Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 69 10
Sex Studio 188881
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Πρόσφατα δοκίμασα τη Λάιμα στο νέο & μοναδικό (έως του παρόντος) studio της Καλαμάτας.
Η Λάιμα είναι μια πολύ ψηλή γυναίκα (χωρίς τακούνι μου ρίχνει => εγώ είμαι 1.80).
Δεν έχει tattoo (αδιάφορο για εμέ), κυτταρίτιδα και παράλληλα έχει σκληρό σώμα.
Για να μην επαναλαμβάνομαι, ας ρίξετε μια ματιά στα σχόλιά μου εδώ: http://www.bourdela.com/forum/index.php?topic=1064.525 όπου αναφέρω αρκετές λεπτομέρειες.
40€ ήταν το βασικό πρόγραμμα.
Η Λάιμα μου έκανε προκαταρκτικά, τρίβοντας τη μουναρίτσα της πάνω στο πέος (δεν είχε βάλει προφυλακτικό ακόμη), ενώ ήμουν ξάπλα.
Το ψηλό κορίτσι με είχε ρίξει κάτω, δε μπορούσα να αντιδράσω ακόμη και να το ήθελα, καθόσον το τέλεια ξυρισμένο σώμα της με είχε πλακώσει!
Τότε μου έβαλε το αριστερό της βυζούνι κοντά στη μουτσούνα μου. Για να φανώ αμήχανος και να την καλοπιάσω της είπα => είμαι μικρό χαζό μωράκι, βάλτο μου εσύ να πιω γάλα!
Η γυναικάρα όμως πήγε και παρακάτω:
Με προκάλεσε να τη χαϊδέψω στα υπέροχα οπίσθιά της!
Δεν της χάλασα χατήρι, απλώνω τα ξερά μου και χούφτωνα πράμα!
Πιο σκληρά μου λέει η ρώσσικη φοράδα μου αρέσει!
Ωρέ που στο διάολο τη βρήκα σκέφτηκα Λύπη
Ετούτη θέλει γερό κουτούπωμα!
Θυμηθείτε οι παλιοί την αξέχαστη ελληνική ταινεία με τους αείμνηστους Κωνσταντάρα & Παπαγιαννόπουλο.
Δε θυμάμαι αν μου έκανε Ισπανική άνευ προφύλαξης
Alzheimer disease RULEZ!
Μετά την εκσπερμάτωση της ζήτησα να φιλήσει στο στήθος. Ακουμπά το χέρι της πάνω στην καρδιά που χτύπαγε κάργα και μετά της έδωσε ένα φιλάκι Χαμόγελο
Θαρρώ ότι μείναμε κάτι λιγότερο από 15 λεπτά στο δωμάτιο.
Αποχωρώντας με χαιρέτισε και τη φίλησα στα δύο μάγουλά της, ενώ χαμογελούσε.
Ευελπιστώντας να πάνε όλα καλά, ΠΡΟΦΑΝΩΣ και θα ξανατιμήσω τη Λάιμα Χαμόγελο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 05, 2013
Όνομα κοπέλας
Λάιμα
N
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 messinia, Glikoula, ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
(Updated: 09 Σεπτεμβρίου, 2013) 08 Σεπτεμβρίου, 2013
Μετά από ένα μήνα περίπου ξαναπέτυχα τη Λάιμα. Μου έδωσε την εντύπωση ότι έχει πάρει ελάχιστα κιλά στην περιφέρεια, χωρίς αυτό να τη χαλάει ως γενική εικόνα.
Μιλήσαμε κάμποσα λεπτά στην αρχή και της είπα τα δικά μου.
Το γνωστό προκαταρκτικό => ακούμπησε ξανά τη μουναρίτσα πάνω στο ασκεπή σκαρμούτσο κι έκαιγε!
Αλλά αυτό δεν αρκούσε, διότι η φάση δεν εξελίχθηκε όπως θα ήθελα, θες δεν είχαμε χημεία, ήμουν κι εγώ λίγο χάλια, βέβαια δε βοήθησε να με ανεβάσει κάπως. Έτσι της ζήτησα να το σταματήσουμε αφού πέρασε ένα δεκάλεπτο προσπάθειας.
Oral free, back door & @@suck δεν κάνει προς ενημέρωσιν των ενδιαφερομένων.
N
Ntountaras
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1