Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 164 10
Sex Studio 142985
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
μετα απο 2 φορες που την ειδα χωρις να περασω 3 και φαρμακερη περασα και δεν εχασα.εχουμε την μπελα μου λεει η ευγενεστατη τσατσα,ποια ειναι αυτη καινουρια ειναι λεω.....δεν δουλευει η ιζαμπελα?γελαει και μου λεει αυτη ειναι.η κοπελα ειναι στο 1:70,κολαρα μαγικη,και στο μονο που χανει λιγο ειναι το βυζι...εκει πρεπει να κανει μια προσθετικη για να γινει τελεια.εχει και ενα βλεμα κολαση.διαλεξα το γλειφωμουνι στα 40 γιουρος.μπαινω στο δωματιο στο 5λεπτο ερχετε και η μπελα,χαμουρευομαστε για κανα διλεπτο στα ορθια οπου πεσανε και λιγα γλωσσοφιλα.στο κρεβατι αρχιζει ενα γλυψιμο σε ολο μου το σωμα και στη συνεχεια αρχισε την πιπα που ειναι καλη αλλα εχει περιθωρεια βελτιωσης.σειρα μου να τη γλειψω που το εκανα με μαεστρεια που φαινοταν οτι της αρεσε γιατι απο στεγνη που ηταν αρχισε το μουνακι της και υγραινοταν απιστευτα.....για καποια ωρα την εγλυφα ενω ταυτοχρονα της εβαζα δαχτυλο και την ερεθιζα απιστευτα αφου σπαρταρουσε σαν ψαρι και ολο και περισσοτερα υγρα κατεβαζε το μουνι της οσπου εχυσε κατακαυλωμενη και μου ελεγε fuck me hard now.την πειρα σε δυο στασεις ιεραποστολικο και απο πανω οπου ειναι καλη σε συμετοχη τα δε γλωσσοφιλα διναν και περναν συνεχεια οσπου εφτασε το τελος σε ενα απιστευτο σφυροκοπιμα.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 28, 2013
Όνομα κοπέλας
Ιζαμπέλα
Υπηρεσίες
Μέλος
Εγγραφή:
18 Ιαν 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
2
Likes:
26
Πόντοι:
1
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού