Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.1 1017 10
Sex Studio 824410
Γενική βαθμολογία
 
6.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
4.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Καλησπέρα σε όλους. Παρότι είμαι πολλά χρόνια μέλος του φόρουμ, δε γράφω κριτικές γιατί δεν έχω όρεξη να μπαίνω σε διαμάχες και να προσπαθώ να αποδείξω τα αυτονόητα. Αυτή τη φορά όμως θα κάνω μια εξαίρεση και θα γράψω για την Κέλλυ και τη συνάντηση μας το Σάββατο απόγευμα. Χτυπάω το κουδούνι, μπαίνω μέσα και λέω στη τσατσά ότι θελω την κέλλυ για αυταρχικό. Δίνω 100 ευρώ και ανεβαίνω. Η κέλλυ ήταν ήδη σε πελάτη, με αποτέλεσμα ν αργήσει λίγο.Τέλος πάντων, μετά από΄λίγο χτυπάει το τηλεφωνο και ήταν η κέλλυ να ρωτάει τι ακριβώς θα ήθελα να κάνουμε. Μετά από λίγο έρχεται και αφού μιλήσαμε λιγάκι ξεκίνησε το παιχνίδι. Με έγδυσε τελείως και με έβαλε στα πόδια της και ξεκίνησε ένα δυνατό μαστίγωμα και spanking στα κωλομέρια μου. Μετά από λίγο ο κώλος μου είχε πάρει φωτιά, με αποτέλεσμα να μου φεύγουν κραυγές πόνου.
-Τι άνδρας είσαι εσύ? Οι άνδρες δε φωνάζουν
-Συγγνώμη κυρία
- Θα σου κάνω την κωλάρα κόκκινη, να μη μπορείς να κάτσεις.
Εγώ έβαζα το χέρι της στο στόμα μου για να μη φωνάζω. Μετά από κανά δεκάλεπτο, μου λέει να ανέβω στο κρεβάτι και να στηθώ. Αφού το έκανα πήρε ένα μικρό strapon και με πήδησε, ενώ έριχνε το ζουμερό κορμί της πάνω μου. Τελειώσαμε με στοματικό, όπως της ζήτησα. Έν ολίγοις, θεωρώ ότι η Κέλλυ είναι μια κοπέλα που τα δίνει όλα στη συμμετοχή, δε βιάζεται καθόλου, ενώ από εμφάνιση εμένα είναι του γούστου μου. Ίσως έχει πάρει μερικά κιλά, από τι την θυμόμουν πριν μερικά χρόνια, αλλά εμένα προσωπικά δε με χαλάει καθόλου.Αυτά και συγγνώμη αν σας ζάλισα.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 18, 2013
Όνομα κοπέλας
Κέλλυ
Υπηρεσίες
Μέλος
Εγγραφή:
2 Μαρ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
4
Likes:
77
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού