Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.8 231 10
Sex Studio 295166
Γενική βαθμολογία
 
9.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Αδεια η αθηνα ερημη πολη κ ανεβηκα στο βουνο για βολτα κ ηθελα κατι εντονο ετσι πηγα να δω τη μαριαννα
αναμονη στο δωματιο μετα απο λιγο ηρθε κ αυτη εκανε μπανακι κ εσκασε με τη πετσετα
μεγδυνει κ αρχιζει να με γλυφει σ ολο το κορμι με αγριες διαθεσεις στο λαιμο ,στα αυτια στο στομα μου δαγκωνε τα χειλια
κ μου ρουφαγε τη γλωσσα κ εγω χαιδευα την κωλαρα της της εγλυφα τα βυζια κ με το δαχτυλο του ποδιου μου της ετρυβα το μουνακι της κ αυτη με δαγκωνε με μανια.
αρχιζει να μου φτυνει τα παπαρια τα εγλυφε τα ειχε εξαφανισει στο στομα της κ με κοιταγε προστυχα μου περναγε σπατουλα
τη γλωσσα της απο τ αρχιδια μεχρι το πουτσοκεφαλο κ μου αρχιζει μια πιπα μακρας διαρκειας με πιπωνε για αρκετη ωρα.
Μετα αρχισα εγω να κανω παιχνιδι τη βαζω κατω κ αρχιζω να τη γλυφω σε ολο το κορμι της της εγλυφα το λαιμο τ αυτια τα βυζια
της εβαζα το δαχτυλο στο στομα κ επαιρνα τα σαλια της κ της ετριβα το μουνι κ της εβαζα το δαχτυλο μεσα
Συνεχισαμε ετσι για λιγο κ με βουταει απ το λαιμο με πεταει κατω αρχιζει να φτυνει το πουτσο μου κ τα βυζια της
κ αρχιζει μια ισπανικη ενω εγω το απολαμβανα εντελως τι καυλα που ναι οι πουτανες ελεγα απο μεσα μου
με σηκωνει ορθιο κ αυτη γονατιστη αρχισε να προσκυναει κ να με τσιμπουκωνει επαιρνε τα υγρα απ το μουνι της
κ μου χαιδευε με τα νυχια της την αρχιδοσακουλα .Παεινα πιασει το προφυλακτικο κ ετσι οπως ηταν στημενη αρχιζω να της
γλυφω το κωλοτρυπιδι εκατσε κ το απολαμβανε κ αναστεναζε αρχισε παλι μια πιπα κ εγω επαιζα με το κωλοτρυπιδιτης
Με ξαπλωσε κατω βαζει τα γονατα της πανω στα δικα μου κ αρχιζει να καβαλαει το πουτσο μουκ εγω της χουφτωνα τα βυζια
την κωλαρα κ χαμουρευομασταν συνεχως με παθος κ δαγκωματα .
Μετα τη βαζω εγω κατω της τον εβαζα αφου πρωτα τον ετριβα στην κλειτοριδα της την γαμαγα μια αργα μια δυνατα για να καυλωνω πιο πολυ κ συγχρονως της εγλυφα τα αυτια κ της επιανα σφιχτα τα κωλομερια αλλα το ιεραποστολικο δεν ειναι το καλυτερο μου το βαριεμαι ετσι λοιπον την εστησα στην αγαπημενη μου σταση πισωκολητο στα γονατα
αρχιζω να της τον βαζω με ρυθμο κ αυτη με κοιταγε απ το καθρευτη που τη γαμαγα μωλις φταναν τα ζουμια μου να βγουν
εκοψα το ρυθμο κ γαμαγα αργα βασανιστικα για να βγουν τα χυσια μου στη γλυκια μουναρα της
Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 14, 2013
Όνομα κοπέλας
Μαριάννα
Errikos77
Μέγας
Εγγραφή:
21 Απρ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
99
Likes:
5.153
Πόντοι:
4.280
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 alpula

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού