Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 163 10
Sex Studio 158552
Γενική βαθμολογία
 
8.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Τη Γιασμιν την εβλεπα χρονια στα σπιτια αλλα δεν ειχα περασει ποτε λογω αρνητικων κριτικων.Ηταν ομως ενα λαγνο πορνοβραδυ του Ιουλιου που μολις ειχε επιστρεψει απο τις διακοπες της και ηρθε κοντα μου μαυρισμενη και κουνησε την κωλαρα της στη μαπα μου.Οι πολεμικες ιαχες της τσατσας "Ισπανιολα,Ισπανιολα,ΑΣΤΕΡΙ ΑΣΤΕΡΙ ΕΧΩ" δονουσαν το εσωτερικο του σαλονιου.
Η Γιασμιν ειναι ενα ξανθο τουμπανο περιπου 1.70,βυζαρες σιλικονε οπου εχει γινει πολυ καλη δουλεια,γυμνασμενη κωλαρα και γενικα γυμνασμενο σωμα,ομορφο και μαλακο ποδαρακι.Σχετικα με το προσωπο της εχουν γραφτει κατα καιρους οτι τραβελοφερνει κλπ.Αυτη ειναι μια ψευδαισθηση που τη δημιουργει το χαμηλο φως του σαλονιου.Κατα την αποψη μου εχει προσωπαρα,σκυλε,με ομορφα γαλαζια ματια.
Μπηκα με το 30αρι οπως παντα και η τσατσα μου προσφερε πετσετα για να κανω μπανιο.Μετα απο λιγο ηρθε η Γιασμιν και με βρηκε στο κρεββατι,εκλεισε την πορτα με την κωλαρα της πετωντας προστυχολογα.
Ηρθε κοντα μου και τοτε την 5η πρωινη ξεκινησε η επιθεση.Επιθεση στις βυζαρες της και την κωλαρα της.Αυτη χασκογελουσε πονηρα και συνεχιζε τα προστυχολογα.Μετα με εσπρωξε να ξαπλωσω και ξεκινησε αυτη προκαταρκτικα.Περνουσε τις βυζαρες της σε ολο μου το σωμα,μινι ισπανικο και χαιδεμα της πουτσας με τις ρωγες της.Τι να λεμε η γυναικα το 'χει το θεμα.Περασμα καποτας με το στομα την οποια κρατουσε μεσα στο στομα της σε ολη τη διαρκεια,σε μια στιγμη νομιζα μου τον πηρε ακαποτα.Ξεκινημα με πολυ καλο τσιμπουκι,βαθυ και χαιδεμα των αρχιδιων.Μινι καραμελωμα που της ειπα εγω να το σταματησει γιατι δεν ειχα ξυριστει ενα μηνα και υπηρχαν τριχες και δεν ειναι αναγκη να κανει τετοια αηδια(γι'αυτην).
Ειχα καβλωσει τοσο που της ειπα να σταματησει,γυρισε και ανεβηκε απο πανω σε αναποδο σκαμνακι.Δε κοπανηθηκε σαν ζωο αλλα το εκανε αργα και αισθησιακα,ταυτοχρονα τα χερια της θωπευαν τα φουσκωμενα αρχιδια μου και εδινε ολη την υποσταση του υγρου μουνιου της προς απολαυση.Εχυσα αρρωστα σε αυτη τη σταση δακρυζωντας απο γκαβλα.
Καθησε λιγο και τα ειπαμε,ηλικιες,ζωδια μπλα μπλα και στο τελος με ρωτησε η ιδια τι γουστα/φετιχ εχω και οτι θελω να της πω να το κανουμε.Μαλιστα προσφερθηκε η ιδια να μου κανει "τσιμπουκι με ζεστο νερο" οπως ειπε κατι που την επομενη φορα εγινε πραγματικοτητα και ηταν ακρως καβλωτικο.Μονο και μονο γι'αυτο το ενδιαφερον που εδειξε της βαζω ενα 9αρι ανετα.
Προτεινεται ανετα για μεταμεσονυκτιες καταστασεις.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 12, 2013
Όνομα κοπέλας
Γιασμίν
Blastbeat208
Τιμημένος
Εγγραφή:
20 Ιουν 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
201
Likes:
4.500
Πόντοι:
15.465
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 ZeroTolerance

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
14 Αυγούστου, 2013
Τυχερός που τελείωσες στη 1η στάση...
Στη 2η βγαίνεις offside.
14 Αυγούστου, 2013
Στην 2η στάση σφυρίζει από μόνη της την λήξη και φεύγει.
15 Αυγούστου, 2013
Δε ξερω ρε παιδια.Πηγα και δευτερη φορα που μου εκανε το τσιμπουκι με ζεστο νερο lol οπως εγραψα στην κριτικη και αυτο απο μονο του κρατησε κανα 5λεπτο.Στη συνεχεια αλλαξαμε 3 στασεις οπου τη μια την επελεξε αυτη και ηταν και διαστημικη.Γι'αυτο μου εκανε εντυπωση που υπηρχαν αρνητικα σχολια,εγω ειδα μια αριστη επαγγελματια.
Θα ξαναπαω βεβαια μεσα στον Σεπτεμβρη για να την τεσταρω αν οντως παραμενει ετσι.
15 Αυγούστου, 2013
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

ποσο πάει το τσιμπούκι ζεστό νερό? και τί ακριβώς είναι?
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4