Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 190 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Σήμερα πέρασα μια βόλτα από το villa prive να δω τι παίζει,Κουλ περίμενα λίγακι στο σαλόνι και να σου έρχεται η πολωνίδα καλονή,
καστανομάλλα, ψηλή, βυζαρού με καμπύλεςΓλώσσα και μπαίνω μέσα με το χαλαρό των 40.
Αρχικά της έκανα μασάζ όπου το απόλευσε τρελά!!!Γλώσσα Μετά η σειρά της για ένα πουτσομασάζ πόλυ καλό και στη συνέχεια μια καλή πίπα που
όμως δεν τρελάθηκα. Πρώτη στάση ιεραποστολικό με δυνατές κραυγές και πόλυ πόνο άφου της τον έχωνα δυνατά, Μεγάλο χαμόγελο δεύτερη στάση στα τέσσερα
αλλά δεν μας βόλεψεΧμμμ; και έτσι την έβαλα από πάνω μου να με γαμήσει, ωραία η αίσθηση από κει με καλή θέα.Σπασίκλας Και έφτασε η ώρα για κατάθεση
με πίπα και χύσιμο στα βύζια της όπως μου ζήτησε αλλά δεν μπορέσα να τελιώσω γιατί είχε τόση ζέστη (βέβαια δεν ανοίξαμε κλιματιστικό Μαλακία)
και αυτή πήρε ένα βλέμμα άντε χύσε με να φύγω που με ξεκαύλωσε όσπου τελικά δεν κατάφερα να τελιώσω. Λύπη Προσπαθήσαμε αρκετά
αλλά δυστυχώς, μου ζήτησε συγνώμη και της είπα δεν πειράζει έφταιγε η πολύ ζέστη και την αποχαιρέτησα με ένα φιλάκι! Έρωτας

Η κοπέλα ήταν πολύ ευγενική και δεκτική χωρίς να βιάζεται άφου ήμασταν μαζί πάνω από 20 λεπτά και ο χώρος πολύ ωραίος, καθαρός,
καθώς και η τσατσά ήταν πολύ ευγενική και καλή, σίγουρα θέλω να ξαναπάω για να τελιώσω την δουλειά που άφησα στην μέση!!!!!Μεγάλο χαμόγελο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 14, 2013
Όνομα κοπέλας
Σαντάλ
academy X
Μέλος
Εγγραφή:
14 Αυγ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
10
Likes:
47
Πόντοι:
10
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού