Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 177 10
Sex Studio 163572
Γενική βαθμολογία
 
10.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
10.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Βραδυ σαββατου με φιλο και μετα απο αρκετα κρασια και μπουτακια νεαρα σε γνωστη κρασοπεριοχη της πολης αποφασισαμε να παμε μια τσαρκα απο μυλο ετσι για να συνεχισει να πηγαινει καλα το υπολοιπο μισο της βραδιας...

ωντας και οι 2 καβλωμενοι πηγαμε καταδρομικα για αναστασια.

μπαινουμε στο μαγαζι βγαινει η τσατσα και μολις λεει το ονομα της κοπελας και βγαινει δινουμε το απλο παραβολο και της γεμιζουμε καταδρομικα 2 δωματια μεσα στην ερημια του σαββατοβραδου...

Στα του αγωνα μπαινει η αναστασια στο δωματια με τις βυζαρες φορα παρτιδα... ΓλώσσαΓλώσσαΓλώσσα και ξεκιναμε ενα παθιασμενο χαμουρεμα στα ορθια... στη συνεχεια με ξαπλωνει στο κρεβατι και ξεκινα ενα ισπανικο σε γυμνο πουτσο.... δεν μιλαω και στη συνεχεια μου λεει να ανεβω πανω στο κρεβατι ορθιος και αυτη να με πιπωνει απο κατω + καραμπαλικινγκ με θεα στο καθρεφτη... ΚουλΚουλΚουλ στη συνεχεια τη βαζω στα 4 για λιγη ωρα και επειδη ημουν τερμα καβλωμενος την ανεβαζω απο πανω μου πεταει τις βυζαρες στη μουρη και τελειωνω μεσα σε κραυγες απο τη μανια που κουνουσε τη μεση της και σφιγγοντας με δυναμη τα βυζια της....

φευγοντας απο το δωματιο για να παει στον φιλο που περιμενε στο αλλο μου ειπε οτι το ισπανικο ηταν δωρο γιατι μπηκαμε και γεμισαμε τα δωματια αμεσως και χωρις παζαρια...

στο σαλονι ι τσατσα ειχε ορεξη για μουχαμπετι παχυ και βγαινοντας η αναστασια απο το φιλο μου ηρθε που πεταξε τα βυζια να τα φιλησω για να τη θυμαμαι και να ξαναρθω μου ειπε.... ΜαλακίαΜαλακίαΜαλακία

παντως ειναι μαι καλη επιλογη και την ιδρωνει τη φανελα!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 27, 2013
Όνομα κοπέλας
Αναστασία
ΑΣΤΑΜΑΤΗΤΟΣ2011
Μέλος
Εγγραφή:
12 Αυγ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
6
Likes:
6
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού