Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.6 393 10
Sex Studio 351797
Γενική βαθμολογία
 
8.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Μία μοναχική καλοκαιρινή τσάρκα που έκανα πλησίαζε στο τέλος της χωρίς να έχει βρεθεί ένας στόχος...Βέβαια αρκετά κορίτσια που είδα ήταν εμφανίσιμα αλλά για να είμαι ειλικρινής έψαχνα για κάτι "καινούργιο"...Λοιπόν αφού ανέβηκα στο βουνό γύρισα όλα τα ιδρύματα και άφησα τελευταίο το παραπάνω.

Πάρκαρα το αυτοκίνητό μου απέναντι και ανέβηκα τις σκάλες του μαγαζιού.Με υποδέχτηκε ο ευγενέστατος αλλά και συγχρόνως κατατοπιστικός κύριος της υποδοχής όπου με ενημέρωσε πως στο στούντιο εργάζεται η Εμμανουέλα.Αμέσως βγήκε από το κουζινάκι που καθόταν και με αρκετά sexy σαλονάρισμα με πλησίασε δίνοντας μου φιλιά αλλά και τρίβοντας το σώμα της επάνω στο δικό μου.

Για να είμαι ειλικρινής "αναστατώθηκα" και η απόφαση στο να περάσω στα ενδότερα αποτελούσε μονόδρομο!Για όσους δεν γνωρίζουν την Εμμανουέλα πρόκειται για μία ξανθιά γυναίκα από τη Ρωσία με όμορφο σώμα,ενισχυμένο στήθος,ωραία χαρακτηριστικά προσώπου και απαλή επιδερμίδα.(Επίσης πολλοί θα την θυμούνται από την θητεία της στο Δροσοπούλου 95 όπου ο κύριος τότε της υποδοχής την αποκαλούσε καθηγήτρια...Εξίσου και ο τίτλος!)

Ο κύριος της υποδοχής με οδήγησε στο δωμάτιο μίας και εκείνη την ώρα υπήρχε ησυχία.Για το χώρο έχω αναφερθεί και σε παλαιότερη κριτική μου οπότε δεν θα σας κουράσω.Άρχισα να αφαιρώ τα ρούχα μου και μη έχοντας τελειώσει η Εμμανουέλα μπήκε στο δωμάτιο για να ξεκινήσουμε.Με τον ίδιο ρυθμού που με πλησίασε στο σαλόνι συνέχισε και στο δωμάτιο.Αρχικά με γλωσσόφιλα και μετά με τριψίματα σώμα με σώμα.Χαμήλωσε το σώμα της και έφερε τα στήθη της στο σωστό σημείο για "ισπανικό" το οποίο ήταν απολαυστικό.Συνέχεια με στοματικό υψηλής τεχνικής χωρίς χρήση χεριού αλλά και με περιποίηση της ευρύτερης περιοχής.Μικρή διακοπή για κάποια περαιτέρω προκαταρκτικά που περιλάμβαναν πιπίλισμα στο στήθος της αλλά και λίγο παιχνίδι με το γατάκι της...Γύρισμα σε 69 όπου το παιχνίδι με το γατάκι της συνεχίστηκε ενώ η περιποίηση η δική της ήταν εξαιρετική.Να σημειώσω πως το στοματικό της έχει άψογη τεχνική αλλά και καραμέλωμα στο οποίο αφιερώνει αρκετό χρόνο.Κάπου εκεί την σταμάτησα καθώς θα είχαμε πρόωρο τέλος στη γνωριμία μας...

Πέρασμα του προφυλακτικού και έναρξη στο σεξ στα πλάγια με αργούς ρυθμούς.Συνέχεια με την Εμμανουέλα από πάνω όπου συμμετείχε με αληθοφανείς αναστεναγμούς αλλά και ανταλλαγή σε γλωσσόφιλα.Αλλαγή για ιεραποστολικό για λίγα λεπτά για να φτάσουμε στη τελευταία μας στάση το πισωκολλητό.Άψογο στήσιμο από την Εμμανουέλα με αντοχή στο σφυροκόπημα για ώρα ενώ η θέα δεν μου άφησε και πολλά περιθώρια...Γύρισε κανονικά μου αφαίρεσε το προφυλακτικό για να τελειώσω στο στήθος της καθώς όπως ανέφερα και παραπάνω το ισπανικό της ήταν απολαυστικό.

Ξάπλωσα στο κρεβάτι ενώ εκείνη "καθάριζε" το σώμα της.Μιλήσαμε για αρκετή ώρα καθώς υπήρχε ησυχία και λιγοστός κόσμος γυρνούσε στην περιοχή.Με ένα γλυκό φιλί αλλά και με κάποια πειράγματα με αποχαιρέτησε ανανεώνοντας το ραντεβού μας για το μέλλον.

Συμπερασματικά,μία άψογη συνάντηση με μία έμπειρη γυναίκα του χώρου που ξέρει τη ζητάει ο παρτενέρ της.Δικαίως ο κύριος της υποδοχής τότε την αποκαλούσε καθηγήτρια καθώς προσαρμόζεται ανάλογα και θέλει να φύγεις ευχαριστημένος.

Αυτά για την συνάντηση μου και γνωριμία μου με την έμπειρη Εμμανουέλα,τώρα εσείς μπορεί να έχετε διαφορετική άποψη.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 12, 2013
Όνομα κοπέλας
Εμανουέλλα
ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ
Τιμημένος
Εγγραφή:
31 Δεκ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
736
Likes:
51.825
Πόντοι:
36.618
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 dourosladers, n.smirni76, John.Greek και 2 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
15 Αυγούστου, 2013
Ωραιος ο Μπιλλης.....+1 απο μενα (4/4)
Δεν ειχα προσεξει οτι η Εμα ειχε ανεβει στο βουνο. Αρχοντομιλφαρα.
Κλειδωσα στοχο .....
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1