Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.1 1017 10
Sex Studio 824407
Γενική βαθμολογία
 
8.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
κατά την μεγάλη χθεσινοβραδινή τσάρκα με τον kervera και τον bk1981 κάποια στιγμή ο δρόμος μας έβγαλε στο Φυλής 104 ξέραμε από πριν ότι δουλεύει η Κέλλυ κα μια καινούρια κοπέλα χωρίς φωτό ακόμα η Βέρα

αυτό που ένταν τα ματια μου ξεπερνάγανε και τα πιο τρελα μου όνειρα είδα μια κοπέλα ακριβώς όπως τα γούστα μου

δηλαδή μελαχρινό αδύνατο πιπίνι 20 -22 χρόνον γύρο στο 1,65 υπέροχο κορμί με ένα κωλαράκι που κολάζει και μοναχο στο άγιο ορος
ένα πανέμορφο προσωπάκι με παιχνιδιάρικα ματάκια απίστευτα σφιχτό σώμα με δέρμα σαν μικρού παιδιού

που όπως είπε και ο bk είναι ένα γκομενάκι που βλέπεις στο δρόμο και λες αχ και να μπορούσα να το γαμήσω αυτό το μουνί

το μονο μείον της που προσωπικά εμενα δεν με πειράζει είναι το μικρό της στήθος αλλα για το σώμα της θα ήταν παράταιρο ένα μεγάλο στήθος ίσος με μια μικρή πολύ μικρή ενίσχυση θα είχε πολλούς περισσοτερους fan

αλλα δυστυχώς στο σανοναρισμα της φάνηκε η απειρία της βγήκε ελάχιστα από την κουζίνα εκανε μερικά βήματα και έφυγε άμεσος μέσα

σε αντίθεση με το τρελοκομείο την Κελλυ που ήρθε έκατσε μαζί μας κάναμε απίστευτο χαβαλέ οι συνάδελφοι ήπιαν και ποττάκη
σε κάποια στιγμή λέει ο kerveras δεν φωνάζεις και την άλλη κοπέλα να έρθει μην κάθεται μονη της μέσα και έρχεται σαφώς πιο αεράτη κάθεται διπλα μου στον καναπέ και μου άναψε φωτιές

δεν χρειάστηκε πολύ σκέψη πληρώνω και πέρνω τον ανήφορο για το δωμάτιο
ντουζάκη και μόλις έχω ξαπλώσει έρχεται χαμογελαστή με ένα βλέμμα όλο νάζια και υπόσχεσης κάθεται επάνω μου αρχίζει να με φιλάει στο σώμα και στο στήθος
σιγά σιγά βγάζει ένα ένα τα εσώρουχα της λίγα ακόμα προκαταρτικά στο ίδια στιλ και ξεκίνημα στο στοματικό της πολύ καλο δεν τις το είχα να πω την αλήθεια τα χερια της στην γύρο γύρο περιοχή και να τον εξαφανίζει με deep throat και γενικός πολύ καλή αίσθηση

μετά από αρκετή ώρα και ενώ με είχε κάνει τούρμπο ανεβαίνει από επάνω μου με καλο ρυθμό στο σφυροκόπημα και να με κοιτάζει μες τα ματια με ένα βλέμμα όλο υπόσχεσης

όλα αυτά έως εκεί ήταν σε χαλαρούς ρυθμούς αυτό ήταν σαν να γύρισε διακόπτη και αλλάζει αρχίζει να μου μιλάει πρόστυχα και να με προκαλεί

όπως ήταν επάνω μου ξαπλώνει με τραβάει από τα χερια και συνεχίζουμε με εμενα καθισμένο στο κρεβάτι και εκείνη ξαπλωμένη σε ένα στιλ σαν την βαρκούλα του ψαρά
για αρκετή ώρα με τρομερή αίσθηση από το μικρό και στενό νινακι της

και δυστυχώς τελευταία στάση με εμενα από επάνω και καθώς μικρή και ευκίνητη όπως είναι τα πόδια της αλλάξανε αρκετές φορες θέση με το τέλος να με βρίσκει μούσκεμα στον ιδρώτα

αυτή ήταν η εμπειρία μου με αυτό το υπέροχο πλάσμα που δεν ξέρω αν σας βοηθήσει γιατί δεν είμαι 100% αντικειμενικός καθώς η κοπέλα μου άρεσε παρα πολύ και είναι ακριβώς στα γούστα μου αλλα προσπάθησα να είμαι αντικειμενικός

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 05, 2013
Όνομα κοπέλας
Βέρα
Μέλος
Εγγραφή:
4 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
83
Likes:
23
Πόντοι:
96
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
07 Αυγούστου, 2013
καλυερα μικρα βυζακια παρα πλαστικα
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1