Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.1 1017 10
Sex Studio 824394
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Επίσκεψη νωρίς το απόγευμα της Δευτέρας 29 Ιουλίου. Διάλεξα την Πωλίνα κρίνοντας από την εμφάνισή της στο σαλόνι, αλλά και λόγω των καλών κριτικών εδώ. Πήρα το απλό πρόγραμμα των 50 ευρώ και πέρασα στο δωμάτιο. Μπανάκι και έρχεται το μωρό. Μακριά ξανθά μαλλιά τονίζουν την όλη παρουσία της, που είναι ένα καταπληκτικό σέξι σύνολο (σφιχτό κορμί, μπρούτζινο χρώμα, γλυκύτατο πρόσωπο και εξαίρετο χαμόγελο). Αν και είναι μόλις λίγο πάνω από τα εικοσι, διακρίνεται για την εξαιρετική της διάθεση και τον επαγγελματισμό της.
Μετά από σύντομη συζήτηση, αρχίσαμε τον αγώνα. Στην αρχή πήρε πρωτοβουλίες και έκανε πολύ καλά προκαταρκτικά, με πολύ καλή πίπα με δαγκωματάκια. Ανέβηκε πάνω και κάθισε στο σκληρό εργαλείο μου, με το πρόσωπο σε εμένα. Μετά από λίγο γύρισε πλάτη. Το καλύτερο στις στάσεις αυτές, ήταν οι οριζόντιες ταλαντώσεις που έκανε στηριζόμενη στα πόδια της (πολύ καυλωτικές κινήσεις!). Στην συνέχεια ανέλαβα την πρωτοβουλία των κινήσεων, όπου το μωρό δέχτηκε ό,τι ζήτησα και συμμετείχε σε κάθε στάση που ζήτησα. Το ευτυχές τέλος ήρθε με στοματική εκσπερμάτιση (με προφυλακτικό). Θα ξαναπάω σε πρώτη ευκαιρία. Η βαθμολογία μου είναι 10 σε όλα, αλλά το σύστημα δεν επιτρέπει μεγαλύτερη.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 29, 2013
Όνομα κοπέλας
Πωλίνα
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
28 Οκτ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
6
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού