Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.1 1017 10
Sex Studio 824390
Γενική βαθμολογία
 
4.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
5.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
3.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
3.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
*** Δεν είχα σκοπό να γράφω κριτική, αλλά δεδομένου να γλυτώσει έστω και ένας τα 50ευρό του που πλέων οι περισσότεροι ξέρουμε με τι δυσκολία βγαίνουν θα την γράψω! ***

Λοιπόν ώρα : 16:50

Είμαι έξω από τον οίκο, χτυπάω κουδούνι και μπαίνω.

Τσατσά :

Μια χοντρούλα κυρία με καρέ μαλλί, που μετά βίας πάει να μου αναγγείλει τα προγράμματα λες και άκουγα καουμπόι στο φαρ ουέστ να ξεψυχάει και να ακούω τα τελευταία λόγια του πιάνοντας του το χέρι!!! Μου λέει ότι έχει μια κοπέλα την Νάνσυ ( άσχετα αν στα προγράμματα του site είχε 3!) Δεν με χάλασε μιας και ήταν και ο λόγος με τον οποίο πήγα... Γλώσσα

Αρχίζει να μου αναλύει τα προγράμματα απο 50 το απλό και φτάνει μέχρι τα 200ευρό με SUPER SUPER SPECIAL στο πάνω δωμάτιο και 2 εκτονώσεις... τονίζοντας μου ότι δεν κάνει πρωκτικό (3 φορές...) μόλις τελειώνει το μπλά μπλά βγαίνει η Νάνσυ...

Κοπέλα :

Με το που την βλέπω μου πέφτει το σαγόνι!!! Καμία σχέση πολύ καλύτερη και ομορφότερη απο τις φώτο στο site! Μαυρισμένη τούμπανο με όχι βέβαια αληθινό μαλλί αλλά ούτε αυτό με χάλασε μιας και την έκανε ακόμη ποιο μούναρο!

Κατάσταση :

Με το που βγήκε απο τον άλλο συναγωνιστή την βλέπω με ένα μπουκαλάκι στο χέρι προφανώς "λιπαντική κρέμα" πρώτο φάουλ! με το που βγαίνει περνάει απο μπροστά μου ούτε καν με κοίταξε... δεύτερο φάουλ! ( Εγώ βέβαια τρελάθηκα με το μωρό και πάλι καλά που πήρα το απλό πρόγραμμα ... Με το που ακούει η τσατσά ότι διάλεξα το απλό τον 50 ευρό κατεβάζει μια μουσούδα μέχρι κάτω! Μου δέιχνει το δωμάτιο (κάτω όροφο) και μπαίνω, ούτε λόγος για ποτάκι όπως κάτι άλλες φορές!!! τρίτο φάουλ!

Κάνω μπανάκι και βγαίνω και ξαπλώνω, με το που ξάπλωσα ακούω κουδούνι ( νέος συναγωνιστής προφανώς ) και το μωρό λες και έχει κάμερες να μπαίνει αμέσως στο δωμάτιο!!! Φιλάκια στο σώμα και φτάνει στο εργαλείο καπότα με στο στόμα και περιποίηση και αρχιδιών, μπορώ να πω ότι το είχε εκεί χρόνο 1 με 2 λεπτά... τέταρτο φάουλ! Με το που πήγα να της πάρω το ψεύτικο μαλλί απο μπροστά για να βλέπω πως γλύφει το εργαλείο μου λέει με άγριο υφάκι "εντάξει μωρό μου!!!" πέμπτο φάουλ!!! Απο εκεί λέω δεν θα τα πάμε καλά... σταματάει ξαφνικά και μου λέει πως θέλω, τις λεω έλα από πάνω ανεβαίνει λες και βαριόταν την ζωή της και έκανε πως κουνιόταν για 30 δευτερόλεπτα...!!! με τα κατεβαίνει κάθεται στα 4... Αρχίζω και της σφυροκοπάω για 4 λεπτά και να μου λέει συνέχεια να της τον βάζω όλο μέσα και να βογκάει ψεύτικα (έκτο φάουλ, δεν ήμαστε παιδάκια Νάνσυ τα κόλπα σου εκεί που σε παίρνουν ) και βλέποντας πως δεν τελείωσα γυρνάει στα πλάγια πάλι εγω απο πάνω να της τον βάζω και να μου λέει να της τον βάζω όλο! Την ρωτάω γιατί τον θέλει όλο μέσα της, και μου λέει γιατι έχει μεγάλα χείλη μην σκιστή η καπότα.( Φυσικά για να χύσω ποιο γρήγορα) Σε αυτήν την στάση ήμασταν 2 με 3 λεπτά, πάω να την φιλήσω τις γάμπες και ήταν αξύριστη!!!!! έχω χάσει τα φάουλ παίδες... και μου λέει και το κορυφαίο να τραβηχτώ γιατί την γαμάω τόση ώρα και στέγνωσε! Μου τον πιάνει και αρχίζει να μου τον παίζει με το χέρι... Α καλά λέω... και για μην πάνε όλα χαμένα σκέφτομαι άλλη γκόμενα και χύνω με τα 1000 ζόρια... Πέρασες καλά μου λέει;;;;;; Απάντηση δεν πήρε ποτέ...

Γράφω αυτήν την κριτική γιατί την προμοτάρουν πολλοί και πολλές κριτικές απο εδώ μέσα είναι φρουρού και αρώματα για πελατεία.. ναι μεν πολύ όμορφο μωρό αλλά μέχρι εκεί δεν κάνει για αυτήν την δουλειά!!! Έστω και ένας συναγωνιστής να γλυτώσει 50 ευρό εγώ θα είμαι ευχαριστημένος!

Αυτά παίδες καλές καλοκαιρινές καταθέσεις και μακριά από φόλες!!!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 06, 2013
Όνομα κοπέλας
Νάνσυ
lovegangbang
Μέλος
Εγγραφή:
28 Δεκ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
3
Likes:
1
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

17 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
06 Αυγούστου, 2013
μπορει οντως να μην πέρασες καλά με την νανσυ άλλα νομίζω ότι είσαι λίγο υπερβολικός στην περιγραφή της πράξης και ειδικά στην βαθμολογια σου στην εμφανιση.....
J
J_K
06 Αυγούστου, 2013
Ενταξει ρε φιλε καταλαβαινω τον εκνευρισμο σου αλλα δεξου οτι απλα δεν εθεσε η χημεια!
(Updated: 07 Αυγούστου, 2013) 06 Αυγούστου, 2013
ok έχει γίνει λάθος MONO στην βαθμολογία (εμφάνιση κοπέλας ), άλλωστε το γράφω και στην κριτική/περιγραφή μου ότι είναι ποιο όμορφη από κοντά, από ότι στις φωτογραφίες του site! (ας διορθωθεί απο κάποιον mod)
Τώρα η περιγραφή έγινε ως έχει και δεν είναι ούτε θέμα χημείας ούτε φυσικής ούτε τίποτε άλλο, κάνει μια δουλειά που για αυτήν πληρώνετε και όχι και φτηνά! Τώρα αν βαριέται, αν από το πρωί είχε πόσους πελάτες και την ξεπάτωσαν, αν νομίζει ότι είναι η SUPER DUPER γκομενάρα και δεν υπάρχει άλλη δεν ξέρω και δεν με νοιάζει ας μου το έλεγε να έφευγα και όχι να μου φάει το 50άρικο. Οι καιροί άλλαξαν τα χρήματα βγαίνουν δύσκολα και αν αυτή νομίζει με μια ξεπέτα θα βγάζει έτσι χρήματα έπεσε σε λάθος άνθρωπο, λοιπάμε.
07 Αυγούστου, 2013
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

ok, τί να μπεί;
07 Αυγούστου, 2013
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Στο εμφάνιση κοπέλας το 3 να γίνει 5. Μιας και ήρθε αξύριστη.
07 Αυγούστου, 2013
ρε παιδες αυτα περι χημειας που ακουγονται τοσο καιρό τα ακουω βερεσέ...το θεμα ειναι απλο αν εισαι καθαρος και λιγο προσεγμενος στην εμφανιση σου εννοείται οτι η πουτανα θα σου συμπερφερηθει καλυτερα απ οτι σε εναν γερο βρομιαρη και κακασχημο..ολες οι πουτανες σαν 20ρικα και 50ρικα μας βλεπουν...
J
J_K
07 Αυγούστου, 2013
Μια 'ζωη' ετσι φολα ηταν η Νανσυ...
(νομιζε οτι μονο με την πολυ καλη εμφανιση που εχει..οτι 8α χυσει ο αλλος..Μαλακία),
σιγα μην αλλαζε τωρα...Γερο-μύστης
07 Αυγούστου, 2013
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

king james,μου φαινεται οτι προσβάλεις κατα καποιον τρόπο χωρις να το θέλειs το Lovegangbang.Ειναι σαν να λες οτι ήταν άπλυτος!
07 Αυγούστου, 2013
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Καλά όλα αυτά που λες, αλλά εγά απορώ πως δεν έχουν πέσει να σε φάνε τα αγόρια που συχνάζουν στο Φ104 ... Χμμμ;
Προφανώς είναι στη Μύκονο για διακοπές ... Κουλ
ΑΒ
Αρης Βελουχιωτης
07 Αυγούστου, 2013
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

μαλλον εχει καλυτερη διαθεση στα μεγαλυτερα προγραμματα... ειναι και αυτη μεσα στην τιμη.
17 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2