Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 190 10
Γενική βαθμολογία
 
8.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Καταδρομικη λοιπον να δω απο κοντα την Βικτωρια αφου οι περιγραφες με ειχαν ενθουσιασει και δεν υπαρχουν ακομα φωτογραφιες

Ρε μαγκες τι ΜΟΥΝΟΣ ειναι αυτη η κοπελα; Μακρυ μαυρο μαλλι, σκουρα επιδερμιδα, ανοιχτα πρασινα ματια, ωραιο φυσικο βυζι, τουμπανοκωλαρα και ομορφο προσωπο και χειλη. Ααααν πρεπει να βρω ψεγαδι, εχει λιγες ραγαδες στα κωλομερια και δεν ηταν αψογα ξυρισμενη.

Μετα απο προτροπη της ευγενεστατης τσατσας, περασα με το 40αρι και σε λιγο εσκασε μυτη.
Οι γνωριμιες εγιναν στα ορθια ενω χαιδευομασταν. Οσο πηγαινε ζωντανευε το πραγμα, επεσαν κατι φιλια σε λαιμους κτλ, ορμηξα στα βυζια, και επεσε στα γονατα για κλαρινο. Αυτες οι ματαρες με το πουλι μου στο στομα ηταν αποθεωση.

Την σηκωσα ορθια και μπηκα απο πισω, την πηδηξα αργα και με πολλα χαδια κτλ, μετα την εριξα σε ιεραποστολικο και μετα απο αρκετη ωρα εναλλαγης τεμπο και παραλαγων της στασης τελειωσα εχοντας μονο το κεφαλακι μεσα της και μπαινοβγαινοντας στην ακρη.

Λιγο social, ειπε οτι ηρθε για λιγο αλλα της αρεσε και θελει να μεινει ενω δουλευε πατρα 9 μηνες. Επισης μου ειπε οτι ολη μερα δεν την πηδηξε κανεις ετσι κσι οτι γουσταρε αληθεια. Τσιμπησα το κοπλιμεντο μου και ηρθα σπιτι να ξεραθω.

Θα γινει στανταρακι, αρκει μην φυγει ΚΑΙ αυτη απο την πολη...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 20, 2013
Όνομα κοπέλας
Βικτώρια
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
27 Μαϊ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
33
Likes:
1.611
Πόντοι:
496
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
20 Αυγούστου, 2013
Όντως φίλε μου και μένα μου άρεσε πολύ όταν την είδα, αλλά επειδή δεν υπήρχαν κριτικές λέω μην δώσω το 40αρι και φάω και τη φόλα...

Μόνο αυτό με τις ραγάδες στα μπούτια με προβλημάτισε κι εμένα.

Σαν αντικατάστατο της Σάρας μου φάνηκε...
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1