Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 35 10
Γενική βαθμολογία
 
7.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
4.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
'Επειτα από μια ακρως αποτυχημένη μπουρδελότσαρκα,καθότι δεν έβρισκα τίποτα αξιόλογο, ευτυχώς για μένα η "Θεά της Καύλας" δεν άφησε με τη ψωλή στα χέρια και μου έστειλε στο διάβα μου την Χριστίνα. Πραγματικά στο 90' και πριν αποχωρήσω άπραγος μπαίνω σαν τελευταίο σταθμό στο Νικηφόρου Ουρανου 1Α και βλέπω μια ψηλή ξανθιά θεογκόμενα με το χαμόγελο στα χείλη να μου σαλοναρίζεται. Λέω εδώ είμαστε. Δίνω 30 ευρώ και μπαίνω στο 1ο δωμάτιο από τα 2.Η Χριστίνα είναι μισή Πολωνή, μισή Ουκρανή όπως μου είπε και προσωπικά την έβλεπα πρώτη φορά. Ωραίο βυζί 2άρι με μαύρη καβλωμένη ρώγα (ακριβώς όπως μου αρέσει), κώλο κόλαση με ένα τατοο στο δεξί κωλομέρι.

Στα του αγώνα δεν είναι ότι πιο τοπ έχω δοκιμάσει, ολοκλήρωσα όμως με το παραπάνω το σκοπό μου που ήταν ένα παχύ ξεφόρτωμα. Γι αυτό το λόγο έφυγα και ευχαριστημένος. Πολύ καλή πίπα, δεν πήρα χαμπάρι για πότε πέρασε το προφυλακτικό. Δυστυχώς όμως μικρή σε διάρκεια Λύπη. Κατέχει πολύ καλά το από πάνω, αλλά και πάλι με γύρισε σχετικά σύντομα και καπως άτσαλα αφού με τράβηξε με το ζόρι στο πλαι. Στα 4 η κωλάρα της έκανε την διαφορά, όπου και τελείωσα ενώ την ξάπλωσα πρωτα μπρούμητα. Καλό social time μετά, χαμογελαστή κι ευδιάθετη. Γενικά όμως είχε μια βιασύνη και στο δωμάτιο δεν έκατσα πάνω από 8 λεπτά. Λογικό αφού ήταν σαν όαση μέσα στα μπάζα εκείνο το βράδυ. Η Χριστίνα είναι γνήσια μιλφ καθότι είναι χωρισμένη με ένα γιο απ' ότι μου είπε...

Για το μαγαζί απαράδεκτο το γεγονός ότι το σεντόνι παίζει να είχε να αλλαχτεί από προχτές... Γεμάτο λεκέδες! Το δωμάτιο βρωμούσε σπέρμα. Τον κάδο τον αλλάζουμε που και που κι ας μην γεμίσει μέχρι πάνω...
Και ένας ανεμιστήρας χωρίς προστατευτικό μπροστά που παραλίγο να χάσω δάχτυλο!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 19, 2013
Όνομα κοπέλας
Χριστίνα
Paktosis
Μέλος
Εγγραφή:
1 Νοε 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
29
Likes:
2
Πόντοι:
16
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
24 Αυγούστου, 2013
και εγω χαμπαρι δεν πηρα ποτε εβαλε την καποτα.
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1