Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.6 142 10
Sex Studio 177094
Γενική βαθμολογία
 
8.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Στοχευμένη επίσκεψη στον εν λόγω οίκο ,βραδυ δεκαεπταυγουστου με + - 1 ημερα περιθώριο λάθους γιατι δεν ειμαι σίγουρος. Κλειστή η φωτεινη επιγραφή, ανοικτη η πόρτα οποτε η ετοιμάζονταν να φυγουν η έκαναν οικονομία στο ηλεκτρικό (η και τα δύο).Λεω τυχερός ειμαι μιας και δυο αλλες προσπάθειες ηταν ανεπιτυχεις εντος προβλεπομένου ωραριου (10 εως 11μμ)Δεύτερη εισοδος στο βάθος αριστερά ωπου αντι για καμερες ,εχει face control απο το τζάμι της πόρτας (η εγω δεν προσεξα το cctv)
Η υπηρεσία ,ανοιξε με χρονοκαθυστέρηση χρηματοκιβωτίου τράπεζας και ευγενέστατη ανακοίνωσε την υπαρξη δυο πιπινιων ,Χρυσας και Αλίνας.Δεν εχω ξαναδει πιο βαριεστημένο duo σε σαλόνι αλλά είπαμε, μπορεί να τις πέτυχα στο κλεισιμο η να τις ξυπνησα.Διάλεξα Χρύσα χωρίς ιδιαιτερο λόγο εναντι της άλλης κοπέλλας.petit παρουσιαστικό ,ηλικία 20-21 max ,ξανθια ,με εμφανιση καθημερινής πιπίνας ,λίγο ντροπαλής θα έλεγα,στα πρωτα βήματα της καρριέρας της
Εισοδος στο δωμάτιο με ντουσιέρα ,lcd πορνοTV στον τοιχο ,τεραστιο κρεβάτι για μαχη και αντιστοιχο καθρεφτη.Ο χωρος παλιακός αλλα τεράστιος και ζαστός
Μέτα απο λίγη ωρα φτανει και το κοριτσακι αρχιζοντας τα προκαταρκτικα με φιλια ,χαδια ,αγκαλιές και ενα πολύ έντονο gfe feeling.Δεν νομίζω οτι μπορω να περιγραψω με ακρίβεια το ολο σκηνικό .Σου δινει την εντύπωση πως ειναι η παλια σου συμμαθήτρια από το σχολείο ,που σε αλολουθει διστακτικα γιατι σε γουστάρει από παλιά αλλα δεν ξερει πως να στο δειξει.Τα προκαταρκτικα κρατησαν αρκετα ακολουθωντας τις προτροπές μου ,κυρίως αγώνας με φοβερή αισθηση μεσα της ,αλληθοφανεις κραυγουλες, και τέλος με μια ζεστή αγκαλιά χωρίς καμμία πίεση χρόνου. Λίγο το social μετά άλλα ουσιαστικό

Από την όλη εμπειρία έχω να πω τα εξής
Πρόκειται για ένα διαμαντάκι από άποψη χαρακτήρα ,συμπεριφοράς και υπηρεσιών στην κατηγορία gfe διστακτικό πιπίνι.
Για να αποδώσει τα μέγιστα θέλει αντίστοιχη συμπεριφορά,ευγένεια και φυσικά τήρηση κανόνων υγιεινής
Οι σειρινακηδες , οι θαμώνες του Μεγαλεξανδρου και της Κασσάνδρας η όσοι αρέσκονται στις κλασσικες πορνοφάσεις μάλλον θα απογοητευτουν,δεν κάνει.
Παρ όλα αυτά λειτουργεί με επαγγελματισμό σε αυτό που κάνει και το κάνει καλά
Μακάρι να μην αλλάξει, θα αποκτήσει μικρό μεν αλλά μόνιμο φανατικό κοινό.


Μέτα την έξοδο απο το ιδρυμα σκεφτεσαι τα εξης με τυχαια σειρα

1.Οτι θα ξαναπας
2 Ποιος είναι ο ορισμος του vfm
3 Oτι το βράδυ πρεπε ι να κυττας αριστερά δεξια μην στην πέσουν (αναφέρομαι σε οσους δεν ειναι της περιοχής και δεν έχουν κανει ειδικές δυνάμεις).Η περιοχή βράδυ Αυγουστου μοιάζει με γκετο αλλά δεν σε ενοχλει κανεις
4.Οτι μπορεί να φας κόλλημα (αναφερομαι στους επιρρεπείς)

Παρκιγκ με αυτοκίνητο η μηχανάκι σε νορμάλ περιόδους ,ξεχάστε το. Μόνο πεζο2 η TAXI BEAT

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 17, 2013
Όνομα κοπέλας
Χρύσα
toshmagic
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
8 Αυγ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
97
Likes:
69
Πόντοι:
230
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
27 Αυγούστου, 2013
Μια πολύ καλή κριτική. Καλογραμμένη και με την απαραίτητη βοήθεια που θα πρέπει να προσφέρει μία κριτική.
+1 από εμένα.
27 Αυγούστου, 2013
κι άλλο ένα + από μένα. Ευρηματική και ουσιώδης κριτική, που σαφώς αποβλέπει σε όσους ανήκουμε στη μειονότητα. Ή μήπως δεν είμαστε μειονότης;;;;;
27 Αυγούστου, 2013
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

CHE ευχαριστω Προσπαθω να βοηθάω όπως αντίστοιχα με έχουν βοηθήσει οι δικές σου
29 Αυγούστου, 2013
ένα διαμαντάκι και η κριτική σας.
30 Αυγούστου, 2013
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

να σαι καλά heel
30 Αυγούστου, 2013
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Μειονότης ίσως αλλά σταθερή
6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6