Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 162 10
Sex Studio 157559
Γενική βαθμολογία
 
7.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Μαλλον είναι η μοιρα μου να γραφω 2 φορες τις κριτικες μου!!!Παλι μ…..κια εκανα και δεν δημοσιευτηκε η 1η…..Τελος παντων….θα την ξαναγραψω…..Αλλωστε ως γνωστον οι μα….κιες Πληρωνονται!!!!
Μετα από προσεκτικη μελετη των κριτικων απ’τους συναγωνιστες του site και την καλη εμπειρια που ειχα από Ισαμπελα από Κωλλετη ειπα να δοκιμασω ξανα την τυχη μου σε άλλο στουντιο….οι επιλογες πολλες…..και ειπα να διαλεξει η Θεα Τυχη για μενα…Βαζω λοιπον σε κληρωτιδα τα ονοματα των κοριτσιων που διαλεξα τα οποια κατά τις κριτικες των μελων εδώ αξιζουν να επισκεφτεις και κανω κληρωση…..
Και το ονομα αυτης….Γιασμιν από Φριξου 14……
Κατά τις 1.30 ειμαι στο στουντιο....Βλεπω σχετικα καλη κινση για Πεμπτη……μεσα αλλα 2 παιδια….βγαινει η τσατσα και μας λεει ότι σημερα εχουμε την Γιασμιν την Σπανιολα….μετα από μερικα δευτερολεπτα βγαινει και η Γιασμιν….δεν μπορω να πω ότι τρελλαθηκα όταν την ειδα….Ωραιο σωμα,τουμπανακι,μου φανηκε μεγαλουτσικη…αλλα καβλοφατσα….Ηταν πολύ επικοινωνιακη με μας και ανετη…οι αλλοι 2 φυγανε αλλα εγω εκατσα να δοκιμασω την τυχη μου…..Εν τω μεταξυ,λιγα δευτερολεπτα μετα ερχεται άλλος «πουτανιαρης» και κλεινει και αυτος….Σορρυ φιλε αλλα σε εφαγα στην στροφη….Παιρνω το προγραμματων 70 ευρω(μπανακι μαζι και λιγο σωου)….Μπαινω στο δωματιο και περιμενω την Σπανιολα….μετα από μερικα λεπτα ερχεται….μου λεει ‘Ακομη με τα ρουχα εισαι????’…της λεω¨’σε περιμενα,κουκλα μου’….μου απανταει ¨’εδώ δεν είναι εκκλησια,είναι μπουρδελο’.Απ’τη μια γελασα και απ’τη άλλη ψιλονευριασα……τελος παντων,τα βγαζω τα ρουχα και μπαινουμε στη ντουζερια…..αρχιζω να της χαιδευω τα βυζια και το μουνακι της και αυτή τον πουτσο…..μετα από λιγα λεπτα αγγιγματος βγαινουμε απ’το ντους και παμε κρεββατι….την βλεπω να βγαζει το προφυλακτικο και να είναι ετοιμη να μου το φορεσει….της λεω¨’Περιμενε λιγο κουκλα μου….κατσε να κανουμε κανα ‘παιχνιδακι’……εχω το προγραμμα τον 70 ευρω και όχι των 30’….Και μου απανταει¨…’εχω πελατη που περιμενει…..αν ηθελες περισσοτερο χρονο επρεπε να παρεις το μισαωρο που είναι στα 100 ευρω’…..Εκει ξενερωσα…’Παμε για ξεπετα,φιλε’,σκεφτηκα……’ότι είναι να γινει ας γινει μια ωρα αρχιτερα’,ειπα….και ξεκιναμε…
Πολύ καλη πιπα(χωρις προφ.)…με στριφογυρισματα γλωσσας και φτυσιματα….και να σε κοιταει στα ματια…μετα από λιγα λεπτα μου λεει΄’Να σε γαμησω??’….’και δεν με γαμας????’,της λεω….’αλλωστε γι’αυτό ειμαι εδώ΄’…και με καβαλαει….
Για αρχη εβλεπα την πλατη της….πολυ καλη κινηση,,,,,εβλεπα την πλατη της και το κωλαρακι της…..’Φτιαχτηκα’ καλα…μετα την γυρναω αλλοιως για να βλεπω τις βυζαρες της…..της λεω¨’Πως σ’αρεσει να σε γαμανε???’…..’όπως να’ναι λεει’ και μου στηνεται στα 4….Δεν χανω την ευκαρια και αρχιζω το σφυροκοπημα…..με κραγουλες με εφταχνε…..Πολυ καλη και σ’αυτην την σταση…μολις πλησιαζε το τελος,την γυρναω στο ιεραποστολικο…..με θεα τα βυζια της,δεν αργει να ερθει το τελος!!!Γαμησαμε και σημερα…..αφου τελειωσα,της λεω¨»κατσε 1 λεπτακι να σε δω»….»εχω πελατη που περιμενει,δεν γινεται» μου λεει….μου σκαει ένα μικρο φιλι και φευγει….
Γενικως δεν ηταν κακη εμπειρια….αλλα το αισθημα της «ξεπετας» με «χαλασε» πολύ!!!1Μαλλον δεν την πετυχα σε cool κατασταση…..τι να πω??Θελω να πιστευω ότι η βιασυνη της εκειται στο γεγονος ότι περιμενε κοσμος και ηταν ετσι….
Εν τω μεταξυ ουτε 1 φιλι…μονο στο αντιο(παλι καλα)..Παντως πρεπει να παραδεχτω ότι ηταν επικοινωνιακη και ανετη….και καλη στην κινηση της…Φαινεται να γουσταρει αυτό που κανει….Οψιμεθα για την άλλη φορα(αν υπαρξει)

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 29, 2013
Όνομα κοπέλας
Γιασμίν
lakisscorpio
Σπουδαίος
Εγγραφή:
11 Ιουν 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
14
Likes:
633
Πόντοι:
3.025
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
31 Αυγούστου, 2013
"Και μου απανταει¨…’εχω πελατη που περιμενει…..αν ηθελες περισσοτερο χρονο επρεπε να παρεις το μισαωρο που είναι στα 100 ευρω’"

Δηλαδή τα 70 που έσκασες λίγα είναι; Και αυτό το έχω πελάτη 2 φορές, εσύ τι ήσουν ο καντηλανάφτης; Ρε μήπως πρέπει να πέσει πείνα να στρώσουν χαρακτήρα; Άντε γιατί μου φαίνεται από την πολύ πούτσα έχουν χάσει επαφή με τον κόσμο και ξεχνάνε πως τα 50 και 70 είναι για πολλούς ανύπαρκτα και για τους λίγους που δουλεύουν ακόμα μεροκάματο 2 ημερών.
31 Αυγούστου, 2013
Επρεπε να της πεις, εκεινη την στιγμη φυγε και θα παρω τα μισα λεφτα μου πισω, να δεις τι ωραια θα σε εβλεπε και εσενα σαν πελατη...

αλλα και εσυ ρε φιλε, πρωτη φορα, κοπελα που δεν την ξες της σκας 70€ ετσι....τι να πω..???Χμμμ;
31 Αυγούστου, 2013
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Με επηρεασαν οι καλες κριτικες που ειχε!!!και φανταστηκα οτι αξιζειτο κοπο.....Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!
31 Αυγούστου, 2013
Το τίμησε το 70εύρω...
01 Σεπτεμβρίου, 2013
+1 απο μενα για την κριτικη σου lakisscorpio,γιατι εχει μια καλη εμφανηση ''αυτη η ξεπετα'' και με βαση την κριτικη σου εσωσες ενα μεροκαματο,ενα βεβαιο ξενερωμα και σιγουρα ''μια χοντρη φασαρια'' εαν ετρωγα φολα, και δεν μου εδηναν τα λεφτα μου πισω απο την πρωτη στιγμη.....
5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5