Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 155 10
Sex Studio 169812
Γενική βαθμολογία
 
9.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Έχοντας γιορτή ο κολλητός μου και ενώ ήμασταν έξω σε μπαράκι απολαμβάνοντας τα ποτά μας και βλέποντας τα ξινισμένα μούτρα των Ελληνίδων , σκεφτήκαμε ότι τίποτα δεν θα ήταν πιο διασκεδαστικό για να τελειώσει η βραδιά από μία στουντιότσαρκα στα σκοτεινά βρώμικα δρομάκια της περιοχής του Μύλου! Η ώρα περασμένη 4:00 πμ και αφού γυρίσαμε σχεδόν όλα τα σπίτια της περιοχής μη βρίσκοντας κάτι πολύ ενδιαφέρων καταλήξαμε Νικ.Ουρανού 26. Εκεί συναντήσαμε την Αλίνα μια 20χρονη καστανόξανθη Ρουμάνα ομορφούλα με 3άρι στήθος αξιόλογο κωλαράκι με ένα μικρό ταττού στη μέση! Η υπηρεσία μας είπε ότι το κοριτσάκι τα κάνει όλα εκτός πρωκτικό! Με μισή καρδιά και έχοντας υπ'όψιν μου την καλή παράδοση που κρατούν οι Ρουμάνες στο σεξ έδωσα 30€ και μπήκα στο δωμάτιο. Δεν άργησε να έρθει η Αλίνα χαμογελαστή και ευδιάθετη , πήδηξε πάνω μου και άρχισε να με πνίγει με τις πλούσιες βυζάρες της και να μου πιπιλίζει τις ρώγες! Έπειτα μου φόρεσε κράνος και ξεκίνησε μια μακράς διάρκειας πίπα κάνοντάς με ντούρο σε δευτερόλεπτα. Avanti maestro στην αρχή ξεκινήσαμε με ιεραποστολικό όπου δεχόταν φιλιά στο στήθος και έδειχνε να απολαμβάνει κάθε διείσδυση μου. Στη συνέχεια τη γύρισα doggystyle και μετά από αρκετή ώρα άλλοτε χαλαρού και άλλοτε δυνατού ρυθμού άδειασα τα αποθέματα μου στο καυτό μουνάκι της! Η όλη συνεδρία κράτησε γύρω στο 20λεπτο. Ακολούθησε λίγο social time και μετά η Αλίνα την έκανε προς το σαλόνι. Εν κατακλείδι η μικρή Ρουμάνα κράτησε αναλλοίωτη την παράδοση της χώρας της με καλή συμμετοχή και αξιομνημόνευτο γαμήσι! Value for the money και αυτό το σκοράρισμα! Καθότι φιλότιμη και περιποιητική συστήνω επειγόντως ένα test drive στους χομπίστες του αγοραίου έρωτα με τη βαλκάνια κορασίδα. Μulțumesc mult frumoasă! Έρωτας

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 31, 2013
Όνομα κοπέλας
Αλίνα
Μέλος
Εγγραφή:
30 Δεκ 2005
Μηνύματα:
Κριτικές:
8
Likes:
32
Πόντοι:
16
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού