Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 49 10
Εκκρεμεί έγκριση
Sex Studio 91843
Γενική βαθμολογία
 
5.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
2.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
2.0
Περαστικός απο Τατοιου είπα να κάνω μια στάση στο 58 να δω τι πάιζει .Ρωξανη ξανθεια λεπτη γυρω στα 23 με κοντό μαλλί πολλά υποσχόμενη με βλέμμα και αυρα που σε κερδίζει και Εμμανουέλα μελαχρινο πιπίνι οχι πάνω απο 20 ,ωραίο προσωπο ωραίο φυσικό σωματάκι αγέλαστη ανέκφραστη και λιγο βιαστική .Εμφανισιακά μου άρεσαν και οι δύο οπότε επέλεξα Εμμανουέλλα πιο πολύ στην τύχη .Η πορεία έδειξε οτι απλά ηταν μια λάθος επιλογη.Κεφάλι σε τοίχο!Το κοριτσάκι ενω εμφανισιακά ειναι πολυ καλό με την στάση της δεν θυμίζει έπιπλο απλα ειναι αλλόύ.Σε κάνει να αναρωτιέσαι με τυχαία σειρα οτι βρισκεται εκει επειδή
1.Φταιει η ...τανα η ζωή
2.Εχει πεσει θυμα trafficking
3.Δεν θελει να καθαρίζει σκάλες
4.Οτιδηποτε αλλο εκτος απο το οτι της αρεσει αυτο που κάνει,η το κανει σαν επαγγελματίας.
Ενα μόνιμο βλέμμα στο κενο που πραγματικα σε προβληματίζει (αν δεν μεταμορφωνεσαι σε ζωο οταν κανεις sex)
Δεν μιλάμε για απειρία( που δεν με πειράζει ) μιλάμε για μηδενική προσπάθεια - ολοκληρωτική απουσία Προσωπικα δεν μπορώ να λειτουργησω αν έχω ενα αψυχο πλάσμα δίπλα μου όσο εμφανισιμο και αν ειναι
Οσο εγκεφαλικη προσπάθεια κι αν κατεβαλλα δεν έγινε τίποτις. Στο τελος μου εβαλε και χέρι γιατι αργουσα και αναρωτιόταν τι δεν πηγαινε καλά .
Η συνεδρία δεν αντεχει σε κριτική,ουτε κι εγω για να την θυμάμαι

Στα θετικά
1 Ωραια εμφανιση πιπινιου που αντικειμενικα δεν περναει απαρατηρητο
2 Φυσικό ωραίο σωματάκι χωρίς ατέλειες
3 Δυστυχως δεν προσεξα κάτι άλλο με τα δικα μου κριτηρια

Στα αρνητικα
1.Μηδενικη συμμετοχη
2.Μηδενικο επικοινωνιακο κομμάτι
3.Μη επαγγελματική συμπεριφορά
4.Μηδενικη αισθηση μέσα της !
4.Αρκετες ακομα λεπτομέρεις που διογκωνουν την αρνητική εικόνα αλλλα μονες τους θα ηταν ασήμαντες.(Πχ μετα επειγοντως δυο περάσματα απο την ντουζιερα γιατι κολλάς τ αρωμά της)

Γενικα θα μπορουσε να μαζεψει ολο το χαρτί αλλα δεν περπαταει απο πολλές αποψεις Χμμμ;

Σημ 1 Ημουν απόλυτα ευγενικός μαζι της ,δεν εκανα παζάρια,και επίσης μονο απολυμανση δεν ειχα κάνει πριν την συνεδρία.
Σημ 2 Ο οικος καθαρός ,το δωμάτιο οκ με ολα τα παρελκομενα χωρις κατι αξέχαστο και η υπηρεσία σε νορμάλ επίπεδα.
Σημ 3 Παρκιγκ ακριβως απέξω πιθανολογω δύσκολότερο τις καθημερινές
Σημ 4 Επειδή ο προηγούμενος μας περιγράφει μια τελειως διαφορετική εμπειρία ,ειμαι περίεργος μήπως ετυχα σε στραβη μέρα. Βεβαια δεν υπαρχει δικαιολογία για τετοια στάση ουτε θα ξαναέδινα αντιτιμο για να το ανακαλυψω

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 28, 2013
Όνομα κοπέλας
Εμμανουέλα
toshmagic
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
8 Αυγ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
97
Likes:
69
Πόντοι:
230
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού