Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 151 10
Γενική βαθμολογία
 
6.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Η κοπελα λεγεται Αντελα,σιγουρα την εχουν δει αρκετοι.
1,80 περιπου,αδυνατη με μπουκλες μαλλια και βυζι "μηδεν"
Ειπα να κανω το καλο κασκαντεριλικι και αμα βγει μας βγηκε!!! Χμμμ;Χμμμ;Χμμμ;
Αφου εδωσα τα 50ε στην τσατσα για ελευθερο τσιμπουκι,μπαινω μεσα στο δωματιο και απλα περιμενω,μετα απο λιγο ερχεται το μωρο,τα τυπικα στην αρχη για να γνωριστουμε.
Με τη μια ξεκιναει πιπα,ωραια βαθεια με αρκετο σαλιο και ενα απλο περασμα απο τα @@
Φιλια δε δινει,στα του αγωνα κανει πολλες στασεις με αρκετες κραυγες που μου φανηκαν αληθινες γιατι μετα το τελος ξαπλωσαμε μαζι σαν πτωματα στο κρεβατι και δε θελαμε να φυγουμε!!!
Το μονο μειον σε ολη τη φαση ειναι ενα καταραμενο κουνουπι που απο την ωρα που μπηκα μεσα στο δωματιο δε με αφησε σε ησυχια και μου ρουφηξε ολο το αιμα(μαλλον θηλυκο θα ηταν)Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!


Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 09, 2013
Όνομα κοπέλας
Άντζελα
azazel
Τιμημένος
Εγγραφή:
20 Ιουν 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
215
Likes:
17.222
Πόντοι:
35.697
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 mallias20, mad_max, topscorer

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
15 Αυγούστου, 2013
Το κουνούπι ήταν σίγουρα θυληκό... Τα αρσενικά δεν τσιμπάνε!
15 Αυγούστου, 2013
χαχαχαχα....γενικα εχουμε πολλα κουνουπια στα στουντιο...αρχες του μηνα που πηγα στην Χριστινα την πολωνεζα, καθως περημενα στο σαλονακι, ειχε ενα κουνουπι που μου εσπασε τα νευρα, πετοντας γυρω μου...καθομουνα στον καναπε και κουνιομουνα σπασμοδικα για να μην κατσει πανω μου, τι θα σκεφτηκε η τσατσα ποιος ξερει, θα με περασε για κανα σπαστικον.!!! Μεγάλο χαμόγελο
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2