιο και σε λιγο ήρθε το μωρό με τον απίστευτο στρογγυλό κολαρακι.εκανε γρήγορο ντουζακι και ήρθε δίπλα μου όπου ξεκίνησε ένα γλυψιμο απο το λαιμό μέχρι τα γόνατα .στο κυρίως πίατο είχε πιπα χωρίς καθόλου χέρια λιγο απειρη αλλα για το νεαρό της ηλικίας της παρά πολύ καλή.σε αυτο βοηθάει και το γέλιο της και η διάθεση της γενικά.Στο σεξ ανέβηκε πρώτα επάνω μου μπήκα πρώτα στο μουνακι της και κατόπιν στο κολαρακι της σιγά σιγά όπως μου είπε για να χαλαρώσει λιγο( δυστυχώς μιλάει μονο αγγλικά). Παραμονή πάνω μου slow slow ούτε εγώ θυμάμαι και γύρισμα στα τέσσερα με πολλές εναλλαγές μουνακι και κολαρακι. Με θέα τη πίσω τράπουλα τέλειωμα μπροστά. Καθησαμε για λιγο μαζί και με πεταχτούν φιλακι με αποχαιρέτησε .πολυ μείον ότι δεν μιλάει ελληνικά αλλα πιστεύω ότι δεν ειναι τίποτα μπροστά. Στη διάθεση που έχει... ΈρωταςφιλίΑ σε όλες

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 02, 2013
Όνομα κοπέλας
Μπάρμπυ
Μέλος
Εγγραφή:
4 Οκτ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
14
Likes:
0
Πόντοι:
10
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
03 Σεπτεμβρίου, 2013
Ανηψιός του Μπαμπινιώτη είσαι τυπάρα μου; Τα ματάκια μας δεν τα σκέφτεσαι;
Επίσης σε επόμενες κριτικές σου μην αφιερώνεις τόσες γραμμές για να περιγράψεις την κοπέλα. Δεν ενδιαφέρει κανέναν αυτό. Ειδικά όταν πρόκειται γιά κάποια πού είναι νέα καί δεν υπάρχουν φώτο της στη σελίδα του στούντιο.......
03 Σεπτεμβρίου, 2013
τελικά τοχει ή δε το¨χει

Μεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελο
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2