Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.1 1017 10
Sex Studio 824447
Γενική βαθμολογία
 
8.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
ο τιτλος μου και η επισκεψιμοτητα της κοπελας τα λειει ολα 78 κριτικες νομιζω ειναι αρκετο απο μονο του για να πιστει καποιος να την επισκευτει και φυσικα για την ξεχωριστει ομορφια της
λοιπον αφου κατεβηκα αθηνα για δουλιτσες εκατσα και λιφγες μερες και επισκεφτηκα πολλα ιδρυματα αθηναικα
πρωτη επιλογη που ειχα σταμπαρει απο καιρο η μπετυ καζακστανη περιπου 40-45 και την ρωτησα αλα ποτε δεν πηρα απαντηση
αφου βρηκα την οδο φυλης κοντα απο την βαση μου πηγα πρωη τεταρτης και βρηκα μια οδο πολυ στενη και εγω στο μυαλο μου νομιζα οτι η φυλης ειναι μεγαλυτερη οδοςΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελο
λοιπον περασα στο καταστημα και ενω ειδα ακομα μια κοπελα πηρα την μπετυ αφου ανεβηκα πανω και εκανα ντουζακι ηρθε η μπετυ που ειναι απο το καζακσταν ρωσσιδα της ασιας που μιλαει ρωσικα και μονο αλλα και φυσικα πολυ καλα ελληνικα!!!
κορμι με λιγα κιλα παραπανω αφου πρεεπει να ειναι ισως και 45 ετων
μιλησαμε και στα ρωσικα ειναι αρισστη στο σοσιαλ και ευγενικη
ξεκινησε με αριστη πιπα που την σταματησα διοτι θα εχυνα
στα του αγωνα κλασσικη επαγγελματιας που ενω την πηρα μειεραποστολικο πισοκολητο μετα την εβαλα μπρουμυτα ξαπλωμενη και τελειωσα νιωθωντας την ασιομιλφοκολαρα την στα τα μπουτια μου
μετεεπιτα κουβεντα και εφυγε ηρεμη
εφυγα ικανοποιημενος διοτι εβλεπα την ασιατικη φατσουλα της να με κοιτα ενω την πηδουσαΓλώσσαΓλώσσαΓλώσσα σκετη καυλα
για το μαγαζι αρκετα καλο με κλειστες πετσετες και παντοφλες και στο τελος με κερασαν και νεροΜεγάλο χαμόγελο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 31, 2013
Όνομα κοπέλας
Μπέτυ
sex volcano
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
15 Οκτ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
178
Likes:
39.597
Πόντοι:
21.896
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Jim25jim

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
06 Αυγούστου, 2013
συνεχεια στις μεταφρασεις σ την γλωσσα των κοριτσιων για καλυτερη αναγνωση των κριτικων μας μεσω γοογλε
αν και η παραπανω κυρια δεν την χρειαζεται διοτι ειναι απο τις κορυφαιες


Свое название и посетил сгладить все девушки 78 обзор, я думаю, достаточно само по себе веру любого посетить и, конечно, отличительной красоты
Ну спустился Афинах doulitses сидел и lifges дней и посетили многие учреждения ATHINEOU
первый вариант, который я время от штамп Бетти казахском около 40-45, и я спросил Ала никогда не получал ответа
после нахождения прогресса племени на базу я пошел четвертый бывший единый торговли и нашли улицу слишком узким и, на мой взгляд я думаю, что гонка больше odosSmileBigSmileBig
Ну я перешел в магазин, и, хотя я даже видел, что девушка получила Бетти после того как мы перелезли через, и я пришел ntouzaki Бетти, которая составляет от России Казахстан в Азии и говорит только на русском языке, но естественно очень хорошо греческий язык!
сундук с несколько лишних килограммов после preepei быть, вероятно, 45 лет и
Он говорил на русском arissti в социалистическом и учтивой
Мы начали с отличной PIPE, который остановил, потому что это лилось
Исправьте в то время как классическая профессионалы получили meierapostoliko pisokolito сообщение Я положил лицом вниз лежала, и я сделал niothontas asiomilfokolara его в моих бедрах
meteepita в чате и бежал Calm
Я оставил счастлив, что я увидел азиатских Fatsoula смотреть на меня, пока pidousaTongueTongueTongue RAW Дикс
Магазин для достаточно хорошо с закрытыми полотенцами и тапочками, а в конце вишни и neroSmileBig
07 Αυγούστου, 2013
ε οχι και 45 χρονων η μπετυ ρε παιδια μην τρελαθουμε...ελεος Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!

μαλλον εισαι ασχετος στο προσδιορισμο των ηλικιων Κουλ
08 Αυγούστου, 2013
αλλα αληθεια ποσο ειναι? βτο παραδεχομαι διοτι αυτο μου το λενε και οι φιλοι μου οτι ειμαι ασχετος με τις γυναικιες ηλικιες !ισως διοτι για μενα η γυναικα δεν εχει ηλικια ποτε!παντα ομοσρφη ειναι σε οποιαδηποτε ηλικια!!λεπεις με τις ασιατισσες ειναι ακομη πιο δυσκολο να καταλαβεις
08 Αυγούστου, 2013
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

με δολευεις??? απο την μια μου λες οτι δεν σε ενδιαφερουν οι ηλικιες των γυναικων και απο την αλλη με ρωτας ποσο ειναι???Money MouthMoney MouthMoney Mouth
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4