Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 49 10
Γενική βαθμολογία
 
7.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Με την Μιρέλα είχα μια πολύ πετυχημένη κατάθεση πέρσι το καλοκαίρι κι από τότε γύριζε συνέχεια στο μυαλό μου...

Έπειτα από κάτι ποτάκια που ήπια ήθελα κάτι στάνταρ να αδειάσω και προτίμησα να την ξαναεπισκεφτώ. 'Εδωσα 25 ευρώ για το απλό πρόγραμμα, τιμή πολύ καλή αν αναλογιστεί κάποιος ότι Μιρέλα είναι ένα πολύ όμορφο κορίτσι με ματάρες κι ωραίο χαμόγελο...Δεν την λένε αδίκως μοντελίσια. Αν και δεν είχε άλλον πελάτη, άργησε λίγο με αποτέλεσμα να χαλαρώσω και να θέλω να κοιμηθώ, Παρόλα αυτά με το που μπήκε αναστήθηκα. Λίγα χαδάκια για αρχή, φιλάκια σε όλο το σώμα, βυζογλύψιμο και πέρασμα καπότας. Η πίπα βαθιά αλλά πολύ μηχανική και με το ίδιο τέμπο συνέχεια. Έψαχνα να βρώ από που κουρδίζει Γλώσσα. Με λίγα λόγια δεν ενθουσιάστηκα από την πίπα αν κι έδειξε ζήλο. Έπειτα ανέβηκε από πάνω όπου κι εκεί δεν τα πολυβρήκαμε. Καπως ατσούμπαλο το κούνημα. Μόλις ανέλαβα πρωτοβουλία κάτι πήγε να γίνει. Γύρισμα ιεραποστολικά όπου πέσανε 2-3 πεταχτά φιλάκια από μέρος μου. Γύρισμα στα 4 όπου εκεί τα έδωσα όλα... Βαρούσα για αρκετή ώρα μιας και δεν μπορούσα να χύσω, μάλλον λόγω των ποτών που είχα πιει. Παρόλα αυτά δεν υπήρχε ίχνος βιασύνης που είναι στα πολύ θετικά! Σε αυτή τη στάση ήρθε και το τέλος όπου την κράτησα λίγη ώρα μέχρι να στραγγίξω και δεν είχε κανένα πρόβλημα.

Εργασίες καθαρισμού κι από τους δυο, λίγο ανάλατο social time κι αποχαιρετισμός. Σε γενικές μια μέτρια κατάθεση,καμία σχέση με την περσινή. Ίσως να έφταιγα έγω, ίσως κι η Μιρέλα να ήταν κάπως κουρασμένη, δυστυχώς όμως δεν έφυγα απόλυτα ευχαριστημένος.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 19, 2013
Όνομα κοπέλας
Μιρέλα
Paktosis
Μέλος
Εγγραφή:
1 Νοε 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
29
Likes:
2
Πόντοι:
16
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού