Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 181 10
Sex Studio 173526
Γενική βαθμολογία
 
7.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Καποια Μ....κια εκανα και κατα λαθος η 1η κριτικη που εγραψα δεν την τελειωσα και την δημοσιευσα!!!!Επειδη οι μ....κιες πληρωνονται αντε τωρα ξανα απ'την αρχη.....Θυμός Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!
Υστερα απο πολλα χρονια αποχης απο μπουρδελο-κατασταση(και μιλαμε για πολλα χρονια,οχι αστεια) μου την "καρφωσε" να επισκεφτω 1 απ'αυτα....Υστερα απο ερευνα και πολυ διαβασμα(να'ναι καλα οι συναγωνιστες εδω που κυριολεκτικα "ξεσκιζονται" για να μας ενημερωνουν!!!)Ηθελα GFE κατασταση....."στοργη και προδερμ".....αποφασισα να επισκεφτω την Ιζαμπελα.....
Γυρω στις 8 φτανω στο studio.....αδειο το μερος.....Μπαινω μεσα....Η τσατσα με χαιρεταει¨"Καλως τον παιδαρο.....μολις ανοιξαμε...εισαι ο 1ος για σημερα"....Χαμογελαω και κανω τον ανηξερο¨"Ποια καλη κοπελλα ειναι εδω σημερα???",ρωταω...."Η Ισαμπελα η...Καβλιαρα!!!",μου λεει....και εκεινη την στιγμη βγαινει και η Ιζαμπελα....Γλυκο κοριτσι,μικρο στηθος,ωραιο κωλο(ζουμπουρλουδικο),κοντουλα,κοκκινομαλλα,.....το στυλ που μ'αρεσει....Μπαινω στο δωματιο με την τσατσα και παιρνω το προγραμμα των 60 ευρω(εχω καποιες αμφιβολιες....υπαρχει προγραμμα 60 ευρω???εγω ηξερα μεχρι 50....τελος παντων)..Παιρνω το προγραμμα των 60 ευρω(γλυφομουνι,ελευθερο στοματικο,κλπ) και περιμενω μεσα στο δωματιο...Αρκετη ζεστη μεσα στο δωματιο(δεν ηταν ανοιχτο το air-condition)....ζηταω απ'την τσατσα να φερει η Ιζαμπελα και το κοντρολ του air-condition....μετα απο λιγο οντως ερχεται η Ιζαμπελα.....ερχεται στην αγκαλια μου και αρχιζουμε τα φιλακια......δεν μπορω να πω οτι τρελλαθηκα αλλα ουτε απογοητευτηκα.....για "πεταλουδιτσα της νυχτας" τα φιλια της ειναι πολυ ικανοποιητικα!!!Της Λεω¨"Κουκλα μου,δεν θα σε κουρασω πολυ....Με τις Καβλες που εχω δεν θα αργησω να τελειωσω"....Χαμογελαει και ξαναρχιζουμε τα χαδια.....εν τω μεταξυ μου εχει "καγκελο" μονο απ'τα χαδια.......της βγαζω το κυλοτακι και της αρχιζω ενα λυσσαλεο "γλειψιμο".....Αρχιζει βγαζει κραυγουλες αλλα νομιζω οτι δεν ηταν 100% αληθινες....δεν εχει καμια σημασια γιατι εμενα με "εφτιαχνε"....Μετα παλι φιλια....της λεω να με "γλειψει" και αυτη.....Αρκετα καλη η πιπα της......της ειπα να σταμτησει και να περασουμε στο "ψητο"....για 1η σταση της λεω να ανεβει απο πανω......δεν ειναι και η καλυτερη της σταση....αλλα προσπαθει η κοπελλα.....μετα απο μερικα λεπτα(σαν να την ειδα να "κουραζεται")αλλαζουμε σε ιεραποστολικο...εκει το "κατεχει" το μαθημα.....με κραγουλες και φιλια αλλα και "δυνατο σφυροκοπημα" μεσα σε λιγα λεπτα επερχεται η "εκρηξη"!!!Ξαλαφρωμα!!!Μετα καποια φιλακια παλι και χαδια,βαζω τα ρουχα και φευγω.............
Γενικως εμεινα ευχαριστημενος απ'την Ιζαμπελα.....αν ποτε ξαναπαω σε studio θα την προτιμησω.....οπως και τον "ετερον Καππαδοκη",Αφρουλα.......

Και κατι αλλο.....εκανα λαθος στα λεφτα(μες στο σκοταδι αντι να δωσω 60 ευρω εδωσα 70 χωρις να το καταλαβω)και η τσατσα μου εδωσε μετα απο λιγο τα ρεστα!!!αυτο μου εκανε καλη εντυπωση!!!!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 25, 2013
Όνομα κοπέλας
Ιζαμπέλα
lakisscorpio
Σπουδαίος
Εγγραφή:
11 Ιουν 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
14
Likes:
633
Πόντοι:
3.025
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού