Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.8 218 10
Sex Studio 280606
Γενική βαθμολογία
 
9.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
- Ρε φίλε, κριτική για τη Λάϊμα τι να την κάνουμε; Ποιον θα βοηθήσει; Δεν υπάρχει στουντιάκιας που να μην την ξέρει.
- Στουντιάκια κανένα δε θα βοηθήσω. Τη γράφω για τον NITRO και τον PALERMO μπας και «αλλαξοπιστήσουν» και τους γλιτώσω από καμιά φόλα ct/cg.
Το μωρό έλειπε εκτός Ελλάδος για αρκετούς μήνες και μου είχε λείψει. ΈρωταςΈρωταςΈρωτας
Γύρισε κάποια στιγμή και πάνω που έχω ετοιμαστεί να την καυλοσορίσω, η Glikoula τη στέλνει στη Καλαμάτα. Τα νεύρα μου. Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!
Τελικά την περασμένη Τρίτη βλέπω στο πρόγραμμα ότι επιτέλους θα είναι στο βουνό πρωινή που με βολεύει.
Τα της εμφάνισης της Λάϊμα τα λένε οι πολλές Φώτο στη σελίδα του μαγαζιού και στα αντίστοιχα thread στο forum. Περιληπτικά για όσους βαριούνται να ψάξουν, η ξανθούλα είναι αυτό που λες ΓΥΝΑΙΚΑΡΑ.
Και στο δρόμο με τα καυτά της σορτσάκια να τη δεις, θα μαζεύεις το σαγόνι από το πεζοδρόμιο. ΓλώσσαΓλώσσαΓλώσσα
Είναι η γυναίκα που δημιουργεί κυκλοφοριακό πανικό και ατυχήματα όταν περπατάει έξω. Χαλαρά 1,70 ξυπόλητη, με στήθος χάρμα οφθαλμών, χεριών και πέους(την Ισπανική την κατέχει όσο λίγες). Λευκό ΑΨΟΓΟ δέρμα και ποδάρες που καταλήγουν σε δυο σούπερ σέξι πατουσάκια που αν τα χρησιμοποιήσεις σωστά, σε στέλνουν αδιάβαστο.(Lagonisian για σένα χτυπάει η καμπάνα). Ο κώλος όταν στήνεται είναι για εγκεφαλικό.
Μόνο όσοι τους αρέσουν τα μοντελέ ανορεξικά κορμιά, θα μείνουν αδιάφοροι. ΜαλακίαΜαλακία
Από τεχνική άποψη η Λάϊμα δεν υστερεί πουθενά. GFE θες, αγριάδες θες, ν’ αράξεις πασάς να σε πηδήξει θες, να έχεις εσύ την πρωτοβουλία να σκίσεις τη τίγρη θες; Το έχει. Τα πάντα όλα.
Στα της συνάντησης τώρα, επειδή η ξανθούλα είναι στανταράκι μου, θα είμαι Λακωνικός μιας και δεν έχω να προσθέσω τίποτα ιδιαίτερο από την περσινή μου κριτική. Βέβαια παίζει και η χημεία το ρόλο της, οπότε όπως λέει και ο Νο1 Ινδιάνος αξιολογητής,Μεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελο ίσως η δική σας εμπειρία να μην είναι ανάλογη.
Μπαίνω για ένα γρήγορο ντουσάκι και πριν προλάβω να σκουπιστώ, μπουκάρει φουριόζα. Αναλαμβάνει να με στεγνώσει και εκεί στα όρθια μεταξύ κουβέντας και κουτσομπολιού, έχει αρχίσει ένα ερωτικό μασαζ σε όλο μου το σώμα άκρως ερεθιστικό. Επόμενος σταθμός το μεγάλο κρεβάτι με τη Λάϊμα αρχικά να μου τουρλώνει την κωλάρα της και σε δεύτερο χρόνο τα υπέροχα πατουσάκια της. Βλέπεις ξέρει τι μ’ αρέσει και ξέρω τι της αρέσει. Το γατάκι όπως πάντα μοσχομυριστό και δεκτικό σε επίμονες περιποιήσεις. Είχε φέρει και το δονητή της, οπότε έγινε πανηγύρι. Τα προκαταρκτικά από τη μεριά της(κυριολεκτικά με έλειωσε) θα κράτησαν τουλάχιστον 20 λεπτά, οπότε με δυσκολία κρατιόμουν, ήρθε καπάκι και η άπαιχτη πίπα…….Τα είδα όλα. Το Χριστό λοχία είδα. Ω του θαύματος όμως κρατήθηκα. Δεν το έχανα με τίποτα αυτό το πήδημα. Πήρα μια ανάσα και κάνα τέταρτο και 5 στάσεις αργότερα έχυνα Βασιλικά μέσα της.
Όταν μπόρεσα να σηκώσω το κορμί μου από το στρώμα, με βοήθησε να ντυθώ, με έπνιξε στα φιλιά και δώσαμε ραντεβού για τέλος του μήνα που θα ξαναδουλέψει.
Το πώς κατάφερα να κατεβάσω το Δούκα από το στάντ και να οδηγήσω πίσω στο γραφείο, ήταν ένα θαύμα. Επικίνδυνη τελικά η ξανθούλα
(και εγω ισως πρεπει να συμβιβαστω με την ηλικια μου να παρω ενα σκουτερ.Δουκα στα 50 Μαλακία)
Σας κούρασα νομίζω οπότε το κλείνω και πάω για μπάνιο. Επιτέλους έπεσε και ο αέρας, να βγάλουμε τη βάρκα να ξεχορταριάσει…….
Καλό υπόλοιπο σε οσους ακόμα διακοπούν και τις ευχές μου σε όσους ήδη «αγωνίζονται»......

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 13, 2013
Όνομα κοπέλας
Λάιμα
911-Toninno
Ανώτερος
Εγγραφή:
30 Ιουλ 2006
Μηνύματα:
Κριτικές:
31
Likes:
1.002
Πόντοι:
5.845
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
26 Αυγούστου, 2013
Φορουσε και το γυαλί ή εσένα σε βλέπει και στα τυφλά? χαχαχα!!!

Δυο ραντεβου μαζί σου και την έκανε πάλι, τι πλήρωσες αδερφέ μου .......
26 Αυγούστου, 2013
Η Λαιμα ειναι μια και απο τις δικες μου "αδυναμιες".
Στην τελευταια μας συναντηση ομως ειχε πτωτικες τασεις, οι λογοι δικοι της, χωρις βεβαια να ηταν κακη.
Απλα δεν ηταν αυτο που ηξερα.

Ελπιζω να ξαναεγινε η γνωστη super Λαιμα, που μπορει να προσφερει
Συντομα θα τη ξανασυναντησω και εγω......

+1 απο εμενα
27 Αυγούστου, 2013
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Αρχηγε ξεκουραστη και ανανεωμενη. Οτι ηξερες παλια.....Γι' αυτο εγραψα αλλωστε, για να τονισω την αλλαγη.
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3