Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.2 122 10
Γενική βαθμολογία
 
8.7
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Η επίσκεψη στο Sensuality δεν είναι για μένα και το πιο εύκολο πράγμα.
1)Μου πέφτει μακριά.
2)Μόνο με καλό καιρό και τη μηχανή, γιατί το παρκάρισμα με αυτοκίνητο το ξεχνάς τις καθημερινές.
3)Έχω «μνήμες» από τη ΘΕΑ Λάουρα. Οποιαδήποτε άλλη(εξαιρείται η Λίντα) ειδικά στον ίδιο χώρο, μου φαίνεται «λίγη».
Οπότε, για τους παραπάνω λόγους, παρ’ ότι είναι ο κορυφαίος χώρος στούντιο στην Αθήνα, πηγαίνω σπάνια.
Αλλά ο «διάβολος» δε σ’ αφήνει ν’ αγιάσεις. Το τελευταίο 6μηνο, ο φίλτατος tenten956, μου μιλούσε συνεχώς για δυο μπλε μάτια που του πήραν τα μυαλά, για μια γυναίκα επικοινωνιακή, sexy, που σου κλέβει το μυαλό και του κάνει έρωτα.
Για να μη μακρηγορώ, πείθομαι να παω να δω από κοντά τι έχει αυτή η γυναίκα που κατάφερε να κάνει το φίλο μου να παραμιλάει. Βρισκόμουν στην περιοχή πριν καμιά 10ρια μέρες, μεσημεράκι, θεωρητικά νεκρή ώρα οπότε θα είχα και άνεση χρόνου για μεγάλο πρόγραμμα, αλλά .........
«Η Αλέξια είναι σήμερα, καθίστε λίγο γιατί είναι απασχολημένη και υπάρχουν ήδη άλλοι 2 στα δωμάτια με φουλ προγράμματα» με πληροφόρησε η ευγενέστατη κυρία επί της υποδοχής. Γρήγορος υπολογισμός χαλαρά ένα 2ωρο αναμονή συν άλλοι δυο συναγωνιστές που προηγούνταν και κάθονταν ήδη στο σαλόνι. Προφανώς την κάνω με ελαφρά πηδηματάκια. Τα υπόλοιπα ιδρύματα της περιοχής βάραγαν μύγες εκείνη την ώρα. Κάποιες μέρες αργότερα, την περασμένη Τρίτη, ξαναβρέθηκα στην περιοχή για δουλειά και αυτή τη φορά η τύχη ήταν με το μέρος μου. Κανένας άλλος να περιμένει. Πρώτη γνωριμία στο σαλόνι, φουλ πρόγραμμα και στο μεγάλο δωμάτιο για ντουσάκι. Το μωρό δεν άργησε. Μπήκε μόλις έβγαινα από το ντους, πήρε τη πετσέτα και με στέγνωσε από τα νερά και εκεί στα όρθια ξεκίνησε ένα απίθανο αισθησιακό παιχνίδι που είχα να δω από την τελευταία φορά που είχα συναντήσει στο ίδιο δωμάτιο τη ΘΕΑ.
Για όσους δεν την ξέρουν, η Αλέξια είναι μια φυσική ξανθούλα, λεπτοκαμωμένη αδύνατη αλλά όχι ανορεξική, με βελούδινο δέρμα, περίπου στο 1,65, μικρό στήθος με τις πιο όμορφες θηλές που έχω δει και δυο μπλε κατάρες που χάνεσαι.
Έχει τον τρόπο της να σε κάνει να ξεχνάς ότι βρίσκεσαι σε χώρο πληρωμένου έρωτα.
Συνέχεια στο τεράστιο κρεβάτι. «Πολύ GFE ξεκινήσαμε και θα λειώσω από το γλείψιμο» σκέφτομαι και αλλάζω το σκηνικό με ένα απαλό χαστούκι στο στητό της κωλαράκι.
«Ααα είσαι κακό παιδί» μου λεει με ναζιάρικο ύφος, «μ’ αρέσουν τα κακά παιδιά.» Τα μάτια της πετούσαν φλόγες. Από εκεί και μετά η μπάλα και ο έλεγχος χάθηκε.
Πολλές λεπτομέρειες δε θυμάμαι(οπότε δε θα βοηθήσει πολλούς αυτή η κριτική, συγχωρέστε με), θυμάμαι όμως ένα μυρωδάτο υγρό ροζ πραγματάκι που το πολιορκούσε η γλώσσα μου ώρα πολλή, δυο μινιόν πανέμορφα πατουσάκια που έπαιζαν με τον «μικρό» ώρα πολλή και δυο μάτια μπλε που με πέρασαν ακτινογραφία.
Το τέλος ήρθε με την Αλεξια καβαλαρησα κι’ εμένα να δίνω ότι είχε μείνει από δυνάμεις στο κορμί μου.
Ακολούθησε ωραίο χαλαρωτικό μασαζάκι, κουτσομπολιό για διάφορα και διάφορους, πελάτες, εργαζόμενες, τα πάντα.
Σε κάποια φάση ο «μικρός» ξαναξύπνησε και η πρόταση από την Αλεξια ήρθε φυσικά «Είσαι για δεύτερο γύρο;»
«Κάποια άλλη φορά που θα έρθω προετοιμασμένος και θα ξέρω τι θα έχω να αντιμετωπίσω» της απαντώ
Έφυγα μετά από σχεδόν 45 λεπτά καθαρού χρόνου και μετά βίας έπαιρνα τα πόδια μου. Τα φαινόμενα απατούν αν νομίζετε ότι το μωρό είναι ένα petit GFE κοριτσάκι που θα σε παει γλυκά και ήσυχα στον προορισμό σου. Αν πατήσεις τα κουμπιά (και έχεις πάρει και μεγάλο πρόγραμμα) ανοίγει το κουτί της Πανδώρας και ότι ήθελε προκύψει.....Λάθος πληροφορίες και κατευθύνσεις μου έδωσες φίλε tenten956.
Το ξέρω ότι με ζηλεύεις και θες να με ξεκάνεις, αλλά αντέχω λίγο ακόμα
Βέβαια, όπως λεει και ο Νο1, η δική σας συνεύρεση με την Αλεξια, μπορεί να είναι τελείως διαφορετική. Το σίγουρο είναι ότι αξίζει να βρίσκεται σε οποιαδήποτε λίστα top10 εκτός αυτής των μελαχρινών.........

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 23, 2013
Όνομα κοπέλας
Αλέξια
911-Toninno
Ανώτερος
Εγγραφή:
30 Ιουλ 2006
Μηνύματα:
Κριτικές:
31
Likes:
1.002
Πόντοι:
5.845
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

7 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 7
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
31 Ιουλίου, 2013
πόσο πάει το φουλ πρόγραμμα????
J
J_K
31 Ιουλίου, 2013
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

100
31 Ιουλίου, 2013
ρε συ τόνυ με έβαλες στην πρίζα τώρα...Γλώσσα
31 Ιουλίου, 2013
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

και τι μπορεις να κανεις με το προγραμμα των 100???
οντως η αλεξια ειναι ενα πανέμορφο πλασμα..εγω την ειχα δει πρώτη φορα περσι μεση νοεμβρη αλλα εκανα μεγαλη βλακεια τοτε που δεν ειχα πανω μου το 50ρικο επειδη ειχα παει για τσαρκα μονο..μαλλον πρεπει να δοκιμαστει..
J
J_K
31 Ιουλίου, 2013
Τωρα ξέρεις!!! Την επόμενη φορά να ζητήσεις σενάριο ....
31 Ιουλίου, 2013
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Λαγουδακο μου εχεις PM
31 Ιουλίου, 2013
ορμά λαγουδάκο μου είναι και πολύ καλή σε αυτό που σου αρέσει
7 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 7