Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.1 1017 10
Sex Studio 824399
Γενική βαθμολογία
 
9.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Η Πωλίνα είναι ένα γλυκύτατο κορίτσι, ευγενέστατο, χαμηλών τόνων και πολύ καλή επαγγελματίας. Είχα καιρό να συναντηθώ μαζί της και λόγω στρατού, αλλά και λόγω άλλων προτεραιοτήτων. Πάντα όμως την είχα στο μυαλό μου, μιας και οι δυο συναντήσεις μας προ καιρού μου είχαν μείνει πραγματικά αξέχαστες...Έτσι χθες, μέσα στο λιοπύρι, μιας και οι βάρδιες βολεύανε, πήρα την απόφαση για "αναθέρμανση" της γνωριμίας μας. Βρέθηκα στο στούντιο γύρω στης 19:00, υπηρεσία η Κέλλυ(όσο πάει κ ομορφαίνει επικίνδυνα...), μας υποδέχθηκε μέσα σε ένα πολύ ωραίο μαύρο φόρεμα, μας κέρασε εμένα και το φίλο μου τον cheyenne από ένα ποτηράκι νερό και φώναξε τα κορίτσια. Μαρίνα, Πωλίνα, Δέσποινα οι εργαζόμενες κορασσίδες και πραγματικά η επιλογή δύσκολη...Εγώ βέβαια είχα πάει για μια συγκεκριμένη...Εμφανίζεται το Πωλινάκι και έμεινα έκπληκτος με τις αλλαγές πάνω της. Αρχικά σκούρηνε το μαλλί της, πλέον είναι καστανόξανθο και της πάει περισσότερο. Επίσης πρέπει να έβαλε extension,κάτι που της προσδίδει αρχοντιά. Αυτό που δεν μπόρεσε να περάσει απαρατήρητο είναι η απώλεια κάποιων περιττών κιλών του παρελθόντος. Σφιχτό, σφριγηλό κορμί, όμορφες καμπύλες, φυσικό καλοσχηματισμένο στήθος, πολύ ωραία και σφιχτά πόδια και ολοστρόγγυλος και συμμετρικός με το υπόλοιπο σώμα της κωλαράκος που κεντρίζει τα βλέμματα...Μιλήσαμε για λίγο και μην μπορώντας να αντισταθώ στο ναζιάρικο βλέμμα της πλήρωσα στην Κέλλυ το αντίτιμο των 70 ευρώ για πρόγραμμα 69 και ανήλθα στο δωμάτιο 3...
Έχοντας κάνει το μπανάκι μου και έχοντας αποβάλλει την κάψα του απομεσήμερου, εισέρχεται και η Πωλίνα στο δωμάτιο, φορώντας ένα πολύ σέξυ σετ άσπρων εσωρούχων με κρόσια...Λίγα πειράγματα,για το που χαθήκα, πως περνάμε, για τις επικείμενες διακοπές και έναρξη δράσης...
Ξεκίνημα με χάδια εκατέρωθεν, γλειψίματα και δαγκώματα εκατέρωθεν(προσοχή στην ένταση βρε κορίτσι μου...Γλώσσα) και ολιγόλεπτη ενασχόληση από μέρους μου μετην πίσω πλευρά του σφιχτού της κορμιού κάνοντας της μασαζάκι... Με δική της πρωτοβουλία με έσπρωξε πίσω, άρχισε να με περιποιείται, αγκαλιές, φιλιά στο στήθος, στα αυτιά, μέχρι που έφτασε χαμηλά...Είχα ήδη γίνει "σκληρός", οπότε πέρασμα προφυλακτικού και έναρξη στοματικού. Καλό σε ένταση, με διάρκεια, αργό, αισθησιακό με κλειστά μάτια από μέους της, έδειχνε ότι το αποαλαμβάνει και άκουγε τις προτιμήσεις μου. Γύρισμα σε 69 για να την απολαύσω κ γω...Πεντακάθαρο αιδοίο, μυρωδάτο με ωραία κατατομή δέχτηκε τις περιποιήσεις μου και τα παιχνίδια της γλώσσας μου, όσο εκείνη παράλληλα ασχολιόταν με το μόριο μου... Γύρισμα κανονικά ανάσκελα για να την περιποιηθώ πιο άνετα και να απολαύσω και να ασχοληώ και με το στήθος της..
Έναρξη του αγώνα με ιεραποστολικό, με αργούς ρυθμούς, τα κορμιά μας ενωμένα, φιλιά και πνιχτές αναπνοές, αργές κινήσεις και μικρά πειράγματα...Στη συνέχεια ενασχόληση με το αγαπημένο μου σπορ, μιας και διαθέτει υπέροχα πατουσάκια με πολύ ωραίο πεντικιούρ, όσο παράλληλα συνέχιζα να είμαι μέσα της. Γύρισμα στα 4, καταπληκτικό στήσιμο, τα οπίσθια της να μου γεμίζουν τα χέρια, πολύ ωραία στην αφή και στην όραση...Συνεχίσαμε στο ίδιο μοτίβο, πέσανε και κάποια χαστουκάκια...Σε κάποιο σημείο, σηκώθηκε και έφερε την πλάτη της και την κόλλησε στο στήθος μου, όσο ήμουν σε αυτή τη στάση και συνεχίσαμε έτσι, έχοντας και επαφή με τις ρώγες της και το λαιμό της. Συμμετείχε πολύ όμορφα, χωρίς εξάρσεις και απόλυτο κλίμα gfe..Ξανά ιεραποστολικό για να βλέπω το προσωπάκι της και το υπέροχο στήθος της και έτσι διάλεξα να έρθει το τέλος μιας πολύ καλής και χαλαρωτικής συνάντησης με ένα κορίτσι που συμπαθώ και αποτελεί για μένα σίγουρη λύση όταν έχω ανάγκη να περάσω καλά...

Η Πωλίνα όπως προείπα, είναι άριστη επαγγελματίας, πολύ όμορφη(και ιδιαίτερα με τις τελευταίες αλλαγές), προσαρμόζεται στις ανάγκες του παρτενέρ της και κάνει το παν για να μη φύγεις απογοητευμένος από το δωμάτιο...Συστήνεται σαφώς για τους λάτρεις του gfe μιας και σου μεταδίδει μια ηρεμία και γλυκύτητα που δεν μπορείς να φανταστείς κάτι άλλο...
Αυτά από μένα. Σας εύχομαι τα καλύτερα...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 29, 2013
Όνομα κοπέλας
Πωλίνα
Υπηρεσίες
lagonisian
Τιμημένος
Εγγραφή:
11 Ιουν 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
282
Likes:
12.425
Πόντοι:
25.846
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 geroksouras

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού