Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 170 10
ΠροβεβλημένηHot
Sex Studio 493178
Γενική βαθμολογία
 
6.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Επίσκεψη κατόπιν επιβεβαίωσης της απογευματινές βάρδιας, Μαριαννα και Κατερίνα οι επιλογές. Απο τις φωτό και οι δυο είχαν μπει στα υπόψη επομένως ήταν καλή ευκαιρία. Πάρκινγκ πολύ άνετα στον ιδιόκτητο χώρο, λίγο καρφωμα όμως αφού είχε πολύ κίνηση εκείνη την ώρα. Η τσατσα παρά πολύ ευγενική με ενημέρωσε για τα προγράμματα ( FYI και οι δυο κάνουν πρωκτικο) και μετα έσκασαν τα κορίτσια. Η Μαριαννα εμφανίστηκε πρώτη, με το λευκό σετακι που έχει αναφερθεί. Milf αρκετά καλό με ευχάριστη έκπληξη το πρόσωπο της, αρκετά συμπαθητικο για τα γούστα μου. Γενικότερα εμφάνιση όπως στις φωτο, καστανοξανθο μέχρι τους ώμους μαλλί, κοντα στο 1.70, γύρω στα 32-33 την έκοψα εγώ. Χαμογελαστό και ευδιαθετη έκανε μια στροφή και έφυγε. Η Κατερίνα άλλη φάση, πιπινι max 22 λίγο πιο κοντή με πιο ενισχυμένο πίσω άξονα. Προσωπακι συμπαθητικο, θα την επισκεφθώ άλλη φορά σίγουρα.
Μασαζακι με Μαριαννα η επιλογή για χαλάρωση αφού η επίσκεψη έγινε μετά απο πολύωρη εργασία. Η κοπέλα ήρθε πριν τελειώσω το ντουζακι και γδυθηκε γρήγορα. Το μασάζ πενταλεπτο με socializing, πραγματικα πολύ καλό το ευχαριστηθηκα ιδιαίτερα και σταμάτησε όταν άρχισε να τρίβει το στήθος της στην πλάτη μου βγάζοντας κάτι καυλιαρικεσ κραυγές. Γύρισα και ξεκίνησαν τα προκαταρτικα. Παιξιμο και τριψιμο στο στήθος της και μια ιδέα απο ισπανικό. Αριστοτεχνικό πέρασμα σκουφου με το στόμα και έναρξη στοματικου. Αρκετά καλή πιπα στα 4 ακολουθώντας το ρυθμό που τις έδινα σπρώχνοντας το κεφάλι της, ενώ στον απέναντι καθρέφτη καθρεφτιζοταν η στημενη κολαρα της. Με καυλωσε και της ζήτησα να την πάρω στα 4, γυρίζει επι τόπου και ξεκινήσαμε. Αρκετή ώρα καρφωμα σε αυτή τη στάση με τη Μαριαννα χωρίς υπερβολεσ στα ηχητικα εφέ. Αλλαγή σε ιεραποστολικο και τελείωμα ...

Γενικά, ήταν ενα ευχάριστο απόγευμα με μια αρκετά καλή επιλογή, όπως αποδείχθηκε τελικά. Το μόνο που δεν μου έκανε καλή εντύπωση ήταν ότι έφυγε αμέσως, με δυο πεταχτα φιλακια. Δεν ξέρω βεβαια τι κάνει με τους πιο τακτικούς...
Αυτά... μένω στα επι του έργου .... Τίμια επιλογή όπως αναφέρει και ο φίλος...

Εμμμμ

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 30, 2013
Όνομα κοπέλας
Μαριάννα
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
28 Μαρ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
2
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού